MyLead

logo mylead
Produkt
Prowizje
Płatności
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Świetny program typu premium SMS.
9.2/10
Ogółem
Użytkownicy: 5.6
(Głosów: 64)

Poczynania MyLead obserwujemy już od dłuższego czasu. Firma z obsługi jedynie serwisów pod kątem premium SMS przekształciła się w prawdziwy kombajn zarobkowy. Serwis oferuje większość modeli zarobkowych dostępnych na rynku, takie jak SMS, CPS, CPL czy PPI. W MyLead znajdziemy oferty w najróżniejszych kategoriach, które możemy wybierać i edytować pod własne potrzeby. Jak MyLead sprawdza się w praktyce? Sprawdźmy to.

Dane programu MyLead

Adres www mylead.pl
Prowizja SMS (subskrypcja MT) – od 6zł do 15zł;
SMS (subskrypcja MT z odnowieniami) – od 2zł do 9zł;
SMS (Premium MO) – od 1,50zł do 11,50zł;
CPS – sprzedaż produktów – do 32%;
CPL – sprzedaż usług i umów – do 640zł;
IVR (rozmowa) – od 2zł do 3zł;
Chat SMS – 1zł za każdą wiadomość;
PPI (instalacja aplikacji) – od 1,50zł do 7,10zł;
CPA (wykonanie akcji, wypełnienie formularza) – różne, dochodzące do 96zł.
Produkty SMS i PPI: Konkursowe (tylko SMS), wideo i streaming, pobieranie plików, tematyczne (np. dieta) (tylko SMS), erotyka.
CPS – sprzedaż produktów: Moda i styl, finanse i biznes, kultura (muzyka, książki), elektronika oraz gry i technologie, inne (zdrowie i żywność, sport i podróże, dom i ogród, motoryzacja).
CPL – sprzedaż usług i umów: Finanse i biznes, telekomunikacyjne, technologie i IT, zakupy.
IVR i chat SMS: Ezoteryka, Erotyka.
Forma współpracy Faktura (firmy), umowa o dzieło (osoby fizyczne)
Próg wypłaty / forma wypłaty 50 PLN / przelew, Paypal
Materiały reklamowe Konfigurowalne strony sprzedażowe, również pod pliki i wideo, Content Locker, Video Locker, narzędzia dla webmastera (postback API), rotator bannerów i generator reklam, centrum aplikacji Facebook.
Zasięg terytorialny Globalny
Support E-Mail, Formularz, Forum, Gadu Gadu, Chat
Rok powstania 2014

 

MyLead posiada produkty z różnych kategorii (od mody i kosmetyków po sport i podróże) i grup wiekowych, dzięki czemu idealnie dopasuje się do tematyki Waszego zaplecza reklamowego. Programów jest ponad 450, więc z całą pewnością wybierzecie coś dla siebie. Do Waszej całodobowej dyspozycji oddany jest rozbudowany panel partnera – Centrum Zarządzania. Dostępne są również rozbudowane statystyki wraz z generatorem raportów, które pozwolą Wam dokładnie prześledzić Waszą skuteczność oraz wyciągnąć z niej wnioski. MyLead posiada system wsparcia nowych użytkowników portalu. Po zarejestrowaniu się otrzymacie dostęp do specjalnego poradnika, który wprowadzi Was w świat zagadnień zarobku online.

Prowizje

Serwis wspiera następujące modele płatności: SMS (subskrypcje i Premium SMS), IVR (rozmowa telefoniczna), chat SMS, CPS (sprzedaż produktów w zamian za procent ze sprzedaży), CPL (lead za wypełnienie formularza), CPA (wykonanie akcji, na przykład wypełnienie formularza), a także PPI (pieniądze za zainstalowanie aplikacji). MyLead posiada też programy pod ruch zagraniczny.

