Ceneo

Program partnerski Ceneo.pl

program partnerski ceneo
Produkty
Prowizje
Płatności
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Świetny program, świetny produkt i niskie prowizje.
9/10
Ogółem
Użytkownicy: 6.1
(Głosów: 18)

Ceneo to jeden z najpopularniejszych e-commerców w Polsce, a także największa baza opinii o produktach. Posiada również własny program partnerski, który łączy twórców internetowych z Ceneo. Współpraca skierowana jest do osób posiadających własną stronę, profil Social Media, blog czy kanał na YouTube.

Jak twórcy mogą zarabiać w PP Ceneo? Wystarczy umieścić link, banner czy inne narzędzie na swoim kanele – stronie lub blogu itp. Użytkownik klika w reklamę i przechodzi na Ceneo.pl, gdzie widzi porównanie cen danego produktu. Jeżeli przeklika się do wybranego sklepu – prowizja zostaje przyznana Partnerowi. Prowizja wypłacana jest również wtedy, gdy użytkownik dokona zakupu bezpośrednio na Ceneo. Prawda, że proste? Kliknięcie w link prowadzący do sklepu nie jest dużym wyzwaniem. Twórcy sami decydują, jak chcą działać w ramach współpracy z PP Ceneo.

Produkty / Usługi

Po zarejestrowaniu się w Programie, każdy Partner uzyskuje dostęp do produktów widocznych na Ceneo.

Nasza baza ofert obejmuje około 30 milionów aktywnych ofert. Ceneo umożliwia nie tylko porównywanie cen produktów, ale także bezpośredni zakup dzięki opcji KUP TERAZ. Dodatkowo, platforma odpowiada na potrzeby konsumentów, oferując możliwość skorzystania z odroczonych płatności za pośrednictwem PayU.

Partnerzy zarejestrowani w programie partnerskim Ceneo samodzielnie wybierają, co i w jakiej formie chcą promować. Program zapewnia swobodę wyboru, a dopasowanie produktów do tematyki strony Partnera gwarantuje sukces. Powodzenie współpracy zwiększają także szerokie zasięgi partnerów.

Współpraca z Ceneo może stanowić główne lub dodatkowe źródło dochodu. Co więcej, linki do produktów pozostają aktywne tak długo, jak produkt jest dostępny na Ceneo, bez ograniczeń czasowych. Dzięki temu, dodany link, na przykład pod filmem na YouTube, może generować zyski nawet przez kilka lat. Zobaczcie sami, jak niewielkim nakładem pracy można osiągnąć dodatkowe korzyści.

Prowizje

Jakie są potencjalne zarobki? Warunki są jasne i proste dla każdego, a prowizje ustalane są następująco:

 • 65% od przychodów Ceneo za przekierowanie na stronę sklepu (model CPA) – średnio 0,35 zł
 • 65% od prowizji Ceneo za zakup dokonany na ich stronie
 • 10% prowizji drugiego poziomu – za polecenie nowego Partnera do Programu Partnerskiego Ceneo, otrzymujemy 10% od zarobionych przez niego prowizji.

Dodatkowo, Program Partnerski Ceneo.pl oferuje możliwość uczestniczenia w dedykowanych kampaniach rozliczanych w modelu CPC, na określonych warunkach dostępnych w Panelu Partnera. Twórcy specjalizujący się w artykułach, takich jak blogerzy, często otrzymują również propozycje dodatkowo płatnych działań dla Partnerów.
A co jeśli użytkownik z reklamy Partnera nie przekieruje się od razu do sklepu lub nie dokona zakupu?

Nie ma problemu! Pliki cookies są aktywne przez 90 dni. Jeśli więc użytkownik wróci na stronę Ceneo.pl w ciągu 90 dni od pierwszego kliknięcia i spełni wymagane warunki, Partner otrzyma prowizję.
Największe szanse na uzyskanie wysokich prowizji mają Partnerzy o szerokim zasięgu i generujący duży ruch. Jednak każdy ma możliwość rozwinięcia skrzydeł i spróbowania czegoś nowego: bloger, youtuber, grupa na Facebooku, profil na Instagramie czy tiktokowiec.

