MyLead

logo mylead
Produkt
Prowizje
Płatności
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Świetna sieć afiliacyjna z szeroką ofertą
9.4/10
Ogółem
Użytkownicy: 4.7
(Głosów: 136)

MyLead to kompleksowa platforma afiliacyjna od lat działająca globalnie. Aktualnie posiada ponad 4300 programów partnerskich, które promuje ponad 850 tys. wydawców. Za swoje osiągnięcia i niewiarygodnie szybki rozwój sieć została nagrodzona już wiele razy. W roku 2019 MyLead uznano za najlepszą sieć afiliacyjną w rankingu AffiliateFix, affNext i głosowaniu Zarabiam.com. W roku 2019 serwis otrzymał nagrodę “Wschodzącej Gwiazdy” Deloitte, a rok później został laureatem “Fast 50” podczas gali Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. W 2022 roku Lead Investments znalazł się również wśród laureatów zestawienia e-Gazele Biznesu oraz organizowanego przez Financial Times & Statista rankingu FT1000, zrzeszającego najszybciej rozwijające się firmy z całej Europy. Liczne nagrody potwierdzają wysoką jakość świadczonych przez sieć usług.

MyLead wyróżnia się przede wszystkim niezawodnym systemem wsparcia wydawcy. Kierują swoje oferty do profesjonalistów, nie zapominając jednak o osobach stawiających pierwsze kroki w afiliacji. Każdy użytkownik otrzymuje dostęp do szerokiej bazy systemów edukacyjnych: e-booków, firmowego bloga i kontaktu z supportem. A gdy kiedykolwiek użytkownik uzna swoje wyniki za niezadowalające, może skorzystać z pomocy mentorów – nauczycieli zarabiania, którzy pomagają osiągnąć lepszy zysk.

Konto wydawcy aktywne jest tuż po rejestracji, co pozwala każdemu użytkownikowi przetestować możliwości platformy. Profesjonaliści z pewnością docenią również narzędzia zwiększające zarobki, szczegółowe statystyki, bonusy, kody i akcje promocyjne, a także indywidualne podejście czy możliwość negocjacji stawek i warunków promocji.

Dane programu MyLead

Adres www mylead.global
Produkty Ponad 4300 programów partnerskich w różnorodnych kategoriach
Forma współpracy Rachunek, faktura
Próg wypłaty / forma wypłaty Próg wypłaty to 50 PLN, pieniądze do 14 dni roboczych z możliwością zlecenia wypłaty ekspresowej; PayPal, Skrill, Revolut i inne portfele internetowe w zależności od lokalizacji, Bitcoin, Tether, przelewy bankowe
Materiały reklamowe Content Locker, Pre-lander z ofertami, HideLink, Postback/API, Deep link, Smartlink, Audyt strony WWW i bannery reklamowe
Zasięg terytorialny Globalny
Support Obsługa w kilku językach, kilka dróg kontaktu
Rok powstania 2014

Programy partnerskie

MyLead stawia przede wszystkim na różnorodność i wygodę użytkowników. Sieć posiada w swojej ofercie ponad 4300 programów partnerskich, które podzielone są na kilkanaście kategorii. Wśród nich znajdziecie między innymi: konkursy, portale randkowe, usługi finansowe, kampanie gamingowe, a także e-commerce. Ponadto zespół MyLead jest w stanie uruchomić wybrane kampanie praktycznie natychmiast, na życzenie wydawcy. Wystarczy skontaktować się z którymkolwiek affiliate managerem.

Oprócz różnorodności kategorii, MyLead pozostawia swoim wydawcom także swobodę w wybieraniu źródeł zysku. W swojej ofercie ma 5 modeli rozliczeniowych: CPL, CPA, CPS, PPI, COD, a od 2017 roku również posiada w ofercie SMS Chat i IVR. Każdy wydawca może więc zdecydować do jakiej czynności chce nakłaniać klienta i wybrać odpowiednie dla siebie kampanie. Początkujący w marketingu afiliacyjnym na mylead.global odnajdą również ankiety.