SMS

W SMS istnieją 3 modele: SMS Premium, SMS MT i SMS MT z odnowieniami. SMS Premium to jednorazowa płatność, którą wykonuje użytkownik wchodzący na stronę sprzedażową. Wysyła on SMS na określony numer, w odpowiedzi dostaje kod weryfikujący. Przepisuje go i otrzymuje dostęp do zakupionej treści. Dla nas również jest to jednorazowy lead (od 1,50zł do 10zł). SMS MT to subskrypcja, gdzie nasz klient otrzymuje cykliczne wiadomości tekstowe i za każdą z nich płaci. Możliwe jest tutaj wybranie modelu zapisania się, gdzie otrzymujecie jednorazowego leada (od 6zł do 15zł) lub skorzystanie z odnowień, gdzie dostajecie niższą kwotę za zapisanie się, ale jeśli klient nie wyłączy subskrypcji, to będziecie otrzymywać pieniądze za każdego SMS-a (od 2zł do 9zł), który zostanie do niego wysłany.

IVR i chat SMS

IVR to rozmowa telefoniczna, a chat SMS to wymiana wiadomości między klientem, a pracownikiem call center. Zysk za rozmowę to od 2zł do 3zł, a za każdą wiadomość 1zł. Oznacza to, że jeśli klient wyśle 30 wiadomości, to mamy 30zł czystego zysku.

CPS

Tutaj otrzymujemy prowizję za sprzedaż całej gamy produktów. Możemy wybierać z naprawdę mnóstwa kategorii i całego worka usług. Prowizje są procentowe i dochodzą do 32%.

PPI

PPI to nowy model, który MyLead wprowadziło niedawno. Polega on na tym, że klient pobiera aplikację z serwera i ją instaluje, a za każdą instalację otrzymujesz od 1,50zł do 7,10zł. Programy rzecz jasna nie są wirusami, są bezpieczne dla komputera użytkowników. Jest to model o tyle ciekawy, że osoba, która pobierze aplikację, zupełnie nic nie płaci, co przy zdecydowanej większości innych modeli musi mieć miejsce.

CPL

Dostępne są tutaj programy, w których klient musi wypełnić formularz lub zostawić swój adres e-mail. W większości przypadków dotyczy to umów z operatorami komórkowymi, z bankami bądź z firmami ubezpieczeniowymi. Prowizje za ten model są kolosalne, bo sięgają nawet 640 złotych.

CPA

W tym modelu użytkownik musi wykonać konkretną akcję, na przykład zapisać się do newslettera. Za takie akcje otrzymamy nawet 96 złotych.

Support

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań w każdej chwili możecie skontaktować się z supportem poprzez chat, e-mail bądź komunikator Gadu-Gadu. Do Waszej dyspozycji jest wbudowane forum. Znajdziecie tam też rozbudowany FAQ, który odpowie na wszystkie najważniejsze pytania. Istnieje także blog, na którym regularnie zamieszczane są porady odnośnie zwiększenia ilości pieniędzy w Waszych kieszeniach.

Materiały reklamowe

Serwis posiada w swojej ofercie mnóstwo stron sprzedażowych. Niektóre z nich są produkcji własnej, jak te pod SMS, niektóre reprezentują znane, światowe marki. Wszystkie z nich jednak wyróżniają się wysoką jakością i mają bardzo dobrą konwersję.

Jeśli tworzysz swoje strony lub jesteś webmasterem, to MyLead pamiętał również o Tobie. Znajdziecie tam narzędzia, na czele z video i content locker-em, które pozwolą Wam umieścić panel płatności bezpośrednio na Waszym portalu. Przygotowane jest również postback API, dzięki któremu znacznie sprawniej odbywa się zarządzanie własnymi treściami, a także osobami, które dla Was pracują. Dołączone jest także „Centrum aplikacji”, które ułatwi Wam publikowanie treści na tablicach użytkowników Facebook.com.

Płatności i rozliczenia

MyLead zapewnia różne modele rozliczenia. Przede wszystkim na duży plus należy zanotować, że wypłaty realizowane są już od 50 złotych. W porównaniu do innych sieci afiliacyjnych jest to poziom bardzo niski i łatwo go zdobyć. Dodatkowo pieniądze wypłacane są w ciągu maksymalnie tygodnia, a najczęściej udaje się dostarczyć je w jedyne 48 godzin. Istnieje dostępność umowy o dzieło (osoby fizyczne) i faktur (firma). Nie musicie posiadać żadnej działalności gospodarczej.

