MyLead

logo mylead
Produkt
Prowizje
Płatności
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Świetny program typu premium SMS.
9.2/10
Ogółem
Użytkownicy: 6.3
(Głosów: 37)

MyLead to program partnerski, który pierwotnie opierał się na subskrypcjach SMS. Osoby znające „suby” wiedzą, że można na nich przyzwoicie zarobić. Z drugiej strony wiedzą również, że czasami może wiązać się to z naciąganiem internautów. Mimo to subskrypcje SMS to nadal bardzo popularna, dochodowa i w miarę szybka droga zarobku w internecie. Jednak MyLead znacząco rozszerzył swoją ofertę o tradycyjne programy partnerskie sklepów internetowych i firm pożyczkowych. W ten sposób z małej sieci premium SMS powstała nam dosyć ciekawa sieć afiliacyjna, która dodatkowo pozwala dosyć przyzwoicie zarabiać w modelu CPL, oferując własne programy.

Dane programu MyLead

Adres www mylead.pl
Prowizja Subskrypcja (MT) – 2,50 zł; 4,00 zł;
Prowizja jednorazowa (MO) – 1,50 zł, 3,50 zł, 7 zł; 10 zł;
Zagranica – 0,30 zł do 30 zł zależnie od kraju
CPS (do 20%), CPA, CPC, CPL (do 250 zł za lead)
Produkty Konkursy, Streaming, Strony z plikami do pobrania, Płatne artykuły, Programy erotyczne (+18), Bonusy do gier, Testy i quizy i inne, Ecommerce – elektronika, moda, zdrowie i uroda, motoryzacja, dom i ogród, sport, gadżety; Finanse
Forma współpracy Faktura (firmy), umowa o dzieło (osoby fizyczne)
Próg wypłaty / forma wypłaty 50 PLN / przelew, Paypal
Materiały reklamowe Banery graficzne, konfigurowalne strony sprzedażowe, Content Locker, Video Locker
Zasięg terytorialny Polska
Support E-Mail, Formularz, Forum, Gadu Gadu
Rok powstania 2014

 

Jak widzicie MyLead to serwis, który koncentruje się na wielu branżach, w tym premium SMS. Jednak co by nie mówić, jest w tym całkiem dobry. Przede wszystkim udostępnia bardzo dużą liczbę programów, które możemy promować. Zaczynając od zwykłych konkursów SMS, w których można wygrać np. iPhone’a, poprzez serwisy erotyczne, które cieszą się z reguły niezłą konwersją po ogromny wybór sklepów internetowych, od elektroniki, przez modę, aż po odżywki i artykuły do domu. Dodatkowo stawki oferowane przez program są na przyzwoitym poziomie.

Prowizje

Warto wyjaśnić niewtajemniczonym jak dokładnie wygląda zarabianie na programach typu premium SMS. Otóż głównym celem afilianta jest nakłonienie internautów do uruchomienia subskrypcji SMS lub wysłania płatnego SMSa. Osoba, która uruchomi subskrypcję płaci za otrzymywane SMSy dosyć wysokie kwoty, od kilku do kilkudziesięciu złotych. My otrzymujemy prowizję właśnie od tych subskrypcji lub od jednorazowo wysłanego SMSa typu premium.

Stąd też w serwisie pojawiają się dwa typy stawek MO i MT.

Stawki MO – w tym wypadku otrzymujemy jednorazową prowizję zależną od kosztu wysłanego SMSa.

Stawki MT – w tym wypadku otrzymujemy cykliczne prowizje, tak długo, jak długo dany internauta jest do niej zapisany.

Wysokość stawek jest zależna od naszego wyboru, musimy jednak pamiętać, że wybierając wyższą stawkę za lead (np. 10 zł) odwiedzający nasz serwis musi mieć na koncie dużo większą kwotę (30,75 zł).

MyLead wyróżnia się również tym, że oferuje liczne konkursy i akcje promocyjne, dzięki którym możemy zwiększyć swoją stawkę za określone działania. Dla przykładu możemy zwiękać swoją stawkę o 10 groszy za każdego lead’a w danym dniu, nawet o 2,5 zł za lead. Promocje pojawiają się cyklicznie.

Warto wspomnieć jeszcze o ofertach zagranicznych. Wszystkie programy w MyLead możemy promować za granicą. Witryna automatycznie wykrywa kraj pochodzenia danego użytkownika i wyświetla mu stronę w języku angielskim, niemieckim lub francuskim. Stawki zależnie od kraju wahają się od 30 groszy do ponad 30 zł.

