Cash in Pills

Program partnerski

cash in pills logo
Produkty
Prowizje
Płatności
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Szeroka paleta produktów, świetny support i materiały reklamowe.
9/10
Ogółem
Użytkownicy: 4.3
(Głosów: 49)

Cash in Pills to jeden z najbardziej znanych programów partnerskich w Polsce. Powstał w 2010 roku i jest prowadzony przez spółkę JPT Investment Partners Limited zarejestrowaną na Cyprze, o czym należy pamiętać podczas rozliczania się z wypłat prowizji. Program partnerski skupia się przede wszystkim na suplementach diety z takich kategorii jak „Zdrowie i uroda”, „Odchudzanie i fitness” oraz „Sprawność seksualna”. Jako że głównym kanałem sprzedaży produktów firmy jest właśnie afiliacja, partnerzy mogą liczyć na wysokie prowizje i bardzo dobre warunki współpracy. Więcej szczegółów poniżej.

Produkty

W Cash in Pills znajdziemy trzy kategorie produktów. Przeważająca część produktów to suplementy diety rozwiązujące różne dolegliwości. W ten sposób znajdziemy i coś na zrzucenie kilku kilogramów jak i coś na ochronę stawów czy zwiększenie libido. Ilość produktów jest dosyć duża i każdy z pewnością znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu i do tematyki jego strony internetowej. Poniżej lista i krótki opis produktów. Pod tym linkiem, pełna lista aktualnych produktów.

Produkty - zdrowie i uroda (rozwiń)

Produkty - sprawność seksualna (rozwiń)

Produkty - odchudzanie i fitness (rozwiń)

Jeśli chodzi o jakość i działanie produktów ciężko ocenić je jednoznacznie, gdyż nie testowaliśmy ich na sobie. Wszystkie produkty są pochodzenia naturalnego, więc z pewnością są w pełni bezpieczne, co potwierdzają również badania. W Internecie można znaleźć dużo pozytywnych opinii na ich temat jak i kilka mniej przychylnych. Ciężko też stwierdzić, które z nich są naturalnymi komentarzami, a które tworzone są przez partnerów programu.

Strony produktowe

Każdy produkt posiada własny landing page, bardzo dobrze zoptymalizowany pod kątem konwersji. W zależności od rodzajów produktów, strony sprzedażowe różnią się od siebie. Niektóre z nich to strony typu sales letter, inne to profesjonalne strony produktowe zawierające wiele szczegółów na temat produktów, których dotyczą. W każdym razie możemy być spokojni o użytkowników odsyłanych na strony sprzedażowe, z pewnością dokonają na nich zakupu… o ile mieli taki zamiar.

Prowizje

Prowizje w programie Cash in Pills są stosunkowo wysokie i pozwalają na zarobienie dosyć przyjemnej kwoty nawet na sprzedaży jednego produktu. Możemy je porównać do płatności za zdobyty lead w branży finansowej. Jednak przejdźmy do konkretów – zasady prowizji są proste, praktycznie w każdym wypadku wynosi ona 30% (Allurmin – 40%). Średnia cena za jedno opakowania produktu waha się w granicach 100 zł, stąd średnia prowizja na pojedynczą sprzedaż wynosi około 30 zł. Produkty dostępne są z reguły w 3 wersjach – 1 opakowanie, 2 opakowania i 3 opakowania.

Prowizja naliczana jest w momencie wysłania paczki do kupującego. Jeśli klient zwraca produkt ze względu na niezadowolenie z jego działania, prowizja nie jest odejmowana od salda partnera.

Płatności

Wypłata środków możliwa jest po zgromadzeniu minimalnej prowizji, którą ustala sam partner – 200 zł, 400 zł, 800 zł lub 1200 zł. Pieniądze wypłacane są automatycznie 15 dnia każdego miesiąca. Możemy wybrać jedną spośród następujących metod płatności:

 • Przelew
 • Czek
 • Paxum
 • EPESE
 • WebMoney

W panelu systemu możemy dowolnie modyfikować dane rozliczeniowe w każdej chwili. Warto zwrócić uwagę, że Cash in Pills nie oferuje współpracy z osobami fizycznymi na zasadzie umowy o dzieło/zlecenie. Przez co w przypadku współpracy na dłuższą metę niezbędne będzie założenie działalności gospodarczej (zgodnie z polskim prawem). Jeśli już mamy firmę rozliczanie wypłat jest dziecinnie proste. Po prostu po każdej wypłacie wystawiamy i przesyłamy fakturę do supportu Cash in Pills.

Materiały reklamowe

Cash in Pills udostępnia nam dosyć dużo materiałów reklamowych. Oczywiście podstawą są linki reklamowe. Możemy korzystać z podstawowych wersji linków jak i ze skróconych wersji. Dodatkowo, możemy tworzyć niestandardowe linki prowadzące do konkretnych podstron serwisów.

Każdy z produktów jest bardzo dokładnie opisany. Możemy dotrzeć nawet do składów sprzedawanych preparatów czy do zdjęć opakowań i ulotek informacyjnych. Dodatkowo mamy do dyspozycji takie elementy jak banery reklamowe, artykuły z synonimami, wycinki z gazet, referencje, szablony stron oraz formularze iframe. Dodatkowo co jakiś czas pojawiają się nowe formy reklamy, które pomagają w podniesieniu sprzedaży.