Wiarygodność / Opinie

MyLead obsługuje firma Lead Investments Sp. z o.o. zlokalizowana w Poznaniu. Serwis działa już kilka lat na rynku i jest dobrze znany na forach o zarabianiu w sieci. Na większości z nich ma również swój oficjalny kanał kontaktu z partnerami. Jak możecie sami przeczytać, opinie na temat MyLead są głównie pozytywne, co dobrze świadczy o wiarygodności programu. Również kontakt z supportem zasługuje na plus. Dodatkowo serwis posiada już ponad 15 tysięcy partnerów.

Podsumowanie

MyLead to bardzo dobry program dla wszystkich, które chcą mieć wszystko w jednym miejscu. Serwis skupia wszystkie modele płatności, jednocześnie oferując naprawdę atrakcyjne stawki. Mnogość konfiguracji zarówno modeli płatności, jak i samych stron sprzedażowych robi ogromne wrażenie. Dodatkowo w razie jakiś problemów można odezwać się do obsługi partnera, która może pomóc właściwie we wszystkim, nawet w ustaleniu strategii reklamy

W każdym razie MyLead z pewnością zasługuje na pochwałę i chwilę uwagi ze strony wszystkich afiliantów, którzy są zainteresowani zarabianiem nie tylko na subskrypcjach SMS.


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

Opinie (36)

 1. Polecam, rzetelna firma i niezłe programy.

 2. Najlepszy program partnerski, szybki kontakt,szybkie wypłaty a gdy potrzebowałam pewnych zmian to pomogli w 1,5h.

 3. Najlepszy serwis z programami SMS, powiadomienia i szybkie wypłaty to jest to czego szukałem w moim biznesie.

 4. Zdecydowanie nr 1 wśród serwisów SMS.

 5. Czemu serwis ktory wdraza wszystko kopiujac inne serwisy ma wyzsza ocene za produkt w panstwa ocenie?

  • Nie zwracamy uwagi na to czy serwis kopiuje produkty od innych, a na to jakie produkty oferuje. MyLead ma dosyć zróżnicowaną ofertę pod tym kątem, jednak dziękuję za uwagę. Przyjrzeliśmy się pozostałym programom i rzeczywiście część z nich posiada bogatszą ofertę.

   • Przecież ten ranking jest opłacony, w żaden sposób nie jest wiarygodny.
    Promują tego kto da im więcej kasy, co widać na przykładzie mylead.

    • Pani Paulo, nie pobieramy pieniędzy za dodawanie programów partnerskich do rankingu. Oczywiście trudno określić jednoznaczne wskaźniki mówiące o tym, który program jest najlepszy, dlatego w górnej stawce różnice pomiędzy programami są minimalne i radzę sugerować się bardziej dopasowaniem danego programu do własnych potrzeb niż pozycją w rankingu.

 6. Krystian uzupełnij wiedze.
  1.Aplikacja android/ios (powiadomienia o lead oraz wypłacie)
  2.Sytem bonusów ! Stawka w jeden dzień wyższa o 90 gr !
  3.Gdy promocja stawka to nawet 12,50 !
  4.Dokładne statystyki wraz z raportami i zródłami lead !
  5.Program EMOTICONFB !
  6.GLOBALNE SMS PREMIUM !
  I wiele innych.. więc nie podawaj informacji wyssanych z palca.

 7. Współpracuje od 8 miesięcy, zarobiłem kilkadziesiąt tysięcy i nawet nie myślę aby się gdzieś przenosić. Polecam, szczególnie kontakt z Pawłem i Patrykiem.

 8. Zdecydowanie polecam. Najlepszy serwis partnerski w Polsce, a współpracowałem z wieloma, jednak to właśnie dla MyLead zrezygnowałem z innych. Bardzo dobre zarobki, a dodatkowo szybka pomoc w razie problemów.

