Konkurs dla afiliantów od INIS

Sieć afiliacyjna INIS zdobywa wydawców

sieć afiliacyjna inis

Firma INIS, znana do tej pory raczej z e-mail marketingu, weszła ostatnio w świat afiliacji uruchamiając nową sieć afiliacyjną. W ramach początkowej promocji sieć uruchomiła konkurs dla wydawców, który polega na wymyśleniu sloganu dla nowo powstałej sieci.

Konkurs rozpoczął się 4 maja, a zakończy się 14 czerwca. Jest przeznaczony dla nowych afiliantów, którzy jeszcze nie posiadają konta w systemie. Do konkursu można przystąpić na stronie inis.pl/afiliacja-konkurs/, gdzie musimy podać wymyślone przez nas hasło i dokonać rejestracji. Dodatkowo udostępniając konkurs na facebooku zwiększamy swoje szanse na wygraną. Dodatkowym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wygenerowanie prowizji na swoim koncie w wysokości minimum 50 zł, do 14 czerwca.

Nagrody zdobędzie 20 najlepszych sloganów. Co jest do wygrania? Od iPhone 6 i 52 calowego telewizora do kart podarunkowych Media Marktu i odtwarzaczy mp3. Ogłoszenie wyników 22 czerwca.

konkurs INIS

Trzeba przyznać, że INIS znalazł ciekawy sposób na promocję swojej sieci wśród afiliantów.

Co można powiedzieć na temat samej sieci? Jak na razie niezbyt dużo. Czekamy jeszcze na zaakceptowanie naszego konta wydawcy, abyśmy mogli zajrzeć do środka. Z ogólnie dostępnych informacji wiemy, że w sieci jest około 40 programów partnerskich od dużych reklamodawców, takich jak Alior Bank, 5.10.15 czy Tax Care. Nic nowego. Ciekawie brzmią jedynie modele rozliczeń – przekierowanie ruchu (traffic) i rozbudowa baz danych, do tego standardowe CPL i CPS.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*