MyTemplateStorage

Program Partnerski TemplateMonster

program partnerski templatemonster
Produkty
Prowizje
Płatności
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Jeden z najlepszych PP oferujących templatki.
9/10
Ogółem
Użytkownicy: 10
(Głosów: 1)

MyTemplateStorage to program partnerski portalu TemplateMonster, jednego z największych dostawców szablonów do WordPressa, Drupala, Joomli oraz innych CMSów. W swojej ofercie posiada ponad 10 tysięcy produktów. Partner ten kładzie przede wszystkim nacisk na motywy do WordPressa (1200 motywów), nie brakuje mu jednak propozycji dla Drupala (500 motywów) czy Joomli (1000 szablonów). Poza tym znajdziemy również szablony do platform e-commerce takich jak Presta Shop, Magento czy WooCommerce. Sama oferta, którą możemy promować za pośrednictwem tego programu partnerskiego klasyfikuje go w czołówce programów z tej kategorii.

Dane programu TemplateMonster

Adres www mytemplatestorage.com
Prowizja Procentowa:
30%-50% w zależności od wielkości sprzedaży (1 poziom)
5% (II poziom)
Produkty Szablony i motywy do witryn internetowych (WordPress, Joomla, Drupal, Presta Shop, Magento, HTML i inne)
Forma współpracy Faktura (firmy), samodzielne rozliczenie podatku (osoby fizyczne)
Próg wypłaty / forma wypłaty PayPal, MoneyBookers, WebMoney, Payoneer – Min. 100 USD, Przelew – Min 800 USD
Materiały reklamowe Wszelkie możliwe narzędzia afiliacyjne (bannery, widgety, prezentacje, WebAPI, RMS etc.)
Zasięg terytorialny Globalny
Support Skype, email, Formularz kontaktowy, Telefon
Rok powstania 2004

Omówienie programu

Najważniejsza zaletą MyTemplateStorage jest tak naprawdę baza produktów, czyli możliwość sprzedaży 10 tys. szablonów, naprawdę wysokiej jakości, przeznaczonych do najpopularniejszych CMSów na świecie. Inaczej mówiąc, jeśli szukacie programu partnerskiego oferującego szablony do stron internetowych trudno trafić lepiej. TemplateMonster należy do czołówki serwisów tego typu. Ponadto program ma zasięg ogólnoświatowy, dzięki czemu dopasowuje się do najpopularniejszych języków na świecie, w tym do naszego ojczystego języka polskiego, co z pewnością powinno ucieszyć polskich odbiorców. Klienci znajdą na stronie TemplateMonster pełne wsparcie w języku polskim. Boli jedynie brak polskiego wsparcia dla afiliantów.

Program partnerski TemplateMonster oferuje bardzo długi okres przechowywania plików cookie – aż 365 dni i zwrot prowizji od każdorazowej sprzedaży. Rzadko można spotkać tak długi czas życia ciasteczka.

Warto zwrócić uwagę na różnorodność dostępnych produktów, bo poza szablonami dla stron internetowych, znajdziemy tu również szablony do PowerPoint oraz wtyczki do popularnych CMSów. Co ciekawe rejestrując się w programie okazuje się, że zyskujemy dostęp nie tylko do produktów Monstera, ale również innych serwisów oferujących szablony dla konkretnych nisz. W ten sposób możemy promować produkty z następujących stron:

narzędzia template monster

Prowizje

Prowizje, które oferuje MyTemplateStorage są uzależnione od wielkości sprzedaży miesięcznej. Przy sprzedaży 0-19 szablonów otrzymamy prowizję 30%, 20-199 – 35%, przy sprzedaży 200-299 prowizja wynosi 40%, 300-49945%, natomiast przy sprzedaży powyżej 500 prowizja wynosi 50%.

prowizje-my-template-storage-ii

Wiarygodność / Opinie

Program partnerski działa nieprzerwanie od 2004 roku, a z własnego doświadczenia możemy powiedzieć, że firma jest w pełni wypłacalna. Również sam portal TemplateMonster jest dobrze znany wszystkim, którzy zajmowali się chociażby tworzeniem stron na WordPress. Właścicielem portalu oraz programu partnerskiego jest firma Jetimpex Inc. zarejestrowana w USA.

Podsumowanie

Jeśli myślisz o zarabianiu na sprzedaży szablonów i dodatków do popularnych systemów CMS to z pewnością warto przyjrzeć się bliżej programowi MyTemplateStorage. Trudno znaleźć na rynku równie dobry i wiarygodny program partnerski. Również poziomy prowizji wyglądają bardzo przyzwoicie.


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

*

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>