 9. Wszystkim osoba zainteresowanym zarabianiem w sieci, z całego serca mogę polecić ten portal. Jeśli jesteś pracowity i kreatywny szybko zaczniesz zarabiać fajne pieniądze. Na plus zasługuje również szybki kontakt z adminem i supportem. Wszystkie problemy są rozwiązywane bardzo szybko i do tego zawsze na korzyść użytkowników. Takiego podejścia do do klientów moze zazdrościć konkurencja.

 10. Komentarze wyglądają na sponsorowane.
  Ja tam nie widzę żadnych ciekawych programów.

 11. @Igor

  Ponad pół tysiąca programów partnerskich, a Ty nie znalazłeś nic ciekawego? Pozostawiam bez komentarza

  Ja jestem zadowolony z MyLead. Wcześniej próbowałem zarabiać w konkurencyjnych serwisach, jednak do MyLead, przekonał mnie sprawny support i duży wybór programów.

 12. Nic ciekawego bo te nowe kampanie to oferty zassane z webepartners.pl z narzuconą prowizją mylead. Jaki więc sens promować coś przez kolejnego pośrednika napychając kieszeń myleadowi, jeśli można promować u źródła tych ofert za pełną stawkę w znacznie wiarygodniejszej sieci. Webepartners oferuje API i prostym skryptem każdy może zrobić taką „podsieć” jaką zrobiło mylead, tylko po co.

 13. Apropo webepartners, jest to sieć, która również udostępnia oferty innych sieci. Generalnie zasada ta tyczy się praktycznie wszystkich sieci afiliacyjnych. Na MyLead, masz wszystkie programy w jednym miejscu, z tego co się orientuje, serwis w swojej ofercie posiada programy partnerskie z przeróżnych sieci afiliacyjnych, nie tylko z webepartners. W wielu przypadkach prowizja na MyLead jest większa niż na webepartners.

  W mylead.pl wypłate prowizji dostajesz w przeciągu 24 godzin, masz dokładne statystyki, aplikacje na smartfony dodatkowo chat w serwisie i sprawny support.

  • Panowie! :) Gwoli wyjaśnienia: webePartners nie udostępnia ofert innych sieci afiliacyjnych. Wszystkie programy, które znajdują się w ofercie, współpracują z nami indywidualnie. Jeśli chodzi natomiast o prowizję, to sprawa jest bardzo prosta – jeśli MyLead oferuje wyższą prowizję w danym programie partnerskim, oznacza to, że oferta z pewnością nie pochodzi od webPartners :)

 14. Zarabiam na mylead od niecałego miesiąca, ale chłopaki starają się jak mogą. Zarobiłem już niemałą sumę w tym czasie, więc uważam że warto. Żaden serwis nie zapewnia tekiego supportu jak ML.

 15. Nigdy nie zarabiałem na subskrypcjach SMS. Jeśli informacja o dotychczasowo wypłaconych środkach jest prawdziwa, to warto przetestować :)

 16. Ciekawe, czy pod stronki typu PBN MyLead faktycznie jest najlepszy, bo słyszałem rozbieżne opinie… Ciężkie tematy typu konkursy lub niszowe branży dałyby radę?

 17. Wszystko zależy od podejścia :) Sądzę, że jeśli mądrze to rozegrasz, to da radę zarobić coś na PBN. Stąd pewnie rozbieżne opinie. Jeśli chodzi o konkursy to jak najbardziej da radę zarobić, pytanie tylko czy nie zrazisz sobie użytkowników stałych użytkowników. Chyba, że Ci na nich nie zależy.

 18. Zdaje się, że Ebrokerpartner nie oferuje już dwóch poziomów subpartnerów?

  • eBrokerPartner w dalszym ciągu oferuje drugi poziom prowizji. Podobnie jak MyLead, w wątku którego piszemy :)

 19. Super serwis. Zarobiłem sporo kasy, jak najbardziej polecam.

 20. Mnóstwo programów, super stawki, fachowa obsługa – nic tylko polecić :)

 21. MyLead ma dość niecodziennie podejścia do afiliacji. Dostęp do panelu użytkownika dla każdego, nie trzeba posiadać firmy. Na oko jakieś 400 programów partnerskich i wielu dziedzin, do wyboru do koloru. Apka mobilna na popularne systemy operacyjne. Fajne stawki za leada. Jestem z nimi od około 2 lat, nie zamierzam zmieniać.

