admitad

Sieć afiliacyjna admitad.com

admitad sieć afiliacyjna
Produkty
Prowizje
Płatności
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Duża i godna zaufania sieć afiliacyjna.
9/10
Ogółem
Użytkownicy: 4
(Głosów: 15)

Admitad GmbH to międzynarodowa sieć CPA z ponad 600 000 wydawcami i więcej niż 1700 reklamodawcami w panelu. Admitad został założony w Niemczech w 2009 roku i oficjalnie zaczął swoją działalność w 2010. Od tamtego czasu zasięg  powiększył się na Azję, Wschodnią i Zachodnią Europę a także na Amerykę Północną. Warto wspomnieć, że jest to sieć posiadająca bardzo bogatą ofertę, zarówno dla wydawców jak i reklamodawców. Admitad ma wydawców z całego świata i współpracuje z międzynarodowymi reklamodawcami. Najlepsze geo według objętości obejmuje Rosję, Stany Zjednoczone, Zachodnią Europę, Wielką Brytanię i Indie. Współpracując z światowymi i znanymi markami, Admitad stał się przykładem progresywnego start-up’u, który na chwilę obecną jest międzynarodową siecią ze wzrostem dochodu rok do roku powyżej 100%, za okres sześciu lat z rzędu. Sieć posiada w swojej bazie ponad 600 000 wydawców oraz ponad 1700 reklamodawców. Są to wartości godne podziwu, jednak pytanie brzmi co takiego sieć oferuje swoim partnerom, szczególnie tym z naszego kraju?

Dane programu admitad

Adres www admitad.com/pl/
Prowizja Procentowa (1-30%), CPA
Produkty Sklepy internetowe, Platformy SaaS, Gry online, Finanse, Aplikacje, Serwisy turystyczne, Hotele i inne
Forma współpracy Faktura (firmy), samodzielne rozliczenie podatku (osoby fizyczne)
Próg wypłaty / forma wypłaty WebMoney, PayPal, epayments, przelew bankowy
Materiały reklamowe Linki afiliacyjne, zniżki i kupony, parkowanie domen, shortlinki, plugin WordPress
Zasięg terytorialny Globalny
Support Skype, email, Formularz kontaktowy, Telefon
Rok powstania 2010

Omówienie programu

Admitad to międzynarodowa sieć afiliacyjna z główną siedzibą w Niemczech, która polskim wydawcom może zaoferować dostęp do ponad 100 programów partnerskich z różnych branż. Liczba dostępnych programów ciągle wzrasta.

Znajdziemy tutaj dużą ilość sklepów internetowych i portali aukcyjnych, takich jak Aliexpress, GearBest.com, GeekBuying.com. Są to głównie sklepy anglojęzyczne, wysyłające jednak swoje towary również do Polski.
Poza sklepami znajdziemy również portale oferujące usługi online/SaaS, takie jak np. WIX, portal pomagający budować własne strony internetowe czy McAfee – program antywirusowy.
Dla osób posiadających portale kierowane do młodszej grupy odbiorców, z pewnością interesujący będzie fakt, że w admitad możemy dołączyć również do PP gier online, takich jak Lineage II czy Metin 2 (i innych).
Kolejna kategoria programów to oczywiście finanse, w których znajdziemy takie programy jak SzybkaGotówka, Credy czy Ekassa.
Ostatnią grupą programów partnerskich są programy z branży turystycznej, gdzie możemy promować portal Booking.com oraz inne serwisy tego typu, linie lotnicze czy witryny do rezerwacji aut.

Z pewnością w najbliższym czasie lista programów dostępnych dla polskich wydawców się zwiększy, gdyż sieć zaczyna coraz mocniej wkraczać na polski rynek.

Prowizje

W większości programów dostępne jest wynagrodzenie procentowe za dokonaną sprzedaż (CPS). Zależnie od branży wartości te wahają się od 1 do nawet 30% za sprzedaż. Do tego znajdziemy również kilka ofert z wynagrodzeniem CPA o wartościach od kilku do kilkudziesięciu euro.

Narzędzia reklamowe

Admitad Extension
Wtyczka dla Google Chrome, która pozwala uzyskać linki do produktów bezpośrednio w witrynie reklamodawcy i znaleźć programy partnerskie bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google.

Admitad Bot
Telegramowy kanał dla wydawców, który wie jak sprawdzać i generować deeplinki, pracować z „Hot products” z AliExpress i otwiera dostęp do 30 000 reklamodawców przez Admitad Lite. Można łatwo i szybko generować partnerskie linki z każdego urządzenia.

