Portale aukcyjne

LeadStar.pl

LeadStar

LeadStar powstał ponad dwa lata temu i jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci afiliacyjnych w Polsce. W jej ofercie możemy znaleźć przede wszystkim kampanie związane z branżą finansową, choć nie tylko. Sieć skupia łącznie ponad 500 programów, a w jej obrębie działa ponad 25 000 aktywnych wydawców, którzy za promowanie poszczególnych produktów, jak i samej sieci, mogą uzyskać atrakcyjne i... »

admitad sieć afiliacyjna

admitad

Admitad GmbH to międzynarodowa sieć CPA z ponad 600 000 wydawcami i więcej niż 1700 reklamodawcami w panelu. Admitad został założony w Niemczech w 2009 roku i oficjalnie zaczął swoją działalność w 2010. Od tamtego czasu zasięg  powiększył się na Azję, Wschodnią i Zachodnią Europę a także na Amerykę Północną. Warto wspomnieć, że jest to sieć posiadająca bardzo bogatą ofertę, zarówno dla wydawców ja... »

wellbid-program-partnerski

za10groszy

Wellbid (za10groszy) to portal aukcyjny, sprzedający nowe produkty w modelu „aukcji za dolara”. Każda licytacja zaczyna się od 0 zł, a zarejestrowani użytkownicy mogą przebić tą cenę o 1 grosz. Po tym czasie odliczanie do końca aukcji zaczyna się ponownie. Co ważne, możliwość podpicia ceny o 1 grosz kosztuje! Płacimy za nie w BIDach. BIDy możemy kupować oczywiście na stronie portalu. I... »