 22. Polecam program partnerski. Każdy znajdzie coś dla siebie, naprawdę w krótkim czasie, można solidnie zarobić!

 23. Korzystam z Mylead od ponad roku, i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Duża liczba programów partnerskich daję możliwości zarabiania w wielu modelach. Stawki są niezłe, i mają prosty i przejrzysty panel użytkownika. Polecam!

  • Czy mógłbyś np więcej na ten temat,jaki czas przelewów,czy nie kombinują,nie zawieszaja się,gdy chcesz wypłacić pieniądze i czy nie oszukują na prpwizjach tzn czy nie zanizaja wygenerowane zysku???

   • Juzek, czas przelewów to najczęściej jedyne 48 godzin – to naprawdę wyjątkowo krótki okres czasu jak na afiliację, dodatkowo nie pobieramy żadnej prowizji za tak szybkie wypłaty. Wypłacasz kiedy chcesz – nie musisz czekać na określony dzień tygodnia. Co do prowizji i pieniędzy dla naszych wydawców, to mają oni dostęp do pełnych, bardzo szczegółowych statystyk, dzięki czemu kontrolują cały swój ruch. Koniecznie zapraszamy do sprawdzenia nas osobiście – jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji.

 24. Po uzbieraniu kwoty do wypłaty zbanowano moje konto ! Nie Polecam!!!

  • Czy została podana jakaś przyczyna zablokowania konta?

   • Wojtku,
    konta naszych wydawców nigdy nie są blokowane bez powodu. Zawsze staramy się dojść do porozumienia, a blokada konta jest ostatecznym rozwiązaniem. Najbardziej prawdopodobnym powodem wydaje się być fraudowanie i nabijanie leadów. Posiadamy automatyczne systemy, które wykrywają takie działania, dodatkowo ruch sprawdzamy ręcznie. Takie działania są, rzecz jasna, całkowicie niedozwolone i powodują stratę zarówno naszą, jak i reklamodawcy, który oferuje dany program partnerski. Jeśli jednak uważasz, że blokada została przeprowadzona bezpodstawnie, to koniecznie odezwij się do nas – chętnie z Tobą porozmawiamy, by wyjaśnić okoliczności zaistniałem sytuacji. Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami, zespół MyLead.

 25. Mylead to pomyłka jakaś ,promowalem tam połączenia IRV oraz sms chat,dałem ponad 100 ogłoszeń,gdzie się tylko dało i przez miesiąc nawet 0,60 gr za sms niby nie zarobiłem,nie można nawet sprawdzić ile osób się łączyło z promowanym numerem,dajcie spokój!!!!

  • Juzek, przykro nam, że nie jesteś zadowolony z naszych usług, ale niestety nie masz racji – statystyki na temat IVR i tego, ile osób łączyło się z Twoim numerem, dostępne są na bieżąco i są stale aktualizowane. Pamiętaj, że nie wszystkie metody promocji muszą być skuteczne – jeśli masz problem z zarobieniem pieniędzy, zawsze możesz zapoznać się z gotowymi poradnikami, w których znajdziesz również nisze. Nie zapominaj również, że do Twojej dyspozycji jest zespół mentorów, którzy chętnie Ci doradzą, prowadząc Cię za rękę podczas Twojej drogi do generowania zysku. Wszystkie z tych rodzajów pomocy są całkowicie bezpłatne. Odezwij się do nas na MyLead – chętnie z Tobą porozmawiamy. Z pozdrowieniami, zespół MyLead

 26. Polecam korzystam z serwisu około 6 dni, uzbierałem już 450 zł mają bardzo dobre programy, które łatwo promować. Dostępny jest też panel z wszystkimi szczegółowymi statystkami.
  Zalety:
  -dużo programów
  -ładna estetycznie strona
  -szybki kontakt z supportem
  -własny kanał discord na, którym można uzyskać pomoc od innych użytkowników
  -własna aplikacja na telefon
  -bonusy doliczane do leadów
  -duże stawko
  Wady:
  Brak

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

*

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>