NutriProfits

Program partnerski NutriProfits

logo nutriprofits.com
Produkty
Prowizje
Rozliczenia
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Jeden z lepszych programów w branży zdrowie i uroda.
8.4/10
Ogółem
Użytkownicy: 6.7
(Głosów: 14)

NutriProfits to kolejny ciekawy program partnerski z kategorii zdrowie i uroda. Co ciekawe oferuje dosyć wąską i wyselekcjonowaną grupę produktów. Obok suplementów diety na takie dolegliwości jak łysienie czy trądzik, znajdziemy grzebień laserowy i aparat do depilacji. NutriProfits to marka należąca do firmy Playmaker Limited, zarejestrowanej w Hong Kongu. Na rynku działa od 2013 roku i jak na razie radzi sobie całkiem nieźle.

Warto zwrócić uwagę na dosyć solidne prowizje, sięgające 40% oraz długi okres przechowywanie plików cookie (120 dni). Jest to z pewnością ciekawa propozycja dla osób działających w branży zdrowia i urody. Dosyć specjalistyczne produkty mogą się bardzo dobrze sprawdzać pod kątem konwersji.

Dane programu NutriProfits

Adres www nutriprofits.com
Prowizja Procentowa
– do 40% przy pierwszym zakupie (30-500 zł)
– do 20% przy powracającym kliencie
– 10% prowizji drugiego poziomu
Produkty Suplementy – Slimette (odchudzanie), Nonacne (trądzik), African Mango (odchudzanie), Green Coffee 5K (odchudzanie), Procerin (łysienie), Vialafil (sprawność seksualna), Penis XL (powiększenie penisa), Garcinia Cambogia Actives (odchudzanie);
Kosmetyki – Oligo.DX (cellulit), Trioxil (trądzik), Dandrene (łupieź), Revita (łysienie), Profolan (łysienie);
Urządzenia medyczne – Laser Hair (depilator laserowy), Rio CelluLight Laser (laser antycellulitowy), Jes-Extender (urządzenie do powiększania penisa), Rio Laser Hair (depilator laserowy);
Sklepy internetowe – NuviVit (suplementy diety), NuviaLab (drogeria internetowa);
Forma współpracy Faktura (firmy), samodzielne rozliczenie podatku (osoby fizyczne)
Próg wypłaty / forma wypłaty 100 EUR lub 80 GBP lub 120 USD lub 400 PLN / przelew
Materiały reklamowe Linki tekstowe (również do podstron), bannery reklamowe, wideo, zdjęcia produktów
Zasięg terytorialny Polska, UK, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Czechy, Łotwa, Argentyna, Kolumbia, Meksyk, Chorwacja (zależnie od produktów)
Support E-Mail, Formularz kontaktowy
Rok powstania 2013

Omówienie programu

Warto zwrócić uwagę na fakt, że program jest dostępny na wiele języków, ale tylko w przypadku niektórych produktów. Natomiast wszystkie produkty dostępne są na rynku polskim. Prowizje zawierają się w przedziale od 20 do 40%, jednak realna kwota prowizji zależna jest od ceny danego produktu. Co bardzo istotne prowizja jest naliczana również od kolejnych zakupów poleconych przez nas klientów, bez względu na ich kolejne źródło przybycia. Dzięki temu możemy zarabiać na klientach przyciąganych przez Nutriprofits za pomocą remarketingu i kampanii mailingowych. Dodatkowo możemy zarabiać na poleconych partnerach (10%). Jest to jedna z lepszych struktur prowizyjnych w programach tego typu.

Każdy produkt posiada dedykowaną stronę docelową, na której można dokonać zakupu. Co do budowy samych stron sprzedażowych to wyglądają one dosyć przyzwoicie. Może niektóre z nich są nazbyt kolorowe i przez to mało czytelne, jednak w większości sprawiają profesjonalne wrażenie.

slimette

Slimette – strona sprzedażowa

nuvivit

Nuvivit – sklep

Warto również wspomnieć o tym, że strony mocno walczą o każdego klienta. Choćby takimi zabiegami jak wyskakujący popup z promocją dla osób chcących zamknąć zakładkę.

Pop Up na stronach sprzedażowych

Pop Up na stronach sprzedażowych

Z racji na fakt, że firma jest zarejestrowana w Hong Kongu, nie możemy liczyć na umowę o dzieło lub zlecenie. Samodzielnie musimy rozliczyć swój podatek jeśli jesteśmy osobą fizyczną. W przypadku firm możemy rozliczać się standardowo z wykorzystanie faktur.

Z supportem najłatwiej skontaktować się poprzez zakładkę „Pomoc” w panelu partnerskim. Mamy tam do dyspozycji formularz kontaktowy lub adres e-mail, na który możemy wysłać wiadomość.

Warto zwrócić również uwagę na szczegółowe statystyki wygenerowanych zamówień oraz przejrzystą informację na temat zwrotów sprzedanych produktów.

Na koniec jeszcze informacja na temat wypłat. Dokonywane są one 21 dnia każdego miesiąca.

Przy okazji krótki film od NutriProfits wprowadzający do programu:

Wiarygodność / Opinie

Pomimo dosyć odległego kraju w jakim zarejestrowany jest ten program partnerski, nie można mu zarzucić żadnych podejrzanych poczynań. Prawdopodobnie jest to spowodowane optymalizacją podatkową, aniżeli chęcią oszukania użytkowników. Program działa już od jakiegoś czasu na rynku i z pewnością jest wypłacalny. Potwierdzają to również opinie na forach internetowych, na których trudno znaleźć negatywne wpisy na temat NutriProfits.

Podsumowanie

NutriProfits to jeden z lepszych programów afiliacyjnych w swojej niszy. Ciekawe i niespotykane produkty oraz wysokie prowizje sprawiają, że z pewnością warto dać mu szansę. Również strony sprzedażowe i materiały reklamowe wyglądają dosyć przyzwoicie.

Jako minus z pewnością można przyjąć wysoki próg wypłat prowizji oraz konieczność samodzielnego rozliczania podatku. Jednak mimo wszystko nie są to na tyle duże minusy, aby mogły przeważyć nad pozytywnymi stronami tego programu partnerskiego.


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

3 komentarze

  1. Pewnie ta opinia zostanie usunięta, ale zaryzykuję.

    Nutriprofits wycinają leady jak cholera i to chyba co trzeci leci do nich. Miałem porównanie dość wiarygodne, na 100 klików w refferal link tylko 1-2 leady w Nutriprofits, natomiast w przypadku najbardziej wiarygodnego źrodla (nie moge zdradzić gdzie) na 100 klików w refferal link miałem jakieś 7-10 leadów… Niech ktoś również wyrazi opinię, bo nie chcę mi się wierzyć, że tylko ja tak mam:)

  2. Właśnie szukam opinii o różnych systemach PP i ta na pewno jest dla mnie wiarygodna. Swoją drogą czy ktoś może polecić coś wartego uwagi?

  3. Osobiście mogę polecić NutriProfits. Promuje produkty z ich oferty już jakieś pół roku i mogę śmiało uznać, że są wiarygodni, nie mialem dotychczas żadnych problemów, wypłata co miesiąc trafia na konto.

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*