MyLead

logo mylead
Produkt
Prowizje
Płatności
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Świetna sieć afiliacyjna z szeroką ofertą
9.3/10
Ogółem
Użytkownicy: 5.4
(Głosów: 81)

MyLead to globalna sieć afiliacyjna i kompleksowa platforma do generowania zysku bez wychodzenia z domu, która została uznana za najlepsze miejsce do zarabiania przez Internet w 2019 roku przez jedno z największych forów internetowych o afiliacji na świecie – AffiliateFix.com.

MyLead przede wszystkim wyróżnia się nieprawdopodobnym systemem wsparcia wydawcy. Tuż po założeniu konta, każdy użytkownik otrzymuje dostęp do wstępnego szkolenia, które wyjaśnia wszelkie labirynty afiliacji. Dostępne jest pełne wsparcie mentorów – nauczycieli zarabiania, którzy za darmo pomagają osiągnąć zysk. Mało tego, MyLead prowadzi firmowego bloga, na którym regularnie pojawiają się artykuły z gotowymi niszami do wykorzystania i poradami. 

Dane programu MyLead

Adres www mylead.global
Produkty 1000 programów partnerskich, podzielonych na dziesiątki różnych kategorii
Forma współpracy Faktura (firmy), umowa o dzieło (osoby fizyczne)
Próg wypłaty / forma wypłaty Wypłata od 50 PLN, pieniądze najczęściej w 48 godzin, 8 możliwych dróg wypłaty
Materiały reklamowe Konfigurowalne strony sprzedażowe, również pod pliki i wideo, Content Locker, Video Locker, narzędzia dla webmastera (postback API), rotator bannerów i generator reklam, centrum aplikacji Facebook.
Zasięg terytorialny Globalny
Support Obsługa 24/7, blisko 10 dróg kontaktu
Rok powstania 2014

Programy partnerskie

MyLead posiada w swojej ofercie blisko 1000 programów partnerskich, które podzielone są na dziesiątki różnych kategorii. Obsługują one cały wachlarz modeli monetyzacji: CPL, CPA, CPS, PPI, SMS, Chat SMS i IVR. Można więc rzec, że MyLead jest zbiorczą platformą dla najróżniejszych dróg generowania zysku.

Wśród programów partnerskich znajdują się również te najpopularniejsze – konkursy, portale randkowe, pożyczki i usługi finansowe, usługi VOD i wideo, a także kampanie inwestycyjne. MyLead posiada także smartlinki pozwalające monetyzować swój ruch z całego świata.

Support

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań w każdej chwili możecie skontaktować się z supportem poprzez chat, e-mail bądź komunikator Gadu-Gadu. Do Waszej dyspozycji jest wbudowane forum. Znajdziecie tam też rozbudowany FAQ, który odpowie na wszystkie najważniejsze pytania. Istnieje także blog, na którym regularnie zamieszczane są porady odnośnie zwiększenia ilości pieniędzy w Waszych kieszeniach.

Materiały reklamowe

Serwis posiada w swojej ofercie mnóstwo stron sprzedażowych. Niektóre z nich są produkcji własnej, jak te pod SMS, niektóre reprezentują znane, światowe marki. Wszystkie z nich jednak wyróżniają się wysoką jakością i mają bardzo dobrą konwersję.

Jeśli tworzysz swoje strony lub jesteś webmasterem, to MyLead pamiętał również o Tobie. Znajdziecie tam narzędzia, na czele z video i content locker-em, które pozwolą Wam umieścić panel płatności bezpośrednio na Waszym portalu. Przygotowane jest również postback API, dzięki któremu znacznie sprawniej odbywa się zarządzanie własnymi treściami, a także osobami, które dla Was pracują. Dołączone jest także „Centrum aplikacji”, które ułatwi Wam publikowanie treści na tablicach użytkowników Facebook.com.

Płatności i rozliczenia

MyLead zapewnia różne modele rozliczenia. Przede wszystkim na duży plus należy zanotować, że wypłaty realizowane są już od 50 złotych. W porównaniu do innych sieci afiliacyjnych jest to poziom bardzo niski i łatwo go zdobyć. Dodatkowo pieniądze wypłacane są w ciągu maksymalnie tygodnia, a najczęściej udaje się dostarczyć je w jedyne 48 godzin. Istnieje dostępność umowy o dzieło (osoby fizyczne) i faktur (firma). Nie musicie posiadać żadnej działalności gospodarczej.