Admitad Lite
Uproszczona wersja sieci, gdzie znajdziemy programy z łatwym startem, dające możliwość zaczęcia działań bez witryny i bez wstępnej moderacji.

Generator deeplinków
Z jego pomocą możesz masowo generować linki partnerskie, które umożliwiają przekierowanie użytkowników na określoną podstronę w serwisie reklamodawcy, na przykład bezpośrednio do opisu konkretnego produktu lub wyprzedaży. Do tego samego celu można wykorzystać również wtyczkę Chrome.

Zniżki i kody rabatowe
Wykorzystując tę opcję możesz tworzyć newsletter z atrakcyjnymi ofertami albo założyć własną stronę z kuponami, oferującą produkty popularnych marek z dużym rabatem. Do automatyzacji obsługi kuponów można użyć plików CSV/XML.

Rotator banerów
Inteligentny rotator banerów nie tylko zmienia kreacje reklamowe, lecz także wybiera spośród nich te, które najbardziej odpowiadają charakterystyce konkretnego użytkownika. Co więcej rotator zapamiętuje najbardziej skuteczne banery i wyświetla tylko je, dzięki czemu maksymalizuje efektywność wykorzystania Twojej powierzchni reklamowej.

Retag
To kontener umieszczony na stronie reklamodawcy, z którym z łatwością możesz integrować własne serwisy, na przykład retargeting banerów i e-mail. Proces integracji jest łatwy i nie wymaga zaangażowania ze strony reklamodawcy.

Weryfikator linków
Pozwala sprawdzić prawidłowość Twoich linków referencyjnych. Zdarza się, że w procesie dodawania deeplinków lub Sub-ID wydawcy popełniają błędy. Weryfikator linków pomoże Ci ich uniknąć i upewnić się, że ruch jest kierowany na odpowiednią stronę, a wszystkie pożądane akcje są rejestrowane.

Postback URL
Przy pomocy Postback URL błyskawicznie otrzymujesz dostęp do wszystkich statystyk dotyczących kliknięć i działań. Są one wysyłane do Twojego systemu za pomocą kanału komunikacyjnego między serwerami (server-to-server). Dostajemy możliwość kontrolowania ponad 20 parametrów, na przykład Program ID, Ad Space ID, Sub-ID itd. Dzięki temu będziesz mógł niezwłocznie reagować na zmiany konwersji i podejmować kroki w celu optymalizacji, a także uczynić ten proces automatycznym.

Parkowanie domen
UWAGA: Nie wszystkie programy partnerskie pozwalają na wykorzystanie tego narzędzia. Jeśli reklamodawca nie wyraził na to zgody, to kliknięcia w takie linki nie są rejestrowane i nie jest naliczana prowizja.

Product Feeds
Są to katalogi produktów, zawierające ich nazwy, obrazki, opisy i ceny. Wykorzystując pliki produktowe można uruchomić strony z opiniami, programami lojalnościowymi, porównywarki lub utworzyć newsletter zawierający zdjęcia produktów. Wszystkie dane są dostarczane bezpośrednio od reklamodawcy i aktualizowane w czasie rzeczywistym.

SUB-ID
Za pomocą Sub-Id możesz oznaczyć swoje linki partnerskie i później na ich podstawie analizować statystyki. Możesz użyć 5 zmiennych parametrów do otagowania swoich linków, które pozwolą Ci sklasyfikować kliknięcia i akcje według różnych cech, np. rodzaju ruchu, kluczowych słów wyszukiwania, rodzaju baneru itd. Pomoże Ci to w precyzyjnym śledzeniu konwersji i zwiększaniu efektywności.

Admitad API
Admitad API to interfejs programowania, zapewniający dostęp do wszystkich funkcji konta wydawcy.

Cookie checker
Sieć oferuje wydawcom opcję ominięcia AdBlock Plus i innych programów blokujących reklamy w przeglądarce użytkownika. Zainstaluj Cookie Checker na swojej stronie oraz odzyskaj z powrotem do 20% utraconych konwersji.

Wiarygodność / Opinie

Sieć działa na rynku od 2010 roku i od tego czasu prężnie się rozwija, zdobywając nowych wydawców i reklamodawców (naprawdę dużych). Opinie dostępne w sieci również są pozytywne, a afilianci nigdy nie zgłaszali żadnych problemów z wypłatami prowizji.

Podsumowanie

Admitad to ogromna sieć afiliacyjna, która sprawdziła się już w wielu krajach na całym świecie. Ogromna ilość ofert oraz bardzo ciekawe narzędzia reklamowe sprawiają, że z pewnością warto ją przynajmniej przetestować.


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*