Jeśli chodzi o pozostałe programy partnerskie to w przypadku modelu CPS (sklepy internetowe) prowizje wahają się od 1 do 20%, jednak większość z nich oscyluje w przedziale 4-8%. W modelach CPL (głównie finanse) możemy zarobić od kilku do około 250 zł za akcję.

Rozliczenia

W przypadku rozliczeń sprawa wygląda dosyć standardowo. Osoby mające działalność gospodarczą mogą rozliczać się na podstawie faktur, z kolei osoby fizyczne mogą skorzystać z umowy o dzieło, co znacznie ułatwia rozliczenia z programem.

Pieniądze możemy wypłacać na konto bankowe lub konto PayPal. Przelew otrzymujemy w ciągu 24 godzin. Minimalny próg wypłaty wynosi zaledwie 50 zł.

Na pochwałę zasługuje również rozbudowany system raportowania.

Wiarygodność / Opinie

MyLead obsługuje firma HIMA-G Sp.z.o.o zlokalizowana w Grodzisku Wielkopolskim. Serwis działa już jakiś czas na rynku i jest dobrze znany na forach o zarabianiu w sieci. Na jednym z nich ma również swój oficjalny kanał kontaktu z partnerami. Jak możecie sami przeczytać, opinie na temat MyLead są głownie pozytywne, co dobrze świadczy o wiarygodności programu. Również kontakt z supportem zasługuje na plus.

Podsumowanie

MyLead powinien zostać przetestowany przez każdego, kto chce zarabiać na subskrypcjach SMS oraz na tradycyjnych programach partnerskich. Jest on z pewnością jednym z lepszych programów tego typu w naszym kraju. Na pochwałę z pewnością zasługują dobre stawki i duża ilość programów. Chwali się również dobry kontakt z supportem. Warto również wspomnieć o aplikacji na iOS/Andoird, która pozwala na bieżąco śledzić swoje zarobki, wypłaty czy wszelkie powiadomienia z programu.

Program rozwija zasób narzędzi dostępnych do promowania ofert SMS. Możemy wykorzystać m.in. Content Locker i Video Locker. Mimo wszystko nie zapominajmy, że programy SMS promuje się bardzo dobrze przez zwykłe linki. Do tego dla części programów możemy wykorzystać banery reklamowe.

Do tego warto wspomnieć o świetnym poradniku dla początkujących earnerów. Znajdziemy w nim świetne wyjaśnienie działania panelu partnerskiego MyLead oraz zasad działania subskrypcji SMS. Do tego kilka przydatnych porad na temat zarabiania na subskrypcjach. Z pewnością jest to przydatna lektura dla każdego, kto chce zacząć zabawę z subami. Poradnik jest dostępny po rejestracji w programie.

Warto zauważyć, że program cały czas się rozwija i poszerza listę oferowanych sposobów na zarabianie.

W każdym razie MyLead z pewnością zasługuje na pochwałę i chwilę uwagi ze strony wszystkich afiliantów, którzy są zainteresowani zarabianiem na subskrypcjach SMS.


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

Opinie (21)

 1. Polecam, rzetelna firma i niezłe programy.

 2. Najlepszy program partnerski, szybki kontakt,szybkie wypłaty a gdy potrzebowałam pewnych zmian to pomogli w 1,5h.

 3. Najlepszy serwis z programami SMS, powiadomienia i szybkie wypłaty to jest to czego szukałem w moim biznesie.

 4. Zdecydowanie nr 1 wśród serwisów SMS.

 5. Czemu serwis ktory wdraza wszystko kopiujac inne serwisy ma wyzsza ocene za produkt w panstwa ocenie?

  • Nie zwracamy uwagi na to czy serwis kopiuje produkty od innych, a na to jakie produkty oferuje. MyLead ma dosyć zróżnicowaną ofertę pod tym kątem, jednak dziękuję za uwagę. Przyjrzeliśmy się pozostałym programom i rzeczywiście część z nich posiada bogatszą ofertę.

   • Przecież ten ranking jest opłacony, w żaden sposób nie jest wiarygodny.
    Promują tego kto da im więcej kasy, co widać na przykładzie mylead.

    • Pani Paulo, nie pobieramy pieniędzy za dodawanie programów partnerskich do rankingu. Oczywiście trudno określić jednoznaczne wskaźniki mówiące o tym, który program jest najlepszy, dlatego w górnej stawce różnice pomiędzy programami są minimalne i radzę sugerować się bardziej dopasowaniem danego programu do własnych potrzeb niż pozycją w rankingu.