Zasięg

Sieć afiliacyjna MyLead jest serwisem globalnym. Strona internetowa jest dostępna w kilku wersjach językowych, m.in. polskiej, angielskiej, rosyjskiej, hiszpańskiej czy ukraińskiej. Wśród wydawców znajdują się ludzie z całego świata, którzy mogą promować programy afiliacyjne dedykowane dla aż 160 państw, a także kampanie o zasięgu światowym.

Narzędzia dla wydawców

Do zwiększenia swoich zarobków z promowania programów afiliacyjnych warto korzystać z dodatkowych narzędzi. Można je znaleźć na MyLead. Wśród nich znajdują się Content Lockery (File Locker, Captcha Locker, CPA Locker i Mobile Rewards), które pozwalają na zablokowanie określonej treści premium, stworzony przez MyLead cloaker linków o nazwie HideLink, pre-lander z ofertami umożliwiający dowolną konfigurację, a także Postback/API, dzięki któremu znacznie sprawniej odbywa się zarządzanie własnymi działaniami. MyLead dostarcza funkcjonalności takie jak deep linki, smartlinki oraz porównywarki ofert, a niekiedy również gotowe do użycia landing page. Ponadto wśród materiałów dostępne są banery reklamowe, a na prośbę wydawcy wykonywany jest audyt strony WWW. Dokładne opisy narzędzi i podpowiedzi, jak z nich korzystać znajdują się na blogu MyLead.

MyLead uruchomił także aplikację mobilną na Androida i iOS. Można tam, między innymi, kontrolować swoje zarobki i korzystać ze wsparcia Supportu. Do dyspozycji jest także wtyczka do przeglądarki, która umożliwia sprawdzenie, czy odwiedzana strona posiada program partnerski dostępny w sieci MyLead.

Płatności i rozliczenia

Przede wszystkim na duży plus należy zanotować, że płatności realizowane są już od 50 złotych, a pieniądze można wybrać, gdy tylko uzbiera się kwotę minimalną. W porównaniu do innych sieci afiliacyjnych jest to poziom bardzo niski i łatwo go osiągnąć. Wypłaty realizowane są do 14 dni roboczych z możliwością zlecenia wypłaty ekspresowej, która przyspiesza proces do 48 roboczogodzin. Wydawcy mogą wybrać spośród kilku sposobów płatności: przelew bankowy, PayPal, Revolut, Skrill lub inne portfele internetowe w zależności od lokalizacji, a także wypłaty w Bitcoin (BTC) i Tether (USDT).

Bonusy i prowizje

Jeśli zdecydujecie się na współpracę z MyLead, w swoich panelach użytkowników znajdziecie kilkanaście bonusów. Pozwalają one osiągnąć nawet do +5% od wszystkich pozyskanych leadów. Otrzymanie ich jest możliwe po dokonaniu określonej czynności. Niektóre z nich są banalnie proste, jak np. podzielnie się screenshotem swoich zarobków, inne trochę trudniejsze i bardziej czasochłonne. Wszystkie są natomiast niesamowicie opłacalne. Ponadto sieć afiliacyjna MyLead organizuje akcje promocyjne oraz rozdaje kody, dzięki którym można zwiększyć swoje zarobki.

Uwaga: rejestrując się z naszego linka partnerskiego (tutaj) otrzymacie dodatkowe 3% prowizji do każdego leada.

Doceniają również pozyskiwanie nowych wydawców. Jeśli po skorzystaniu z Waszego unikalnego linku ktoś dołączy do MyLead i zacznie zarabiać, Wy otrzymacie 5% prowizji od zarobków poleconej przez Was osoby. Twój zarobek będzie więc trwał tak długo, jak nowy wydawca będziecie zarabiać na MyLead.

Support i wsparcie wydawcy

Oprócz darmowej oferty edukacyjnej w postaci e-booków, wpisów na blogu, a także wideo poradników, można korzystać z pomocy supportu. Możecie się z nim porozumieć za pomocą kilku dróg kontaktu, od Discorda poczynając, na rozmowie telefonicznej kończąc. Ponadto porozumiewając się z supportem, nie będziecie rozmawiać z konsultantami, którzy co najwyżej zgłoszą Wasz problem, ale z doświadczonymi w branży affiliate managerami.

