Webdesign/UX

10 przydatnych wtyczek content marketingowych do WordPressa

10 przydatnych wtyczek content marketingowych do WordPressa

WordPress daje nam wiele możliwości przy tworzeniu własnej strony internetowej czy też bloga. W platformie tej znajdziemy różnego rodzaju wtyczki, które pomogą nam zoptymalizować oraz ulepszyć naszą witrynę zarówno w sposób praktyczny jak i wizualny. Poniżej przedstawiamy kilka naszych zdaniem najbardziej przydatnych z nich, które z pewnością warto znać. 1. All in one SEO To jedna z ważniejszych w... »

Najnowsze trendy w tworzeniu stron WWW

Tworzenie stron WWW – najnowsze trendy

Przy tworzeniu stron WWW bierze się pod uwagę wiele względów. Tak jak w modzie podlegają one również i różnego rodzaju trendom. Z roku na rok ich wygląd zmienia się więc i ewoluuje. Co zatem obecnie jest na topie oraz o czym warto wiedzieć kreując nasze miejsce w Sieci? Wizerunek stron WWW podąża zgodnie z kierunkiem nowościami, które daje technologia. Nie bez znaczenia są również i trendy wyznacz... »

Jak stworzyć bloga lub stronę internetową w 30 minut

Jak stworzyć bloga lub stronę internetową w 30 minut

Chcesz stworzyć własną stronę internetową lub bloga? Nic prostszego. Stworzyliśmy ten kompletny poradnik, aby Ci to maksymalnie ułatwić. Przeprowadzimy Cię od momentu kupna domeny, aż po uzupełnianie witryny treścią. Nie tylko pokażemy Ci poszczególne kroki na screenach, ale również wyjaśnimy podstawowe terminy. Cały poradnik oparty jest o darmowy system CMS WordPress, który jest według nas obecni... »

darmowe szablony template monster

Wygraj dowolny szablon od TemplateMonster [konkurs zakończony]

Z racji na fakt, że TemplateMonster otworzył polskojęzyczną wersję swojej strony oraz mocniej zainteresował się naszym rynkiem, przygotowaliśmy wraz z TemplateMonster Polska konkurs dla naszych czytelników. Każdy afiliant wie, że oryginalny szablon jest bezpieczniejszy i z reguły bardziej sprawny niż jego piracki odpowiednik, dlatego też postanowiliśmy rozdać kilka oryginalnych szablonów do WordPr... »

7 grzechow seo - webmasterzy

7 grzechów SEO popełnianych przez webmasterów

Każdy, kto zmieniał stronę na nową wie, jak istotne jest zadbanie o wszystkie kwestie SEO podczas tego procesu. Często przez nierozważne działania możemy stracić sporą część ruchu, dlatego jeśli jednym z Twoich głównych źródeł ruchu jest wyszukiwarka, zapoznaj się z poniższą infografiką. Przedstawia ona 7 grzechów SEO popełnianych podczas zmiany strony na nową. Przyda Ci się szczególnie, jeśli sam... »

darmowe zdjęcia i obrazki

Darmowe zdjęcia i obrazki na stronę – baza stron

Darmowe zdjęcia i obrazki na prywatną stronę lub bloga to coś, czego potrzebuje każdy bloger i webmaster, nie wspominając już o affiliate marketerach. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć repozytorium adresów do witryn, gdzie każdy może znaleźć darmowe zdjęcia do wykorzystania na własnej stronie i nie tylko. Zanim jeszcze do nich przejdziemy, przypominamy o licencjach, na jakich są one najczęściej ... »

szablony wordpress darmowi i płatne repozytorium

Szablony WordPress – darmowe i płatne

Częstym problemem podczas tworzenia stron pod afiliację jest znalezienie odpowiedniego szablonu WordPress. Darmowe szablony WordPress mają to do siebie, że często powtarzają się na wielu stronach internetowych. Z kolei płatne szablony WordPress wyglądają lepiej i są w miarę unikalne i profesjonalne, jednak musimy za nie zapłacić, co przy niewielkich i niepewnych projektach często nie wchodzi w grę... »