Support i wsparcie wydawcy

Obsługa portalu dostępna jest praktycznie 24 godziny na dobę. Z zespołem MyLead można skontaktować się poprzez ogrom dróg: od mediów społecznościowych i szerokiego wachlarza komunikatorów – Skype, Gadu-Gadu, czy Telegram, poprzez wiadomości bezpośrednio na MyLead, serwer Discord, na wiadomościach e-mail i połączeniach telefonicznych kończąc.

Warto także wspomnieć, że MyLead to zespół osób znających się na branży – nie są to konsultanci, a realni praktycy afiliacji.

Wiarygodność / Opinie

MyLead działa na polskim rynku od ponad 5 lat, jest również dostępny globalnie – dla każdej osoby na świecie. Platformie zaufało ponad 25 tysięcy wydawców, a najlepszy z nich zarobił z portalem ponad 8 milionów złotych. Dodatkowo MyLead realizował kampanie wraz z największymi serwisami – jego partnerami byli, chociażby: Kwejk.pl i Pikio.pl.

Podsumowanie

MyLead to bardzo dobry program dla wszystkich, które chcą mieć wszystko w jednym miejscu. Serwis skupia wszystkie modele płatności, jednocześnie oferując naprawdę atrakcyjne stawki. Mnogość konfiguracji zarówno modeli płatności, jak i samych stron sprzedażowych robi ogromne wrażenie. Dodatkowo w razie jakiś problemów można odezwać się do obsługi partnera, która może pomóc właściwie we wszystkim, nawet w ustaleniu strategii reklamy

W każdym razie MyLead z pewnością zasługuje na pochwałę i chwilę uwagi ze strony wszystkich afiliantów, którzy są zainteresowani zarabianiem nie tylko na subskrypcjach SMS.


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

Opinie (40)

 1. Polecam, rzetelna firma i niezłe programy.

 2. Najlepszy program partnerski, szybki kontakt,szybkie wypłaty a gdy potrzebowałam pewnych zmian to pomogli w 1,5h.

 3. Najlepszy serwis z programami SMS, powiadomienia i szybkie wypłaty to jest to czego szukałem w moim biznesie.

 4. Zdecydowanie nr 1 wśród serwisów SMS.

 5. Czemu serwis ktory wdraza wszystko kopiujac inne serwisy ma wyzsza ocene za produkt w panstwa ocenie?

  • Nie zwracamy uwagi na to czy serwis kopiuje produkty od innych, a na to jakie produkty oferuje. MyLead ma dosyć zróżnicowaną ofertę pod tym kątem, jednak dziękuję za uwagę. Przyjrzeliśmy się pozostałym programom i rzeczywiście część z nich posiada bogatszą ofertę.

   • Przecież ten ranking jest opłacony, w żaden sposób nie jest wiarygodny.
    Promują tego kto da im więcej kasy, co widać na przykładzie mylead.

    • Pani Paulo, nie pobieramy pieniędzy za dodawanie programów partnerskich do rankingu. Oczywiście trudno określić jednoznaczne wskaźniki mówiące o tym, który program jest najlepszy, dlatego w górnej stawce różnice pomiędzy programami są minimalne i radzę sugerować się bardziej dopasowaniem danego programu do własnych potrzeb niż pozycją w rankingu.

 6. Krystian uzupełnij wiedze.
  1.Aplikacja android/ios (powiadomienia o lead oraz wypłacie)
  2.Sytem bonusów ! Stawka w jeden dzień wyższa o 90 gr !
  3.Gdy promocja stawka to nawet 12,50 !
  4.Dokładne statystyki wraz z raportami i zródłami lead !
  5.Program EMOTICONFB !
  6.GLOBALNE SMS PREMIUM !
  I wiele innych.. więc nie podawaj informacji wyssanych z palca.

 7. Współpracuje od 8 miesięcy, zarobiłem kilkadziesiąt tysięcy i nawet nie myślę aby się gdzieś przenosić. Polecam, szczególnie kontakt z Pawłem i Patrykiem.

 8. Zdecydowanie polecam. Najlepszy serwis partnerski w Polsce, a współpracowałem z wieloma, jednak to właśnie dla MyLead zrezygnowałem z innych. Bardzo dobre zarobki, a dodatkowo szybka pomoc w razie problemów.

 9. Wszystkim osoba zainteresowanym zarabianiem w sieci, z całego serca mogę polecić ten portal. Jeśli jesteś pracowity i kreatywny szybko zaczniesz zarabiać fajne pieniądze. Na plus zasługuje również szybki kontakt z adminem i supportem. Wszystkie problemy są rozwiązywane bardzo szybko i do tego zawsze na korzyść użytkowników. Takiego podejścia do do klientów moze zazdrościć konkurencja.

