LeadStar

Sieć afiliacyjna LeadStar.pl

LeadStar.pl
Produkty
Prowizje
Płatności
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Szybko rozwijająca się i przyjazna sieć afiliacyjna.
8.8/10
Ogółem
Użytkownicy: 2.7
(Głosów: 250)

LeadStar powstał ponad dwa lata temu i jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci afiliacyjnych w Polsce. W jej ofercie możemy znaleźć przede wszystkim kampanie związane z branżą finansową, choć nie tylko. Sieć skupia łącznie ponad 500 programów, a w jej obrębie działa ponad 25 000 aktywnych wydawców, którzy za promowanie poszczególnych produktów, jak i samej sieci, mogą uzyskać atrakcyjne i duże prowizje. Co miesiąc w LeadStar pojawiają się interesujące bonusy, na które może załapać się każdy z zarejestrowanych uczestników programu. Poza tym dzięki szybko działającemu i przejrzystemu panelowi użytkownika korzystanie z platformy okazuje się być niezwykle prostą i przyjemną czynnością.

Dane programu LeadStar

Adres www leadstar.pl
Prowizja CPC, CPL, CPA, CPS, hybrydy
Produkty Finanse, Ubezpieczenia, Telekomunikacja, Motoryzacja, Zakupy
Forma współpracy Faktura (firmy), Samodzielne rozliczenie podatku (osoby fizyczne)
Próg wypłaty / forma wypłaty Przelew bankowy (od 1 zł), przelew natychmiastowy
Materiały reklamowe Linki tekstowe, Bannery, Mailingi, Widgety, Konfigurowalne strony partnerskie
Zasięg terytorialny Polska, wybrane kraje zagraniczne
Support Formularz kontaktowy, Email, Facebook, Kontakt telefoniczny, Skype
Rok powstania 2018

Omówienie programu

LeadStar oferuje stosunkowo bogaty zestaw kampanii i programów do promowania różnego rodzaju produktów. Jednak większość z nich stanowią usługi z branży finansowej.

Do wyboru są m.in. pożyczki pozabankowe i firmowe, kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, firmowe i samochodowe, konta osobiste, firmowe i oszczędnościowe, lokaty, karty kredytowe i ubezpieczenia.

Poza tym partnerzy afiliacyjni mogą reklamować usługi telekomunikacyjne, oferty dla firm, oferty inwestycyjne, gry internetowe, zakupy i wiele innych.

Prowizje

W sieci LeadStar obowiązuje kilka modeli rozliczeniowych za przeprowadzane kampanie marketingowe:

 • CPC – prowizja naliczana jest za każde unikalne kliknięcie w link / baner lub wskazane miejsce na stronie internetowej produktu.
 • CPL – prowizja naliczana jest za prawidłowo wypełniony formularz, poprawnie zweryfikowane dane oraz zainteresowanie ofertą przez potencjalnego klienta.
 • CPA – prowizja naliczana jest za wykonanie konkretnej akcji, np. za zgłoszenie się do newslettera.
 • CPS – prowizja naliczana jest za zakup produktu przez potencjalnego klienta.

Istnieją również warianty hybrydowe wymienionych modeli rozliczeniowych:

 • CPL + CPS – prowizja naliczana jest za prawidłowo wypełniony formularz i zakup produktu przez klienta albo za samo złożenie wniosku, jeśli nie dojdzie do nawiązania umowy.
 • CPS + CPA – prowizja naliczana jest za sprzedaż oraz spełnienie warunków dodanych do produktu albo za samą umowę, jeśli warunki nie zostaną zrealizowane.

Oprócz tego co miesiąc za wzięcie udziału w wybranych kampaniach reklamowych przyznawane są ekstra bonusy.

Poza tym w LeadStar wydawcy mogą liczyć na  dodatkowe 5% od zarobków dla akcji wygenerowanych w dniu swoich urodzin lub w dniu powstania firmy w przypadku kont zarejestrowanych jako działalność.

Natomiast program polecający LeadStar zapewnia każdemu zarejestrowanemu uczestnikowi 5% dochodów wszystkich nowych partnerów, których uda mu się zachęcić do przyłączenia się do sieci.

Co ciekawe, jeżeli u wydawcy jest widoczny duży potencjał, to może on dokonywać negocjacji w sprawie wysokości otrzymywanych prowizji.