 6. Krystian uzupełnij wiedze.
  1.Aplikacja android/ios (powiadomienia o lead oraz wypłacie)
  2.Sytem bonusów ! Stawka w jeden dzień wyższa o 90 gr !
  3.Gdy promocja stawka to nawet 12,50 !
  4.Dokładne statystyki wraz z raportami i zródłami lead !
  5.Program EMOTICONFB !
  6.GLOBALNE SMS PREMIUM !
  I wiele innych.. więc nie podawaj informacji wyssanych z palca.

 7. Współpracuje od 8 miesięcy, zarobiłem kilkadziesiąt tysięcy i nawet nie myślę aby się gdzieś przenosić. Polecam, szczególnie kontakt z Pawłem i Patrykiem.

 8. Zdecydowanie polecam. Najlepszy serwis partnerski w Polsce, a współpracowałem z wieloma, jednak to właśnie dla MyLead zrezygnowałem z innych. Bardzo dobre zarobki, a dodatkowo szybka pomoc w razie problemów.

 9. Wszystkim osoba zainteresowanym zarabianiem w sieci, z całego serca mogę polecić ten portal. Jeśli jesteś pracowity i kreatywny szybko zaczniesz zarabiać fajne pieniądze. Na plus zasługuje również szybki kontakt z adminem i supportem. Wszystkie problemy są rozwiązywane bardzo szybko i do tego zawsze na korzyść użytkowników. Takiego podejścia do do klientów moze zazdrościć konkurencja.

 10. Komentarze wyglądają na sponsorowane.
  Ja tam nie widzę żadnych ciekawych programów.

 11. @Igor

  Ponad pół tysiąca programów partnerskich, a Ty nie znalazłeś nic ciekawego? Pozostawiam bez komentarza

  Ja jestem zadowolony z MyLead. Wcześniej próbowałem zarabiać w konkurencyjnych serwisach, jednak do MyLead, przekonał mnie sprawny support i duży wybór programów.

 12. Nic ciekawego bo te nowe kampanie to oferty zassane z webepartners.pl z narzuconą prowizją mylead. Jaki więc sens promować coś przez kolejnego pośrednika napychając kieszeń myleadowi, jeśli można promować u źródła tych ofert za pełną stawkę w znacznie wiarygodniejszej sieci. Webepartners oferuje API i prostym skryptem każdy może zrobić taką „podsieć” jaką zrobiło mylead, tylko po co.

 13. Apropo webepartners, jest to sieć, która również udostępnia oferty innych sieci. Generalnie zasada ta tyczy się praktycznie wszystkich sieci afiliacyjnych. Na MyLead, masz wszystkie programy w jednym miejscu, z tego co się orientuje, serwis w swojej ofercie posiada programy partnerskie z przeróżnych sieci afiliacyjnych, nie tylko z webepartners. W wielu przypadkach prowizja na MyLead jest większa niż na webepartners.

  W mylead.pl wypłate prowizji dostajesz w przeciągu 24 godzin, masz dokładne statystyki, aplikacje na smartfony dodatkowo chat w serwisie i sprawny support.

  • Panowie! :) Gwoli wyjaśnienia: webePartners nie udostępnia ofert innych sieci afiliacyjnych. Wszystkie programy, które znajdują się w ofercie, współpracują z nami indywidualnie. Jeśli chodzi natomiast o prowizję, to sprawa jest bardzo prosta – jeśli MyLead oferuje wyższą prowizję w danym programie partnerskim, oznacza to, że oferta z pewnością nie pochodzi od webPartners :)

 14. Zarabiam na mylead od niecałego miesiąca, ale chłopaki starają się jak mogą. Zarobiłem już niemałą sumę w tym czasie, więc uważam że warto. Żaden serwis nie zapewnia tekiego supportu jak ML.

 15. Nigdy nie zarabiałem na subskrypcjach SMS. Jeśli informacja o dotychczasowo wypłaconych środkach jest prawdziwa, to warto przetestować :)

 16. Ciekawe, czy pod stronki typu PBN MyLead faktycznie jest najlepszy, bo słyszałem rozbieżne opinie… Ciężkie tematy typu konkursy lub niszowe branży dałyby radę?

 17. Wszystko zależy od podejścia :) Sądzę, że jeśli mądrze to rozegrasz, to da radę zarobić coś na PBN. Stąd pewnie rozbieżne opinie. Jeśli chodzi o konkursy to jak najbardziej da radę zarobić, pytanie tylko czy nie zrazisz sobie użytkowników stałych użytkowników. Chyba, że Ci na nich nie zależy.

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

*

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>