Webdesign/UX

magento 2 migracja

Jak zaradzić 7 największym wyzwaniom podczas migracji na Magento 2

Lepsza wydajność platformy, szybsze czasy ładowania, bardziej intuicyjny interfejs użytkownika – to tylko niektóre korzyści, jakie niesie ze sobą migracja na Magento 2. Choć zatem jest to krok, który na pewno przyniesie wiele dobrego, to jednak wiążą się z nim także pewne wyzwania. W tym artykule rozważymy zatem 7 problemów napotykanych podczas i po migracji na Magento 2 oraz ustalimy, jak im zara... »

Serwery VPS – kiedy niezbędne i jak je wybrać?

Serwery VPS – kiedy niezbędne i jak je wybrać?

Zazwyczaj pierwszą usługą serwerową, z jakiej korzysta webmaster, jest serwer współdzielony. Kolejna usługa, biorąc pod uwagę parametry i możliwości, to serwer VPS. Największe możliwości dają zaś serwery dedykowane, które jednocześnie są dosyć drogie. Rozwiązaniem optymalnym, również pod sklepy internetowe, wydaje się wspomniany serwer VPS. Kiedy właściwie jest on niezbędny i na co zwracać uwagę p... »

jak założyć bloga - poradnik

Jak założyć bloga – krok po kroku [poradnik]

Chcesz założyć własnego bloga? Doskonale! Blog to nie tylko świetny sposób na realizację swoich pasji, ale również przy odrobinie zapału i systematyczności może to być źródło dodatkowego dochodu, czy to z reklam czy właśnie z afiliacji.  Jeśli to Twoje początki z blogowaniem, warto skorzystać z kilku porad by oszczędzić sobie długich godzin spędzonych przy tworzeniu pierwszego bloga oraz uniknąć i... »

10 przydatnych wtyczek content marketingowych do WordPressa

10 przydatnych wtyczek content marketingowych do WordPressa

WordPress daje nam wiele możliwości przy tworzeniu własnej strony internetowej czy też bloga. W platformie tej znajdziemy różnego rodzaju wtyczki, które pomogą nam zoptymalizować oraz ulepszyć naszą witrynę zarówno w sposób praktyczny jak i wizualny. Poniżej przedstawiamy kilka naszych zdaniem najbardziej przydatnych z nich, które z pewnością warto znać. 1. All in one SEO To jedna z ważniejszych w... »

Najnowsze trendy w tworzeniu stron WWW

Tworzenie stron WWW – najnowsze trendy

Przy tworzeniu stron WWW bierze się pod uwagę wiele względów. Tak jak w modzie podlegają one również i różnego rodzaju trendom. Z roku na rok ich wygląd zmienia się więc i ewoluuje. Co zatem obecnie jest na topie oraz o czym warto wiedzieć kreując nasze miejsce w Sieci? Wizerunek stron WWW podąża zgodnie z kierunkiem nowościami, które daje technologia. Nie bez znaczenia są również i trendy wyznacz... »

darmowe szablony template monster

Wygraj dowolny szablon od TemplateMonster [konkurs zakończony]

Z racji na fakt, że TemplateMonster otworzył polskojęzyczną wersję swojej strony oraz mocniej zainteresował się naszym rynkiem, przygotowaliśmy wraz z TemplateMonster Polska konkurs dla naszych czytelników. Każdy afiliant wie, że oryginalny szablon jest bezpieczniejszy i z reguły bardziej sprawny niż jego piracki odpowiednik, dlatego też postanowiliśmy rozdać kilka oryginalnych szablonów do WordPr... »

7 grzechow seo - webmasterzy

7 grzechów SEO popełnianych przez webmasterów

Każdy, kto zmieniał stronę na nową wie, jak istotne jest zadbanie o wszystkie kwestie SEO podczas tego procesu. Często przez nierozważne działania możemy stracić sporą część ruchu, dlatego jeśli jednym z Twoich głównych źródeł ruchu jest wyszukiwarka, zapoznaj się z poniższą infografiką. Przedstawia ona 7 grzechów SEO popełnianych podczas zmiany strony na nową. Przyda Ci się szczególnie, jeśli sam... »

darmowe zdjęcia i obrazki

Darmowe zdjęcia i obrazki na stronę – baza stron

Darmowe zdjęcia i obrazki na prywatną stronę lub bloga to coś, czego potrzebuje każdy bloger i webmaster, nie wspominając już o affiliate marketerach. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć repozytorium adresów do witryn, gdzie każdy może znaleźć darmowe zdjęcia do wykorzystania na własnej stronie i nie tylko. Zanim jeszcze do nich przejdziemy, przypominamy o licencjach, na jakich są one najczęściej ... »

szablony wordpress darmowi i płatne repozytorium

Szablony WordPress – darmowe i płatne

Częstym problemem podczas tworzenia stron pod afiliację jest znalezienie odpowiedniego szablonu WordPress. Darmowe szablony WordPress mają to do siebie, że często powtarzają się na wielu stronach internetowych. Z kolei płatne szablony WordPress wyglądają lepiej i są w miarę unikalne i profesjonalne, jednak musimy za nie zapłacić, co przy niewielkich i niepewnych projektach często nie wchodzi w grę... »