Niestety, jeśli chodzi o wypłaty dostępna jest tylko jedna forma – przelew bankowy. Na szczęście możemy go zlecać bez ograniczeń już od 1 zł prowizji. Przelewy realizowane są zwykle w kolejnym dniu roboczym od zgłoszenia zlecenia (dla osób fizycznych) i wystawienia faktury (w przypadku firm). LeadStar wprowadziło również opcję przelewów ekspresowych, dzięki czemu wydawcy mogą mieć swoją prowizję na koncie już w 15 minut.

Narzędzia reklamowe

Wśród kreacji reklamowych, którymi możemy się posługiwać w ramach kampanii prowadzonych na platformie LeadStar, znajdują się linki tekstowe, bannery, animator kreacji, mailingi, specjalne widgety oraz konfigurowalne strony partnerskie.

W przypadku linków istnieje możliwość oznaczania ich specjalnymi parametrami, które generują dokładne informacje o tym, skąd wziął się dany wniosek lub kliknięcie.

Większość programów udostępnia szeroki zakres wyboru bannerów reklamowych, które różnią się od siebie rozmiarem i rozmieszczeniem przedstawianych elementów. Dlatego można je w prosty sposób dostosowywać do tworzonego bloga albo posiadanej witryny internetowej.

Dodatkowo LeadStar udostępnia animator kreacji, czyli narzędzie, które pozwala na stworzenie animacji z sekwencji banerów dostępnych w panelu. Jest to element pozwalający na lepszą widoczność banerów reklamowych i poprawę klikalności.

Co do paczek mailingowych, obsługa platformy LeadStar umożliwia taką opcję oraz dostarcza wszelkie wymagane materiały tylko wydawcom, którzy mają podpisane oświadczenie RODO. Poza tym przed rozpoczęciem właściwej akcji rozpowszechniania maili, partner afiliacyjny musi przesłać ostateczną formę mailingu do wglądu przedstawicieli sieci.

Widgety pozwalają na wyświetlanie na stronie zawsze aktualnych ofert. Mogę one przybrać jedną z dwóch form:

 • produktowy – promujący jeden określony typ produktu (np. pożyczki pozabankowe); nie musisz się przejmować aktualnością programów – zawsze będą wyświetlane wszystkie, do których jesteś zapisany i które są aktywne,
 • wybrane programy – sam decydujesz, które programy, z których typów produktów znajdą się na liście – nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaraz za ofertą telekomunikacyjną umieścić ofertę sklepu budowlanego; w przypadku tego rodzaju widgetu sam musisz dbać o aktualność wyświetlanych ofert.

Warto dodać, że widgety są responsywne.

Z punktu widzenia początkującego wydawcy istotnymi i interesującymi narzędziami wydają się być konfigurowalne strony partnerskie (do wyboru jest aż 6 różnych domen),w których można dostosowywać dużo więcej opcji wyglądu niż u konkurencji. Dzięki temu nie trzeba posiadać własnej witryny internetowej, tylko można skorzystać z dobrze zoptymalizowanych i mobilnie responsywnych stron oferowanych przez sam LeadStar.

Support

Przedstawiciele wsparcia sieci afiliacyjnej LeadStar są przyjaźnie i profesjonalnie nastawieni do użytkowników. Świadczy o tym chociażby wielość dostępnych sposobów kontaktowania się z obsługą. Partnerzy afiliacyjni mają do dyspozycji email, specjalny formularz w obszarze platformy, a także bezpośredni kontakt telefoniczny i Skype dla stałych wydawców.

Trzeba dodać, że poza indywidualnym kontaktem z użytkownikami, LeadStar udostępnia zarejestrowanym partnerom również różnego rodzaju poradniki, na przykład takie, które dotyczą rozliczania się z Urzędem Skarbowym albo pierwszych kroków stawianych w platformie, a także dedykowanego bloga, który porusza tematy techniczne działania panelu, odpowiada na pytania Wydawców oraz wyjaśnia takie zagadnienia jak np. RODO i sposoby zarabiania.

Wiarygodność / Opinie

LeadStar to program partnerski, który obsługiwany jest przez AJA Media Sp. z o.o. Według dostępnych danych platforma działa od stycznia 2018 roku i jest jedną z szybciej rozwijających się sieci afiliacyjnych w Polsce, otwartą na współpracę z zagranicznymi reklamodawcami i wydawcami, szczególnie z naszego kontynentu. Sama firma AJA Media działa od 2015 roku.

