ITH rozwija infrastrukturę kolokacyjną dla przedsiębiorstw w Polsce

serwery

W pierwszym kwartale 2023 roku ITH aktywnie rozbudowuje swoją ofertę usług kolokacyjnych, wprowadzając nowe przestrzenie w Warszawie i Katowicach. Obiekty te doskonale uzupełniają istniejące lokalizacje na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Innowacyjna sieć światłowodowa ITH pozwala na bezproblemowe łączenie tych miejsc, oferując przedsiębiorstwom niezawodny dostęp do Internetu oraz sprawne przesyłanie danych.

Dążymy do spełnienia oczekiwań przedsiębiorstw, które poszukują różnorodnych rozwiązań dla swojej infrastruktury sieciowej. Nasza oferta cechuje się elastycznością, która pozwala na korzystanie z wielu lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — Internet dla firm z gwarancją niezawodności

ITH, firma założona przez Niko Bałazy i Jakub Jedynak, specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości usług ICT dla przedsiębiorstw, w tym dostęp do Internetu, Internet dla przedsiębiorstw, Internet światłowodowy, Internet biznesowy, kolokacja, wirtualne centrale telefoniczne, hosting domen oraz projektowanie i budowa sieci. Działając z pasją, firma zdobywa uznanie na rynku polskim, nieustannie rozwijając swoją działalność.

ITH wyróżnia się dynamicznym rozwojem i ekspansją na kolejne lokalne rynki. Obecność firmy obejmuje Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, aglomerację śląską, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zieloną Górę, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin i Toruń.

Z sukcesami wypełniając potrzeby klientów, ITH nieustannie inwestuje w rozwój infrastruktury oraz oferuje usługi na najwyższym poziomie. Warto podkreślić, że wszyscy klienci, którzy korzystali z usług ITH przez rok, nie tylko nie zrezygnowali z nich, ale również przedłużyli swoje umowy. To dowód na niezawodność i zaufanie wzbudzane przez firmę ITH na rynku.

Nieograniczone możliwości dzięki usługom IT dla biznesu od ITH

CEO ITH, Niko Bałazy, zwraca uwagę na: znaczenie elastyczności oraz umiejętności ciągłego dostosowywania się do potrzeb klientów biznesowych, które pozwalają firmie osiągać sukces.

Obsługując ponad 10 000 klientów, wśród których są takie marki jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann czy Rage Quit Games, ITH dostarcza szeroki zakres usług IT, w tym Internet dla firm, łącza transmisji danych oraz kolokację i serwery dedykowane.

W ramach współpracy z różnymi obiektami ITH realizuje projekty sieciowe dla hal Panattoni, galerii Odyseja w Brzesku oraz sieci centrów handlowych ATUT na terenie całej Polski. Firma prowadzi również program ITH Ready, w ramach którego podłącza biurowce na terenie Polski do sieci ITH Net. Z tego wynikają korzyści, takie jak:

 • Uporządkowanie i standaryzacja infrastruktury budynków.
 • Szybkie wdrożenie usług ITH Net.
 • Dostęp do bezpłatnego łącza podstawowego i zapasowego.

Jakub Jedynak z ITH podkreśla, że: firma stawia na kompleksową obsługę IT dla swoich klientów, współpracując z wewnętrznymi zespołami IT, a nie konkurując z nimi. Usługi ITH są elastyczne i łatwo modyfikowalne, umożliwiając dostosowanie parametrów oraz długości umów.

ITH oferuje następujący zakres usług, które można dostosować do potrzeb klientów:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja i serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting i domeny.
 • Projektowanie i wdrażanie instalacji niskoprądowych oraz wewnętrznych sieci korporacyjnych.
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych jako abonament.
 • Chmura publiczna.

ITH działa na terenie całej Polski, z głównymi biurami w Warszawie i Krakowie. W długoterminowych planach firmy znajduje się otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*