Poza członkami Supportu, do dyspozycji pozostaje również mentoring. Jest on w pełni bezpłatny, a mentorami są osoby, które mają doświadczenie w afiliacji i dzielą się nim z użytkownikami.

Wiarygodność / Opinie

MyLead działa na rynku od 2014 roku. Platformie zaufało do tej pory ponad 850 tysięcy wydawców. Wykazują oni swoje uznanie w głosowaniach, w których MyLead utrzymuje się na najwyższych pozycjach. Oczywiście w Internecie można znaleźć również negatywne opinie na ich temat, jednakże nie można zadowolić wszystkich. Mimo tego zespół MyLead dokłada wszelkich starań, aby wszystkie niedogodności, które zgłaszają im wydawcy, były szybko rozwiązywane, zawsze stawiając na korzyść użytkownika.

Wiarygodność MyLead może także potwierdzić zaufanie właścicieli zarówno małych, jak i dużych firm. Sieć może się pochwalić współpracą między innymi z Pikio i Kwejk.pl.

Podsumowanie

Sieć afiliacyjna MyLead to bardzo dobra platforma dla każdego, kto chce mieć wszystko w jednym miejscu. Serwis skupia wiele modeli płatności, jednocześnie oferując naprawdę atrakcyjne stawki. Intuicyjność panelu użytkownika, szeroka oferta edukacyjna, narzędzia dla profesjonalistów, a przede wszystkim ogromna liczba dostępnych programów afiliacyjnych sprawia, że jest to sieć warta zaufania. 

Podsumowując, naszym zdaniem sieć afiliacyjna MyLead z pewnością zasługuje na chwilę uwagi ze strony wszystkich afiliantów, którzy są zainteresowani zarabianiem w Internecie.


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

54 komentarze

 1. Polecam, rzetelna firma i niezłe programy.

 2. Najlepszy program partnerski, szybki kontakt,szybkie wypłaty a gdy potrzebowałam pewnych zmian to pomogli w 1,5h.

 3. Najlepszy serwis z programami SMS, powiadomienia i szybkie wypłaty to jest to czego szukałem w moim biznesie.

 4. Zdecydowanie nr 1 wśród serwisów SMS.

 5. Czemu serwis ktory wdraza wszystko kopiujac inne serwisy ma wyzsza ocene za produkt w panstwa ocenie?

  • Nie zwracamy uwagi na to czy serwis kopiuje produkty od innych, a na to jakie produkty oferuje. MyLead ma dosyć zróżnicowaną ofertę pod tym kątem, jednak dziękuję za uwagę. Przyjrzeliśmy się pozostałym programom i rzeczywiście część z nich posiada bogatszą ofertę.

   • Przecież ten ranking jest opłacony, w żaden sposób nie jest wiarygodny.
    Promują tego kto da im więcej kasy, co widać na przykładzie mylead.

    • Pani Paulo, nie pobieramy pieniędzy za dodawanie programów partnerskich do rankingu. Oczywiście trudno określić jednoznaczne wskaźniki mówiące o tym, który program jest najlepszy, dlatego w górnej stawce różnice pomiędzy programami są minimalne i radzę sugerować się bardziej dopasowaniem danego programu do własnych potrzeb niż pozycją w rankingu.

 6. Krystian uzupełnij wiedze.
  1.Aplikacja android/ios (powiadomienia o lead oraz wypłacie)
  2.Sytem bonusów ! Stawka w jeden dzień wyższa o 90 gr !
  3.Gdy promocja stawka to nawet 12,50 !
  4.Dokładne statystyki wraz z raportami i zródłami lead !
  5.Program EMOTICONFB !
  6.GLOBALNE SMS PREMIUM !
  I wiele innych.. więc nie podawaj informacji wyssanych z palca.

 7. Współpracuje od 8 miesięcy, zarobiłem kilkadziesiąt tysięcy i nawet nie myślę aby się gdzieś przenosić. Polecam, szczególnie kontakt z Pawłem i Patrykiem.