Na portalach i forach internetowych regularnie pojawiają się pozytywne opinie na temat LeadStar dotyczące m.in. rzetelności rozliczeń, nowoczesnego panelu i szybko działającego, pomocnego supportu. Można więc stwierdzić, że jest to w pełni profesjonalna i odpowiedzialna firma.

Dlatego gorąco zachęcamy do dzielenia się Waszym przeżyciami związanymi z tą siecią.

Podsumowanie

LeadStar jest jedną z prężniej działających sieci afiliacyjnych w polskim Internecie, która oferuje programy wywodzące się z różnego rodzaju branż. Dużą część propozycji stanowią kampanie produktów finansowych, ale wydawcy znajdą tam również kampanie telekomunikacyjne, zakupowe i wiele innych. LeadStar zapewnia szeroką gamę modeli rozliczeniowych, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. Ponadto sieć przyznaje liczne bonusy, które zachęcają wydawców do aktywnego uczestnictwa w zamieszczanych kampaniach reklamowych.


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

30 komentarzy

 1. Najlepszy program afilacyjny, przyjazna dla partnera pozwalająca duzooo zarobić, wiem bo pracuje w nim od początku prawie. Ebroker przy nich to pikuś

 2. Program jak dla mnie najlepszy ze wszystkich afilacyjnych. Bardzo dobry kontakt z supportem, duża gama produktów oraz najlepszy panel dla partnera jaki można stworzyć. Nie wspomnę już o stronkach partnerskich, które są fenomenem. Duża 5. Pracuje od kwietnia i mam zamiar zostać na dłużej. Brawo

  • potwierdzam! ich stronki miazdza system i sa naprawde pomocne w promowaniu ofert

 3. Nie zapominajmy o błyskawicznym dzialaniu supportu, ich pomoc jest nieoceniona, działam i bede działać!

 4. Program jak najbardziej na wielki plus. Najbardziej intuicyjne menu jakie widziałem, mega łatwa obsługa i pomoc w kazdej chwili. Polecam ❗

 5. Szczerze polecam! Zarobiłem w programie blisko 10 tysięcy w ciągu 3 miesięcy.

  • Czy mógłbyś mi pomóc i powiedzieć jak udało Ci się to zrobić? Jeśli tak, odezwij się na e-mail anonimoffa00@interia.pl
   Pozdrawiam i liczę na odpowiedź 🙂

  • Witaj możesz powiedzieć jak dokładnie to zrobiłeś w ciągu 3 miesiecy ?

 6. Mega dobry program, polecam mocno. Support, obsluga, wypłaty… Nie ma lepszego 🙂

 7. Jestem mega zadowolona z tego programu, zostaje na dłużej !

 8. Strona bardzo ciekawa, dobry kontakt z supportem oraz szeroki zakres ofert. Jestem w nim od miesiąca i jestem bardzo zadowolony.

 9. Bardzo dobry program partnerski, pracuję tu od niedawno i jestem bardzo zadowolony dużą ilością produktów oraz dobrymi cenami.

 10. Niestety nie mam pozytywnych doświadczeń, na rozliczenie czekałem 6 miesięcy po czym jak w 100% był rozliczony miesiąc ja dalej miałem wniosek oczekujący. NIE POLECAM

  • Dzień dobry Panie zibi,

   jeśli takowa sytuacja faktycznie miała miejsce, wystarczyło do nas napisać, abyśmy mogli wyjaśnić co się stało. Wielokrotnie pisaliśmy, że w razie jakichkolwiek uwag czy wątpliwości, najlepiej jest się z nami skontaktować – abyśmy mogli odpowiednio wcześnie zareagować. 🙂 Niestety jesteśmy tylko ludźmi i nie jesteśmy w stanie wszystkiego wyłapać sami. Zdarza się, że reklamodawcy mają akcje jako oczekujące nawet kilka miesięcy – aczkolwiek obecnie staramy się, aby takie nieścisłości rozwiązywać jak najszybciej – w tej chwili akcje oczekujące występują tylko w sytuacji, gdy klient nie spełnił warunku naliczenia prowizji, a nie zakończył się jeszcze czas na jego „dopięcie” – dotyczy to głównie kont.

   Jeśli sytuacja nie została dla Pana rzetelnie wyjaśniona, to proszę o kontakt ze mną w tej sprawie: kontakt@leadstar.pl – sprawdzę, co było tego przyczyną.

