LeadGid

Sieć afiliacyjna LeadGid

sieć afiliacyjna leadgid
Produkty
Prowizje
Płatności
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Ciekawa sieć finansowa
8.2/10
Ogółem
Użytkownicy: 0
(Głosów: 0)

LeadGid to sieć afiliacyjna pochodząca z Rosji, która działa obecnie na terenie 12 krajów Europy i Azji. Sieć specjalizuje się w ofertach finansowych i działa na rynku od 2012 roku. Obecnie należy do niej ponad 12 000 wydawców i ponad 400 reklamodawców, którzy przetwarzają miesięcznie 300 000 leadów finansowych.

Dane programu LeadGid

Adres www leadgid.eu
Prowizja CPA – od 1zł do 250 zł
Produkty Kredyty, pożyczki, usługi bankowe, ubezpieczenia, inne
Forma współpracy Faktura (firmy), umowa zlecenie (osoby fizyczne)
Próg wypłaty / forma wypłaty Przelew bankowy
Materiały reklamowe Linki afiliacyjne, banery reklamowe, kreacje mailingowe
Zasięg terytorialny Globalny
Support Skype, email, Formularz kontaktowy, Telefon
Rok powstania 2012

Omówienie programu

LeadGid to dosyć nowa sieć afiliacyjna na polskim rynku, która specjalizuje się w ofertach finansowych. Posiada obecnie ponad 60 ofert od takich marek jak Lendon, Hapi Pożyczki, Provident czy Wonga. Jednak wśród ofert finansowych znajdziemy również kilka ofert od sieci komórkowych czy portali podróżniczych. Jest to dosyć dobra ilość ofert patrząc na pozostałe sieci, tym bardziej, że mówimy tutaj tylko o ofertach dla rynku polskiego. Poza nimi mamy jeszcze ponad 300 ofert z innych krajów.

Prowizje

Wynagrodzenie w sieci naliczane jest w modelu CPA, czyli za wykonaną akcję. Najczęściej tą akcją jest albo dostarczenie leadu, albo sprzedaż usługi.

Jeśli chodzi o ich wysokość trzeba przyznać, że oferty są dosyć konkurencyjne, porównując je z pozostałymi sieciami finansowymi działającymi na rodzimym rynku. Warto sprawdzić czy przypadkiem oferta, z której aktualnie korzystanie nie będzie miała lepszej stawki.

Narzędzia reklamowe

Niestety jeśli chodzi o narzędzia reklamowe to otrzymujemy w tym wypadku do dyspozycji jedynie banery graficzne, linki tekstowe oraz kreacje mailingowe. Jednak trzeba przyznać, że dla tego typu sieci są to standardowe materiały.

Niestety jednak nieco gorzej wygląda sam panel afiliacyjny. Przede wszystkim brakuje w nim języka polskiego, jednak sieć zapowiada jego dodanie w najbliższym czasie.

Wiarygodność / Opinie

Spółka obsługująca program zarejestrowana jest w Tallinie (Estonia) pod nazwą SMART CITY OÜ. Na zagranicznych portalach internetowych można znaleźć nieco opinii na temat sieci. Niestety znajdują się wśród nich również opinie negatywne, które sugerują, że sieć akceptuje bardzo małą ilość leadów (w porównaniu do innych sieci). Z tego powodu warto najpierw przetestować sieć, zanim wrzucimy w jej promocję większą kwotę.

Podsumowanie

LeadGid to ciekawa sieć afiliacyjna, które dopiero zaczyna na polskim rynku. Sama oferta i stawki wyglądają bardzo dobrze. Rażą jedynie opinie innych afiliantów. Mimo wszystko warto przetestować działanie sieci, gdyż narzekania na niski odsetek akceptacji leadów pojawia się w każdej sieci finansowej.


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

2 komentarze

  1. Polecam, fajna sieć, współpracuję z nimi już jakiś czas, jestem zadowolona

  2. spoko, moze byc

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*