Co PP Ceneo oferuje Partnerom?

 • Bannery reklamowe
 • Rotatory na bazie rekomendacji (produkty rekomendowane dla użytkownika, który odwiedził już Ceneo.pl)
 • Rotatory standardowe (najpopularniejsze oferty z wybranej kategorii, wskazane produkty, produkty związane z konkretną frazą)
 • Kampanie dedykowane (akcje specjalne, na których zarobisz dodatkowe pieniądze)
 • Możliwość grupowania reklam w kanały
 • Możliwość rozliczania w różnych modelach (CPC, CPA, CPD, FF, CPM)
 • Możliwość tworzenia kreacji niestandardowych (API Ceneo.pl)
 • Możliwość dodawania linków tekstowych w każdym miejscu, w którym masz dostępną powierzchnię reklamową (np. Instagram, TikTok, Facebook)
 • Kampanie influencerskie  

formaty reklamowe

Przedstawiamy najczęściej wybierane:

Link tekstowy – unikalny link tekstowy zawierający ID partnera, który pozwala od razu zarabiać. Link najchętniej wybierają Partnerzy, którzy promują produkty w Social Media, kanale YT, czy też blogerzy.

Banner reklamowy – do dyspozycji szeroka gama kreacji reklamowych w najczęściej wybieranych rozmiarach. Możliwość filtrowania po działach i kategoriach. Banery tworzone są na podstawie jednego schematu. Wyraźne call to action, zdjęcia produktów lub marka porównywarki.

Gry - porównaj na Ceneo.pl

Rotator –  to narzędzie, które możemy swobodnie modyfikować, dostosowując je do naszych wymagań.

Daje nam możliwość wyboru rozmiaru, liczby kolumn, wierszy, wielkości zdjęć, kolorystyki oraz wyświetlanych elementów, takich jak cena, ocena czy zdjęcie. Możemy także zmieniać rozmiar czcionki według potrzeb.

Dodatkowo, rotator umożliwia wybór elementów lub produktów, które mają się w nim wyświetlać. Możemy zdecydować się na produkty z określonej kategorii, pasujące do wyszukiwanego hasła, bądź konkretne produkty wybrane ręcznie. Rotator oferuje również korzystanie z kontekstowych wariantów oraz wersji opartych na rekomendacjach.

Wyszukiwarka – możemy zamieścić na własnej stronie wyszukiwarkę produktów, odpowiadającą tej na stronie Ceneo. Oczywiście możemy dostosować jej wygląd do własnej witryny.

Skrypt do tworzenia linków afiliacyjnych automatycznie – indywidualny skrypt można umieścić w kodzie HTML swojej witryny. Po dodaniu linków skopiowanych z Ceneo, skrypt zamienia je na osobiste linki afiliacyjne z właściwym ID Partnera. W ten sposób oszczędzasz czas, a proces dodawania linków staje się prostszy.

Listy ulubionych produktów – od listopada 2022 dostępna jest nowa funkcja dla Partnerów Programu Partnerskiego Ceneo.pl. Wystarczy pobrać aplikację Ceneo z Google Play lub App Store. Następnie zarejestrować się, używając adresu e-mail podanego w Programie Partnerskim Ceneo.pl, lub zalogować się poprzez konto na Facebooku, Google czy Allegro (Uwaga! Tylko jeśli zostało utworzone na ten sam adres e-mail). Jeśli posiadasz już zarejestrowane konto na Ceneo z tym samym adresem e-mail co w Programie Partnerskim, wystarczy się zalogować. Następnie będziesz mógł udostępniać linki do produktów lub całe listy produktów ze swoim parametrem śledzenia z Programu Partnerskiego Ceneo.