   Pozdrawiam,
   Kasia
   LeadStar Affiliate Director

 11. Ciekawy bardzo

 12. Witam. Chcąc się zarejestrować zauważyłam że trzeba podać pesel… Czy to jest na prawdę bezpieczne. Pytam ponieważ pierwszy raz będę to robić i chce się upewnić na 100%

  • Nie dostaliśmy żadnych negatywnych sygnałów na temat tej firmy, a korzysta z niej dosyć duża liczba afiliantów, więc wszystko wydaje się na tę chwilę bezpieczne.

  • I jak Angie zarejestrowałeś się i jak idzie?

 13. Ja się właśnie zastanawiam czy się do tego zapisać,bo od 3 miesięcy nie mogę znaleźć pracy 🙁

 14. Witam wszystkich nie mam dobrej recenzji na temat programu ledstar sam mnie zachcecil do wzięcia udziału w programie i zapewniał o dobrych i gwarantowanych zarobkach przez internet pierwszy etap polegał na zarejestrowaniu się w programie ledstar. A następnie wysłał mi kolejny etap abym założyła 6 kont bankowych na sb w ras z kartami debetowymi ja mu zaufalam bo chciałam zarobić łatwe i zekome szybkie pieniądze zrobiłam jedną reklamę produktu asz nagle przyszedł mi mejl że kurier dostarczy do mnie telefon komórkowy zarejestrowany i zamówiony na mnie bez mojej między nie mówił nic że jeśli zrobię zwykła reklamę to zamówię dla siebie telefon zapewniał mnie że wszytko to co on robi jest legalne i że jeśli nie będę miała pieniędzy aby opłacić konta bankowe które założyłam na sb to mi podesłał zekome sto złoty na opłatę wysłałam najpierw do Pół torej godziny przelewu do tej pory nie ma urwał się kontakt wieczorem napisał że przelew zrobiony na konto do dzisiejszego dnia nie ma pieniędzy wysyłał mi robotę w sierodku nocy i nie podpisywał na moje mejla a w jednym mejlu napisał cytuję jeśli nie będę współpracować i robić to co on mi wysyła urwie się nam współpraca jak można z takim kimś pracować kto nie jest szczery i słowny i nie mówi swojemu pracownikowi co mu przyjdzie i jakie sa skutki poniektórych reklam jedną reklama wymagała moje dane osobowe wraz z peselem i reszta durzo tu wymienia ja ten telefon miałam sprzedać w internecie skoro telefon na abonament kurier wysłał donie uważajcie dokładnie na jednego blokera zajmującego się tym programem i zachęcającego ludzi do wzięcia udziału Patryk Dunaj uważacie na taką osobę chcę abyście wysyłali munzapr na fb ani razu nie odczytuje i nie odpisuje a jest aktywny

  • To nie wina sieci Ledstar, a Pana, który namówił Panią do takich działań. Zarabianie w Ledstar nie polega na zakładaniu na siebie kont bankowych. To program, który udostępnia wiele ofert, m.in. właśnie z banków i sieci telekomunikacyjnych. Jednak afiliacja polega na promowaniu tego typu ofert, albo za pomocą social mediów, albo własnej strony internetowej albo w inny sposób.

  • Dzień dobry Pani Kasiu,

   tak jak zauważył Pan Albert jesteśmy programem, który udostępnia wiele programów, które samodzielnie można promować m.in. na swoim blogu czy w social mediach. Każda osoba, która za pośrednictwem dostępnych materiałów przypisanych do wydawcy (linki, bannery, mailingi) skorzysta z oferty (spełniając warunki naliczenia prowizji) – da takowemu wydawcy zarobek w postaci określonej prowizji.
   Tak jak napisane jest na naszej stronie głównej – program nie wymaga żadnych inwestycji i jest w pełni darmowy. Nasi pracownicy nie namawiają nikogo do zakładania kont, brania pożyczek – kontakt z nami może mieć Pani tylko za pośrednictwem oficjalnych kanałów (nasz oficjalny fb oraz instagram, e-maile w domenie „leadstar.pl” oraz oficjalna grupa dla naszych wydawców na fb – link z oficjalnego konta na fb).
   Wspomniana przez Panią osoba nie jest naszym pracownikiem, więc prosimy o nie utożsamianie jej z naszym programem. Jeśli ma Pani gdzieś informację, że ta osoba przedstawia się jako nasz pracownik, to prosimy o kontakt e-mailowy z nami: kontakt@leadstar.pl.