Musimy jednak pamiętać o pewnych ograniczeniach dotyczących promocji produktów. Przede wszystkim nie możemy promować naszych serwisów na na frazy będące nazwami/markami reklamowanych produktów.

somatadrol - baner

Baner – Somatodrol

GreenCoffee Plus baner

GreenCoffee Plus – baner

 

Support

W nagłych wypadkach lub w przypadku jakichkolwiek wątpliwości możemy skontaktować się z supportem. Po zalogowaniu na konto widzimy swojego opiekuna oraz wszelkiego rodzaju dane kontaktowe: mail, telefon, gadu gadu, ICQ oraz skype. Odpowiedź na nurtujące nas pytania możemy uzyskać natychmiast.

Dodatkowo Cash in Pills posiada własne forum, gdzie możemy wymieniać się doświadczeniami z innymi partnerami oraz z obsługą programu.

Wiarygodność / Opinie

Cash in Pills działa na rynku od 2010 roku, przez co możemy stwierdzić, że model działania jest oparty na solidnych fundamentach. W sieci trudno znaleźć negatywne opinie na jego temat. Do tej pory nie spotkaliśmy się z żadnymi informacjami na temat problemów z wypłatami środków. Ze swojego doświadczenia muszę dodać, że przez 1,5 roku współpracy wszystkie przelewy otrzymywałem zgodnie z terminami.

Jedynym mankamentem może wydawać się tu fizyczna rejestracji spółki na Cyprze, jednak prawdopodobnie taki krok został podjęty ze względu na optymalizację podatkową. Co również wpływa prawdopodobnie na nas, partnerów oraz na wysokość naszej prowizji.

Jeśli chcecie podzielić się swoimi opiniami na temat Cash in Pills zapraszam do komentowania na końcu recenzji.

Zasięg

Produkty możemy promować w 32 krajach na całym świecie. Każdy z produktów posiada swój zestaw państw, w których może być promowany. Dla każdego z nich przygotowane są odrębne strony sprzedażowe oraz materiały reklamowe. Oczywiście najwięcej produktów jest przystosowanych do promocji na rynku polskim.

Oto lista państw, które obsługuje program partnerski CIP (w nawiasie liczba dostępnych produktów): Polska (30), Francja (24), Bułgaria (24), USA (23), Niemcy (22), Finlandia (22), Słowacja (22), Rumunia (21), Czechy (21), Węgry (20), Portugalia (20), Szwecja (20), Holandia (20), Łotwa (20), Włochy (19), Litwa (19), Hiszpania (18), Austria (11), Szwajcaria (10), Wielka Brytania (8), Słowenia (6), Irlandia (6), Chorwacja (6), Dania (5), Belgia (5), Ukraina (3), Norwegia (3), Izrael (2), Cypr , Kirgistan, Japonia, Gruzja, Kazachstan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Grecja, Tunezja, Singapur, Filipiny, Arabia Saudyjska, Chiny, Kanada, Egipt, Pakistan, Islandia, Sri lanka, Kuwejt, Maroko, Bośnia i Hercegowina, Australia, Algieria, Mauritius, Katar, Suazi, Jordania,  Liban.

 

Podsumowanie

Jak wynika z powyższego opisu Cash in Pills to jeden z najlepszych programów partnerskich w naszym kraju. Już na pewno w kategorii suplementów i preparatów dla dorosłych. Doświadczona kadra obsługująca partnerów, w tym również specjaliści od marketingu internetowego. Pieniądze na koncie zgodnie z terminem. Wysokie i stałe prowizje. Globalny zasięg. Wszystko to sprawia, że program jest naprawdę warty uwagi. Jedynym mankamentem wydaje się brak możliwości współpracy na umowę o dzieło/zlecenie jako osoba fizyczna. Jednak i ten problem można jakoś rozwiązać.
Na koniec warto wspomnieć o częstych konkursach organizowanych przez ten program. Mają one na przykład formę zawodów SEO, organizowanych dla konkretnego produktu, na konkretnym rynku zagranicznym. Nagrody wahają się od 100 do nawet 1500 dolarów.


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

7 komentarzy

 1. Przyznam, że również działam w tym programie już dłuższy czas i jak na razie jestem zadowolony. Widać, że cały czas wchodzą na nowe rynki, więc wszystko kręci się tak jak powinno 🙂

 2. No przyznam, że byłem sceptyczny co do tego programu jednak od kilku miesięcy działam już dosyć mocno. Przekierowałem do cash in pills sporo ruchu z moich serwisów i współczynnik konwersji miło mnie zaskoczył. Wypłaty na czas, dobra komunikacja z supportem. No i duża liczba produktów. Polecam 🙂

 3. CIP to jeden z programów w których uczestniczę i muszę przyznać, że jest to chyba jeden z najbardziej profesjonalnych PP jakie widziałem. Duży plus dla supportu, przyzwoite stawki, bardzo fajne konkursy. Ciężko mi coś znaleźć niemiłego na Cash in Pills 😀 Szkoda tylko, że jakiejś umowy o dzieło nie oferują, ale tak to jest gdy chce się przyoszczędzić na Cyprze 🙂 Z drugiej strony dzięki temu mamy pewnie większe prowizje.

 4. Cóż powiedzieć. Spamerzy jakich mało 🙂 Zdzierają kasę z reklamodawców, a nic w zamian nie dają, zero konwersji. Wkrótce raczej zwiną interes w obecnej formie, zrobią coś nowego 🙂

 5. Witam w jaki sposób działacie efektywnie z tym programem promujecie przez bloga a może tworzycie sklepy internetowe? proszę o jakieś wskazówki jestem dopiero początkujący a zależy mi na tym żeby efektywnie pracować i znajdować rzesze potencjalnych klientów:) ?

 6. Albercie Dziękuje za te artykuły, ahh początki są jak zwykle trudne no ale trzeba przez to przejść biorę się za lekture 🙂

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*