Wtyczka do Google Chrome – pozwala na szybkie generowanie linków do produktów, kategorii oraz wyników wyszukiwania na Ceneo.pl. Wygenerowane linki zapisują się we wtyczce, co ułatwia publikowanie wielu linków w krótkim czasie.

Support

Do dyspozycji partnerów został przewidziany kontakt mailowy (partnerzy@ceneo.pl). Z PP Ceneo można kontaktować się też przez skrzynkę na fanpage’u (https://www.facebook.com/ppceneo/). Ponadto PP oferuje filmy z tutorialami na YouTube (https://www.youtube.com/@programpartnerskiceneo2879), grupę dla zarejestrowanych Partnerów, a także profil na Instagram ( https://www.instagram.com/ppceneo/). Zespół Programu Partnerskiego Ceneo.pl odpowiada na Wasze wiadomości w terminie 48h od ich otrzymania (w dni robocze). Zazwyczaj odpowiedzi na wiadomości odbywają się na bieżąco.

Płatności / Rozliczenia

Program Partnerski przeznaczony jest zarówno dla osób pełnoletnich, jak i dla firm. Przedmiotem umowy jest udostępnienie przez Partnera powierzchni na jego stronie internetowej dla Ceneo. Umowa zawierana jest w formie elektronicznej podczas rejestracji w programie.

Osoby fizyczne rozliczają się z Ceneo na podstawie rachunków, które można wygenerować w panelu programu. W takim przypadku wartość prowizji będzie kwotą brutto na rachunku. Po wygenerowaniu rachunku, Partner nie musi go przesyłać – automatycznie trafia do obsługi Programu Partnerskiego Ceneo.pl.

Firmy będące płatnikami VAT mogą rozliczać się na podstawie faktury VAT. Wówczas prowizja będzie kwotą netto, do której należy doliczyć VAT. Firmy niebędące płatnikami VAT wystawiają fakturę na kwotę, którą chcą wypłacić z panelu.

Należy pamiętać, że warunkiem wypłaty wynagrodzenia jest przekroczenie limitu wypłaty (100 zł) oraz przesłanie niezbędnych oświadczeń. Ponadto, warto pamiętać o rozliczeniu przychodów z urzędem skarbowym zgodnie z umową dzierżawy powierzchni reklamowej.

Wszystkie środki wypłacane są bezpośrednio na rachunek bankowy przelewem. Okres rozliczeniowy trwa od 1 do 15 dnia każdego miesiąca.

Zasięg

Na Ceneo można znaleźć 34 miliony ofert 16 milionów unikalnych produktów. Serwis jest na rynku od 18 lat i średnio odwiedza go miesięcznie 17 milionów użytkowników. Ceneo jest również największą w Polsce bazą opinii pozakupowych — na platformie można znaleźć ponad 47 mln opinii o produktach, sklepach i dostawcach.

Wiarygodność / Opinie

Ceneo to portal, który zdobył zaufanie milionów użytkowników, pomagając im w wyborze najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach już od 18 lat.

Dołączając do Programu Partnerskiego Ceneo, masz szansę na współpracę z renomowaną firmą, która nie tylko zyskała uznanie na rynku, ale także wśród swoich partnerów. Ceneo jest częścią grupy Allegro i nr. 1 wśród porównywarek cen w Europie. Gwarantuje stabilność i rzetelność, co przekłada się na zadowolenie i korzyści zarówno dla klientów, jak i partnerów.

Nie czekaj, sprawdź sam jakie możliwości daje współpraca z Ceneo. Dołącz do Programu Partnerskiego i ciesz się efektami.

Podsumowanie Programu Partnerskiego Ceneo

Program Partnerski Ceneo to doskonała propozycja dla każdego, kto chce skorzystać z możliwości dodatkowego zarabiania w swoich kanałach. Zyski generowane są nawet przez wiele lat od umieszczenia linku tekstowego.