   Z naszej strony zachęcam do zapoznania się z DARMOWYMI materiałami, które dostępne są w panelu a także do poczytania naszego bloga: https://blog-leadstar.pl/ , na którym znajdzie Pani wiele pomocnych informacji.

   Jeśli zaś chodzi o telefon, to niestety musi Pani wyjaśnić sprawę z osobą, która zaleciła Pani skorzystanie z oferty.

   Pozdrawiam,
   Kasia
   LeadStar Affiliate Director

 15. Witam!
  Rzeczywiście tam tak wszystko ok i można sobie dorobić?

  • Chciałam spróbować współpracy z Państwem ale mimo Pani zapewnień wstawię coś ciekawego do obejrzenia. Doszłam do kolejnego kroku gdzie powinnam założyć konta bankowe, mogę pominąć ten krok wykupując pakiet premium za 99 zł. To jest sprzeczne z tym co Pani napisała. Wydaje mi się że wprowadzacie ludzi w błąd, dlatego wielu z nas nie ufa takim przedsięwzięciom. Oto link https://korczynski.zarabiamy24.com/ostatni-krok/
   pozdrawiam

   • Z tego co widzę, podesłany przez Ciebie link to strona zrobiona przez jakąś osobę prywatną, która wymyśliła sobie taki „sposób na biznes”, co oczywiście nie jest zbyt uczciwe i nie o to chodzi w zarabianiu na afiliacji. Jednak mimo wszystko nie możesz wiązać takiej oferty bezpośrednio z LeadStar, gdyż w praktyce podobne mechanizmy wykorzystują ludzie zarejestrowani we wszystkich programach partnerskich, gdzie można znaleźć oferty banków.

   • Dobry wieczór Pani Kamo,

    tak jak zauważył Pan Albert, podana przez Panią strona, nie jest stroną należącą do LeadStar, a do osobny prywatnej, która wprowadza Panią w błąd. Już przy pierwszym logowaniu do naszego programu o tym informujemy: https://img.leadmax.pl/leadstar/1ekran.png

    Rzetelne i prawdziwe informacje o naszym programie znajdzie Pani na naszej oficjalnej stronie: https://leadstar.pl oraz na naszym firmowym blogu: https://blog-leadstar.pl . Żadne inne strony nie są z nami w żadne sposób powiązane.

    I tak jak już pisałam tutaj nie raz – jeśli ktoś ma wątpliwości, co do uczciwości osoby polecającej nasz program, warto do nas napisać: kontakt@leadstar.pl 🙂

    Pozdrawiam,
    Kasia
    LeadStar Affiliate Director

 16. Także miałem w pierwszym etapie zarejestrować się w Ledstar, w kolejnym etapie jest zakładanie 6 kont bankowych, jeśli w Ledstar nie ma czegoś takiego to ktoś wykorzystuje waszą stronę do takich rzeczy

  • Dzień dobry Panie Andrzeju,

   tak jak pisałam nieco wyżej – nasz program jest darmowy i nie wymaga żadnych inwestycji (w tym zakładania na siebie kont), a jedynie daje możliwość dodatkowego zarobku – głównie dla osób, które posiadają własne strony www, blogi czy konta na social mediach, które odwiedzają inne osoby. W LeadStar znajdzie Pan wiele programów, które można promować w Internecie za pomocą dostępnych materiałów (linki, bannery, mailingi) – wszystkie te informacje znajdzie Pan na naszej stronie: https://leadstar.pl, którą można w wolnej chwili poczytać. Absolutnie nie ma mowy o jakichkolwiek etapach – prawdopodobnie został Pan więc wprowadzony w błąd przez osobę, która poleciła Panu program.

   Jeśli ktoś z Państwa ma jakieś wątpliwości, co do działania osób promujących nasz program – warto zawsze zweryfikować informacje, czy to przeglądając naszą stronę, czy pisząc do nas maila na adres: kontakt@leadstar.pl.

   Pozdrawiam,
   Kasia
   LeadStar Affiliate Director

 17. Czy trzeba założyc konto bankowe,żeby zacząć wsp,ołpracę?

  • Musisz gdzieś otrzymywać środki z prowizji, więc konto bankowe będzie tak czy inaczej potrzebne.

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*