 8. Zdecydowanie polecam. Najlepszy serwis partnerski w Polsce, a współpracowałem z wieloma, jednak to właśnie dla MyLead zrezygnowałem z innych. Bardzo dobre zarobki, a dodatkowo szybka pomoc w razie problemów.

 9. Wszystkim osoba zainteresowanym zarabianiem w sieci, z całego serca mogę polecić ten portal. Jeśli jesteś pracowity i kreatywny szybko zaczniesz zarabiać fajne pieniądze. Na plus zasługuje również szybki kontakt z adminem i supportem. Wszystkie problemy są rozwiązywane bardzo szybko i do tego zawsze na korzyść użytkowników. Takiego podejścia do do klientów moze zazdrościć konkurencja.

 10. Komentarze wyglądają na sponsorowane.
  Ja tam nie widzę żadnych ciekawych programów.

 11. @Igor

  Ponad pół tysiąca programów partnerskich, a Ty nie znalazłeś nic ciekawego? Pozostawiam bez komentarza

  Ja jestem zadowolony z MyLead. Wcześniej próbowałem zarabiać w konkurencyjnych serwisach, jednak do MyLead, przekonał mnie sprawny support i duży wybór programów.

 12. Nic ciekawego bo te nowe kampanie to oferty zassane z webepartners.pl z narzuconą prowizją mylead. Jaki więc sens promować coś przez kolejnego pośrednika napychając kieszeń myleadowi, jeśli można promować u źródła tych ofert za pełną stawkę w znacznie wiarygodniejszej sieci. Webepartners oferuje API i prostym skryptem każdy może zrobić taką „podsieć” jaką zrobiło mylead, tylko po co.

 13. Apropo webepartners, jest to sieć, która również udostępnia oferty innych sieci. Generalnie zasada ta tyczy się praktycznie wszystkich sieci afiliacyjnych. Na MyLead, masz wszystkie programy w jednym miejscu, z tego co się orientuje, serwis w swojej ofercie posiada programy partnerskie z przeróżnych sieci afiliacyjnych, nie tylko z webepartners. W wielu przypadkach prowizja na MyLead jest większa niż na webepartners.

  W mylead.pl wypłate prowizji dostajesz w przeciągu 24 godzin, masz dokładne statystyki, aplikacje na smartfony dodatkowo chat w serwisie i sprawny support.

  • Panowie! 🙂 Gwoli wyjaśnienia: webePartners nie udostępnia ofert innych sieci afiliacyjnych. Wszystkie programy, które znajdują się w ofercie, współpracują z nami indywidualnie. Jeśli chodzi natomiast o prowizję, to sprawa jest bardzo prosta – jeśli MyLead oferuje wyższą prowizję w danym programie partnerskim, oznacza to, że oferta z pewnością nie pochodzi od webPartners 🙂

 14. Zarabiam na mylead od niecałego miesiąca, ale chłopaki starają się jak mogą. Zarobiłem już niemałą sumę w tym czasie, więc uważam że warto. Żaden serwis nie zapewnia tekiego supportu jak ML.

 15. Nigdy nie zarabiałem na subskrypcjach SMS. Jeśli informacja o dotychczasowo wypłaconych środkach jest prawdziwa, to warto przetestować 🙂

 16. Ciekawe, czy pod stronki typu PBN MyLead faktycznie jest najlepszy, bo słyszałem rozbieżne opinie… Ciężkie tematy typu konkursy lub niszowe branży dałyby radę?

 17. Wszystko zależy od podejścia 🙂 Sądzę, że jeśli mądrze to rozegrasz, to da radę zarobić coś na PBN. Stąd pewnie rozbieżne opinie. Jeśli chodzi o konkursy to jak najbardziej da radę zarobić, pytanie tylko czy nie zrazisz sobie użytkowników stałych użytkowników. Chyba, że Ci na nich nie zależy.