Program rozwija się dynamicznie, dostosowując się do panujących trendów i potrzeb użytkowników. Dzięki przejrzystym prowizjom, które są widoczne na bieżąco, oraz szybkim i sprawnym płatnościom, uczestnicy programu mogą cieszyć się dodatkowym dochodem,

Wsparcie techniczne jest dostępne na każdym etapie współpracy, a pomoc specjalistów pozwala na rozwiązanie napotkanego problemu. Program Partnerski Ceneo to także ogromna baza możliwości, z milionami produktów do wyboru, co gwarantuje atrakcyjne oferty dla odwiedzających strony uczestników programu.

Spróbuj swoich sił w Programie Partnerskim Ceneo i dołącz do grona zadowolonych partnerów, którzy czerpią korzyści z współpracy z jednym z największych portali e-commerce w Polsce!


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

22 komentarze

 1. W sumie program można porównać do reklam PPC. Za każde kliknięcie otrzymamy trochę kasy, jednak nie są to kokosy. Z mojego doświadczenia wynika, że wychodzi trochę lepiej niż adsense, ale strona musi mieć w miarę tematyczny ruch. Na serwisach o wszystkim będzie ciężko wykrzesać z niego więcej kasy…

 2. wiarygodność? to raczej żart obdzwonilem całą Polskę za produktem który namolnie pojawia się w reklamach jako dostępny – przykład? bardzo proszę roksan kandy k2 żaden wariant nie jest osiągalny portal powinien troszke obligowac sprzedających do aktualizacji bo jest to irytujące i nie zachęca do ponownych odwiedzin

  • Panie Marku, rozumiem punkt widzenia, jednak wiarygodność w recenzji odnosi się do Ceneo jako programu partnerskiego, który jest w pełni wypłacalny i wiarygodny. Oczywiście Ceneo powinno dbać o aktualność swoich kreacji reklamowych, chociażby poprzez wymóg częstszej aktualizacji plików produktowych przesyłanych przez sklepy. Niestety jak widać nie jest to do końca takie proste, szczególnie przy tak dużej liczbie sprzedających. Swoją drogą nawet Google w swoich reklamach produktowych ma z tym problemy. Również same sklepy powinny o to dbać, gdyż reklamując niedostępny produkt narażają się tylko na niepotrzebne koszty.

 3. Wcześniej myślałem że CENEO płaci za kliknięcie w baner. Okazuje się że żeby zarobić to trzeba kliknąć najpierw w baner na naszej stronie a później w link do sklepu. W sumie dwa kliknięcia co skutecznie pomniejsza ilość kliknięć płatnych.

  • Zgadza się, proszę jednak pamiętać, że Ceneo płaci za każde kliknięcie w link do sklepu na stronie Ceneo. Z reguły ludzie wchodzący na Ceneo klikają kilka linków, stąd nie jest to takie najgorsze rozwiązanie 😉

 4. Szkoda tylko że pomija niektóre oferty – nie wiem na ile programowo, świadomie – i wyświetla oferty o 30% wyższe niż te które faktycznie niektóre sieci handlowe oferują.
  Gdy skierowałem do serwisu pytanie dlaczego tak się dzieje, poradzono mi bym zmienił ustawienia filtrowania przy wyszukiwaniu produktu.
  Konkretnie chodziło o ustawienie w filtrze SDHC (karty pamięci), ja faktycznie zaznaczyłem microSD a nie microSDHC
  Rzecz w tym że wyniki które wyświetlił Ceneo po zaznaczeniu w filtrze microSD dotyczyły produktów w standardzie HC …z pominięciem jednak oferty sieci która oferowała produkt 30% taniej niż najtańsza oferta wyrzygana przez Ceneo.

  • Czy dana sieć, o której mówisz była w ogóle dostepna na Ceneo? Musisz pamiętać, że dana firma sama nawiązuje współpracę z Ceneo i sama dobiera produkty, które mają być w porównywarce dostępne. Być może akurat tak niska cena spowodowała, że danej firmie nie opłacało się płacić dodatkowo Ceneo za ich reklamę.

