O nas

affmarketing to portal poświęcony w pełni tematyce marketingu afiliacyjnego. Naszym celem jest dostarczanie przydatnych informacji na temat skutecznego marketingu partnerskiego wszystkim zainteresowanym tą tematyką. Szczególnie skupiamy się na partnerach programów partnerskich, dostarczając im wiedzę niezbędną do prowadzenia efektywnych działań afiliacyjnych.

Nasz portal żyje marketingiem afiliacyjnym oraz żyje z marketingu afiliacyjnego. Większość linków wychodzących z portalu to linki referencyjne i nie staramy się tego ukryć. To dzięki nim portal może się stale rozwijać. Dostarczając użyteczne treści, które nasi partnerzy mogą wykorzystać w praktyce, pracujemy również na swoją korzyść. Czysta relacja win-win. Dlatego też pragniemy cały czas podnosić jakość artykułów publikowanych w serwisie.

Programy partnerskie

Głównym działem affmarketing.pl jest baza programów partnerskich, zawierająca opisy i recenzje programów. Staramy się ją budować w taki sposób, aby ułatwiała podejmowanie decyzji podczas wyboru nowych programów partnerskich. Z tego też względu powstał ranking programów partnerskich, oparty na ocenach redakcji oraz ocenach użytkowników serwisu. Każdy użytkownik ma również możliwość dodania recenzji i opisania własnych doświadczeń z danym programem.

Wiedza

Jest to dział skupiający merytoryczne artykuły na temat marketingu internetowego. Jego głównym celem jest dostarczanie wiedzy pozwalającej na skuteczniejsze działanie naszych partnerów. Im więcej wiesz, tym więcej zarabiasz i właśnie na tym nam zależy. Dział podzielony jest na tematyczne kategorie, ułatwiające znalezienie potrzebnych informacji.

Wiadomości

Rynek marketingu partnerskiego jest bardzo dynamiczny, dlatego trzymamy rękę na pulsie, dostarczając nowych wiadomości z naszej branży.

O autorach

Autorami oraz redaktorami serwisu są osoby pracujące na co dzień w marketingu internetowym. Specjaliści SEM, afilianci/partnerzy, webdesignerzy, e-mail marketerzy i e-biznesmeni. Gromadzimy również wiele wpisów gościnnych, starając się dostarczyć jak najbardziej zróżnicowane treści. Jedno jest pewne, wszystkich autorów łączy fascynacja marketingiem afiliacyjnym.

 

Jeśli masz pomysł na rozwój portalu lub chcesz się po prostu z nami skontaktować zapraszamy do działu kontakt.