 18. Zdaje się, że Ebrokerpartner nie oferuje już dwóch poziomów subpartnerów?

  • eBrokerPartner w dalszym ciągu oferuje drugi poziom prowizji. Podobnie jak MyLead, w wątku którego piszemy 🙂

 19. Super serwis. Zarobiłem sporo kasy, jak najbardziej polecam.

 20. Mnóstwo programów, super stawki, fachowa obsługa – nic tylko polecić 🙂

 21. MyLead ma dość niecodziennie podejścia do afiliacji. Dostęp do panelu użytkownika dla każdego, nie trzeba posiadać firmy. Na oko jakieś 400 programów partnerskich i wielu dziedzin, do wyboru do koloru. Apka mobilna na popularne systemy operacyjne. Fajne stawki za leada. Jestem z nimi od około 2 lat, nie zamierzam zmieniać.

 22. Polecam program partnerski. Każdy znajdzie coś dla siebie, naprawdę w krótkim czasie, można solidnie zarobić!

 23. Korzystam z Mylead od ponad roku, i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Duża liczba programów partnerskich daję możliwości zarabiania w wielu modelach. Stawki są niezłe, i mają prosty i przejrzysty panel użytkownika. Polecam!

  • Czy mógłbyś np więcej na ten temat,jaki czas przelewów,czy nie kombinują,nie zawieszaja się,gdy chcesz wypłacić pieniądze i czy nie oszukują na prpwizjach tzn czy nie zanizaja wygenerowane zysku???

   • Juzek, czas przelewów to najczęściej jedyne 48 godzin – to naprawdę wyjątkowo krótki okres czasu jak na afiliację, dodatkowo nie pobieramy żadnej prowizji za tak szybkie wypłaty. Wypłacasz kiedy chcesz – nie musisz czekać na określony dzień tygodnia. Co do prowizji i pieniędzy dla naszych wydawców, to mają oni dostęp do pełnych, bardzo szczegółowych statystyk, dzięki czemu kontrolują cały swój ruch. Koniecznie zapraszamy do sprawdzenia nas osobiście – jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji.

 24. Po uzbieraniu kwoty do wypłaty zbanowano moje konto ! Nie Polecam!!!

  • Czy została podana jakaś przyczyna zablokowania konta?

   • Wojtku,
    konta naszych wydawców nigdy nie są blokowane bez powodu. Zawsze staramy się dojść do porozumienia, a blokada konta jest ostatecznym rozwiązaniem. Najbardziej prawdopodobnym powodem wydaje się być fraudowanie i nabijanie leadów. Posiadamy automatyczne systemy, które wykrywają takie działania, dodatkowo ruch sprawdzamy ręcznie. Takie działania są, rzecz jasna, całkowicie niedozwolone i powodują stratę zarówno naszą, jak i reklamodawcy, który oferuje dany program partnerski. Jeśli jednak uważasz, że blokada została przeprowadzona bezpodstawnie, to koniecznie odezwij się do nas – chętnie z Tobą porozmawiamy, by wyjaśnić okoliczności zaistniałem sytuacji. Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami, zespół MyLead.

 25. Mylead to pomyłka jakaś ,promowalem tam połączenia IRV oraz sms chat,dałem ponad 100 ogłoszeń,gdzie się tylko dało i przez miesiąc nawet 0,60 gr za sms niby nie zarobiłem,nie można nawet sprawdzić ile osób się łączyło z promowanym numerem,dajcie spokój!!!!

  • Juzek, przykro nam, że nie jesteś zadowolony z naszych usług, ale niestety nie masz racji – statystyki na temat IVR i tego, ile osób łączyło się z Twoim numerem, dostępne są na bieżąco i są stale aktualizowane. Pamiętaj, że nie wszystkie metody promocji muszą być skuteczne – jeśli masz problem z zarobieniem pieniędzy, zawsze możesz zapoznać się z gotowymi poradnikami, w których znajdziesz również nisze. Nie zapominaj również, że do Twojej dyspozycji jest zespół mentorów, którzy chętnie Ci doradzą, prowadząc Cię za rękę podczas Twojej drogi do generowania zysku. Wszystkie z tych rodzajów pomocy są całkowicie bezpłatne. Odezwij się do nas na MyLead – chętnie z Tobą porozmawiamy. Z pozdrowieniami, zespół MyLead