 5. A ja mam duży problem z PP ceneo. Mam na swojej stronie bannery. Kiedy wejdę z nich na ceneo „Kliki w kreacje:” są naliczane. Jednak kiedy ja czy moi znajomi wchodzą potem do danego sklepu „Kliki w oferty:” w dalszym ciągu pokazują 0.

  NA początku myślałem, że to dlatego, że sam klikam w reklamy, jednak moi znajomi również wchodzili za pomocą moich bannerów do sklepów, a w kategorii „Kliki w oferty:” w dalszym ciągu widnieje 0.

  • Najlepiej zgłoś sprawę do supportu PP Ceneo, nigdy nie spotkałem się z takim problemem.

  • @Mateusz – proszę prześlij nam więcej szczegółów dotyczących tej sytuacji na adres partnerzy@ceneo.pl, postaramy się pomóc.

   Pozdrawiam,
   Ania

 6. 65% od prowizji Ceneo za zakup na ich stronie ?? jak zrobię link do pralki za 6000 zł i ktoś ją kupi to dostanę 65% z 6000 zł ??? ponad 3000 ? , jak to działa ,oco w tym chodzi

  • 65% prowizji od prowizji 🙂
   Czyli Ceneo pobiera jakąś określoną prowizję (kilka procent), a my dostajemy od tego 65%.
   Opierając się na Twoim przykładzie załóżmy, że ceneo przy takim produkcie weźmie 2% prowizji. Daje nam to 120 zł. My otrzymujemy 65% od tej kwoty, czyli 72 zł.
   Nie wiem jakie są dokładnie stawki prowizyjne w tym momencie, jednak jakiś czas temu było to 2,3% dla produktu o wartości do 500 zł, 2,2% dla asortymentu w zakresie cenowym 500-1000 zł oraz 2,1% dla towarów wycenionych na więcej niż 1000 zł.

 7. Widzę, że fajnie odpowiadacie na pytania więc zadam i ja. Czy jeśli stworzę link np http://www.ceneo.pl/;szukaj-herbata+konopna;0112-0.htm#crid=88880&pid=12582 który jak widać prowadzi do strony wyszukiwania konkretnego hasła, a nie produktu, to naliczać kliki będzie normalnie? Pozdrawiam!

  • Teoretycznie powinno działać i zliczać kliki, jednak czekamy na potwierdzenie od Ceneo. Jak tylko otrzymamy potwierdzenie oczywiście napiszę.

  • Tak. Jeśli użytkownik kliknie w oferty któregoś ze sklepów to jak najbardziej będzie naliczona prowizja.
   Czyli musi działać 🙂

 8. A czy nie ma jakiejś opcji na współpracę w normalnym modelu CPC?

 9. Program świetny, 9/10. Minusem jest brak możliwości korzystania np. z Pinteresta, co jest absurdem, bo z Pinteresta w innych programach mam naprawdę fajne wskaźniki sprzedażowe.

 10. Hej, do strony o tematyce motoryzacyjnej planowałem przystąpić do programu partnerskiego ceneo. Jakie jeszcze programy, w których dostaje się pieniądze za samo kliknięcie w baner są polecane?

 11. Ceneo zlicza kliknięcia w kreacje, jednak nie płaci mi za te kliknięcia, więc trochę to naciągane.

  • Bo Ceneo płaci za kliknięcia w oferty na swojej stronie, a nie za kliknięcia w kreacje reklamowe, które prowadzą do ich strony.

 12. Nie polecam! Po uzbieraniu 120 zł partnerzy ceneo zbanowali moje konto twierdząc że łamie regulamin! Brak doświadczenia, unikanie odpowiedzi. Ciekawy jestem jakby mieli do wypłacenia kilkanaście tysięcy

 13. Czy mogę promować produkty z Ceneo na YouTube?

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*