 10. Komentarze wyglądają na sponsorowane.
  Ja tam nie widzę żadnych ciekawych programów.

 11. @Igor

  Ponad pół tysiąca programów partnerskich, a Ty nie znalazłeś nic ciekawego? Pozostawiam bez komentarza

  Ja jestem zadowolony z MyLead. Wcześniej próbowałem zarabiać w konkurencyjnych serwisach, jednak do MyLead, przekonał mnie sprawny support i duży wybór programów.

 12. Nic ciekawego bo te nowe kampanie to oferty zassane z webepartners.pl z narzuconą prowizją mylead. Jaki więc sens promować coś przez kolejnego pośrednika napychając kieszeń myleadowi, jeśli można promować u źródła tych ofert za pełną stawkę w znacznie wiarygodniejszej sieci. Webepartners oferuje API i prostym skryptem każdy może zrobić taką „podsieć” jaką zrobiło mylead, tylko po co.

 13. Apropo webepartners, jest to sieć, która również udostępnia oferty innych sieci. Generalnie zasada ta tyczy się praktycznie wszystkich sieci afiliacyjnych. Na MyLead, masz wszystkie programy w jednym miejscu, z tego co się orientuje, serwis w swojej ofercie posiada programy partnerskie z przeróżnych sieci afiliacyjnych, nie tylko z webepartners. W wielu przypadkach prowizja na MyLead jest większa niż na webepartners.

  W mylead.pl wypłate prowizji dostajesz w przeciągu 24 godzin, masz dokładne statystyki, aplikacje na smartfony dodatkowo chat w serwisie i sprawny support.

  • Panowie! :) Gwoli wyjaśnienia: webePartners nie udostępnia ofert innych sieci afiliacyjnych. Wszystkie programy, które znajdują się w ofercie, współpracują z nami indywidualnie. Jeśli chodzi natomiast o prowizję, to sprawa jest bardzo prosta – jeśli MyLead oferuje wyższą prowizję w danym programie partnerskim, oznacza to, że oferta z pewnością nie pochodzi od webPartners :)

 14. Zarabiam na mylead od niecałego miesiąca, ale chłopaki starają się jak mogą. Zarobiłem już niemałą sumę w tym czasie, więc uważam że warto. Żaden serwis nie zapewnia tekiego supportu jak ML.

 15. Nigdy nie zarabiałem na subskrypcjach SMS. Jeśli informacja o dotychczasowo wypłaconych środkach jest prawdziwa, to warto przetestować :)

 16. Ciekawe, czy pod stronki typu PBN MyLead faktycznie jest najlepszy, bo słyszałem rozbieżne opinie… Ciężkie tematy typu konkursy lub niszowe branży dałyby radę?

 17. Wszystko zależy od podejścia :) Sądzę, że jeśli mądrze to rozegrasz, to da radę zarobić coś na PBN. Stąd pewnie rozbieżne opinie. Jeśli chodzi o konkursy to jak najbardziej da radę zarobić, pytanie tylko czy nie zrazisz sobie użytkowników stałych użytkowników. Chyba, że Ci na nich nie zależy.

 18. Zdaje się, że Ebrokerpartner nie oferuje już dwóch poziomów subpartnerów?

  • eBrokerPartner w dalszym ciągu oferuje drugi poziom prowizji. Podobnie jak MyLead, w wątku którego piszemy :)

 19. Super serwis. Zarobiłem sporo kasy, jak najbardziej polecam.

 20. Mnóstwo programów, super stawki, fachowa obsługa – nic tylko polecić :)

 21. MyLead ma dość niecodziennie podejścia do afiliacji. Dostęp do panelu użytkownika dla każdego, nie trzeba posiadać firmy. Na oko jakieś 400 programów partnerskich i wielu dziedzin, do wyboru do koloru. Apka mobilna na popularne systemy operacyjne. Fajne stawki za leada. Jestem z nimi od około 2 lat, nie zamierzam zmieniać.

 22. Polecam program partnerski. Każdy znajdzie coś dla siebie, naprawdę w krótkim czasie, można solidnie zarobić!

 23. Korzystam z Mylead od ponad roku, i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Duża liczba programów partnerskich daję możliwości zarabiania w wielu modelach. Stawki są niezłe, i mają prosty i przejrzysty panel użytkownika. Polecam!

  • Czy mógłbyś np więcej na ten temat,jaki czas przelewów,czy nie kombinują,nie zawieszaja się,gdy chcesz wypłacić pieniądze i czy nie oszukują na prpwizjach tzn czy nie zanizaja wygenerowane zysku???