 26. Polecam korzystam z serwisu około 6 dni, uzbierałem już 450 zł mają bardzo dobre programy, które łatwo promować. Dostępny jest też panel z wszystkimi szczegółowymi statystkami.
  Zalety:
  -dużo programów
  -ładna estetycznie strona
  -szybki kontakt z supportem
  -własny kanał discord na, którym można uzyskać pomoc od innych użytkowników
  -własna aplikacja na telefon
  -bonusy doliczane do leadów
  -duże stawko
  Wady:
  Brak

 27. Tragiczny system weryfikacji leadów.

  • Cześć nick,
   leady walidowane są na bieżąco, dodatkowo posiadamy w swojej ofercie kampanie rozliczane instant – natychmiastowo. Pozwól, że wspomnimy również o wypłatach, które realizowane są najczęściej w jedyne 48 godzin. Koniecznie daj nam szansę, a w razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji. Z pozdrowieniami, zespół MyLead.

 28. Witam, kto udzieli wskazówek dla zielonej w temacie osoby?
  Jestem od paru mcy w Ebrokerze ale na razie grosze zarobiłam jako osoba prywatna i uczciwie bez naginania rzeczywistości.

  • Cześć Dzida,
   po założeniu konta na MyLead uzyskasz dostęp do bezpłatnego szkolenia, które przedstawi Ci wszystkie podstawowe informacje. Dodatkowo w każdej chwili możesz wejść na naszego bloga, na którym regularnie publikujemy poradniki i nisze. Możesz także zwrócić się o pomoc do naszych mentorów, którzy poprowadzą Cię krok po kroku do pieniędzy.

   W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Z pozdrowieniami, zespół MyLead.

 29. Jeśli afiliacja w PL to tylko z MyLead. Świetna alternatywa na obecne czasy 😉

  • Cześć Zarobiony,
   bardzo się cieszymy, że nas polecasz, dzięki 🙂

   Z pozdrowieniami, Bartek, MyLead.

 30. Nie polecam serwisu, jest wiele lepszych programow od tego

 31. Super platforma można łatwo zarobić, przydzielają mentora oraz udzielają wszelkiej pomocy w zarabianiu, bardzo polecam na początek przygody z afilacją

 32. Najlepsza sieć jeśli chodzi o liczbę programów. Prowizje na dobrym poziomie. Przy odpowiednim zaangażowaniu i pracy włożonej na początku można stworzyć fajny automat. 500 stówek miesięcznie przy promowaniu gier i vod to nie problem. A dopiero zaczynam. Z czystym sumieniem polecam!

 33. Sieć warta polecenia dużo programów korzystne stawki pomocny support no i oczywiście szybkie wypłaty oraz wiele możliwości wypłaty np na BTC 🙂

 34. Na MyLead znalazłem wiele ciekawych ofert, naprawdę jest w czym wybierać. Mają dużo ciekawych poradników, które są naprawdę przydatne dla takiej osoby jak ja, czyli początkującej. Mogłem też nie raz liczyć na support, który zawsze starał się pomóc rozwiązać mój problem. Jestem zadowolony

 35. bardzo ciekawa i łatwa w obsłudze strona . Czytając bloga i komentarza innych użytkowników MyLead można się wiele nauczyć .

 36. Najlepsza sieć CPA. 🙂

 37. Dopiero zaczynam współpracę z siecią afiliacyjną MyLead i na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony z podejścia zespołu MyLead do osób stawiających swe pierwsze kroki w programach partnerskich. Dużo bezpłatnych szkoleń i możliwość skorzystania z porad mentorów umożliwia zapoznanie się z arkanami prowadzenia biznesu w sieci.

 38. Miejsce jak najbardziej przyjazne wydawcom, dające dobrze zarobić na rozmaite sposoby 🙂

 39. Na MyLead zarabiam już dobre kilka lat, w nauce zarabiania online bardzo pomogły mi ich wpisy na blogu oraz pomoc supportu i mentorów 🙂 Szczerze polecam

 40. Jestem początkującym i powiem, że wszystko jest super wytłumaczone. Szybko, przyjemnie i łatwo można się nauczyć 🙂 polecam

 41. Super, właśnie dostałem swoją pierwszą wypłatę, polecam wszystkim

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*