   • Juzek, czas przelewów to najczęściej jedyne 48 godzin – to naprawdę wyjątkowo krótki okres czasu jak na afiliację, dodatkowo nie pobieramy żadnej prowizji za tak szybkie wypłaty. Wypłacasz kiedy chcesz – nie musisz czekać na określony dzień tygodnia. Co do prowizji i pieniędzy dla naszych wydawców, to mają oni dostęp do pełnych, bardzo szczegółowych statystyk, dzięki czemu kontrolują cały swój ruch. Koniecznie zapraszamy do sprawdzenia nas osobiście – jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji.

 24. Po uzbieraniu kwoty do wypłaty zbanowano moje konto ! Nie Polecam!!!

  • Czy została podana jakaś przyczyna zablokowania konta?

   • Wojtku,
    konta naszych wydawców nigdy nie są blokowane bez powodu. Zawsze staramy się dojść do porozumienia, a blokada konta jest ostatecznym rozwiązaniem. Najbardziej prawdopodobnym powodem wydaje się być fraudowanie i nabijanie leadów. Posiadamy automatyczne systemy, które wykrywają takie działania, dodatkowo ruch sprawdzamy ręcznie. Takie działania są, rzecz jasna, całkowicie niedozwolone i powodują stratę zarówno naszą, jak i reklamodawcy, który oferuje dany program partnerski. Jeśli jednak uważasz, że blokada została przeprowadzona bezpodstawnie, to koniecznie odezwij się do nas – chętnie z Tobą porozmawiamy, by wyjaśnić okoliczności zaistniałem sytuacji. Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami, zespół MyLead.

 25. Mylead to pomyłka jakaś ,promowalem tam połączenia IRV oraz sms chat,dałem ponad 100 ogłoszeń,gdzie się tylko dało i przez miesiąc nawet 0,60 gr za sms niby nie zarobiłem,nie można nawet sprawdzić ile osób się łączyło z promowanym numerem,dajcie spokój!!!!

  • Juzek, przykro nam, że nie jesteś zadowolony z naszych usług, ale niestety nie masz racji – statystyki na temat IVR i tego, ile osób łączyło się z Twoim numerem, dostępne są na bieżąco i są stale aktualizowane. Pamiętaj, że nie wszystkie metody promocji muszą być skuteczne – jeśli masz problem z zarobieniem pieniędzy, zawsze możesz zapoznać się z gotowymi poradnikami, w których znajdziesz również nisze. Nie zapominaj również, że do Twojej dyspozycji jest zespół mentorów, którzy chętnie Ci doradzą, prowadząc Cię za rękę podczas Twojej drogi do generowania zysku. Wszystkie z tych rodzajów pomocy są całkowicie bezpłatne. Odezwij się do nas na MyLead – chętnie z Tobą porozmawiamy. Z pozdrowieniami, zespół MyLead

 26. Polecam korzystam z serwisu około 6 dni, uzbierałem już 450 zł mają bardzo dobre programy, które łatwo promować. Dostępny jest też panel z wszystkimi szczegółowymi statystkami.
  Zalety:
  -dużo programów
  -ładna estetycznie strona
  -szybki kontakt z supportem
  -własny kanał discord na, którym można uzyskać pomoc od innych użytkowników
  -własna aplikacja na telefon
  -bonusy doliczane do leadów
  -duże stawko
  Wady:
  Brak

 27. Tragiczny system weryfikacji leadów.

  • Cześć nick,
   leady walidowane są na bieżąco, dodatkowo posiadamy w swojej ofercie kampanie rozliczane instant – natychmiastowo. Pozwól, że wspomnimy również o wypłatach, które realizowane są najczęściej w jedyne 48 godzin. Koniecznie daj nam szansę, a w razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji. Z pozdrowieniami, zespół MyLead.

 28. Witam, kto udzieli wskazówek dla zielonej w temacie osoby?
  Jestem od paru mcy w Ebrokerze ale na razie grosze zarobiłam jako osoba prywatna i uczciwie bez naginania rzeczywistości.

  • Cześć Dzida,
   po założeniu konta na MyLead uzyskasz dostęp do bezpłatnego szkolenia, które przedstawi Ci wszystkie podstawowe informacje. Dodatkowo w każdej chwili możesz wejść na naszego bloga, na którym regularnie publikujemy poradniki i nisze. Możesz także zwrócić się o pomoc do naszych mentorów, którzy poprowadzą Cię krok po kroku do pieniędzy.

   W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Z pozdrowieniami, zespół MyLead.

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

*

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>