Intymnosc.pl

Program partnerski

intymnosc - program partnerski - logo
Produkty
Prowizje
Płatności
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Ogromna baza produktów i wysokie prowizje.
8.3/10
Ogółem
Użytkownicy: 7
(Głosów: 8)

Intymnosc.pl to jedna z największych drogerii erotycznych w Polsce. Z pewnością swój szybki rozwój zawdzięcza w dużym stopniu programowi partnerskiemu, w którym partnerzy mogą sprzedawać wszystkie produkty dostępne w sklepie. Dodatkowo istnieje pewna grupa produktów, w przypadku których intymnosc.pl jest wyłącznym dystrybutorem na naszym rynku. Dzięki temu możemy zyskać na nich aż do 41% prowizji. Bardzo duża baza produktów oraz wysokie prowizji pozwoliły bardzo szybko rozwinąć się temu programowi partnerskiemu do obecnych rozmiarów. Warto wspomnieć o tym, że zarówno program partnerski jak i sklep od początku są prowadzone przez polską firmę.

Produkty i prowizje

Do dyspozycji mamy wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym, czyli około 700 różnego rodzaju suplementów, zabawek, gier czy ubrań erotycznych. Jak wspominałem na wstępie, istnieje pewna grupa produktów, których promocja szczególnie się opłaca. Są to przede wszystkim suplementy oraz feromony.

W PP intymnosc.pl istnieją dwa rodzaje prowizji – wieczna i bezpośrednia.
Prowizja bezpośrednia jest naliczana w momencie dokonania transakcji przez poleconego klienta i jest identyfikowana na podstawie pliku cookie (60 dni ważności).
Prowizja wieczna jest naliczana na podstawie adresu e-mail podanego podczas pierwszej rejestracji poleconego klienta. Jej wysokość zawsze wynosi 5% i jest naliczana każdorazowo przy transakcji dokonywanej przez klienta.

Takie rozwiązanie pozwala na zarabianie pasywne za sprawą powracających do sklepu klientów.

Tabela prowizji

36% prowizji bezpośredniej + 5% wiecznej – Suplementy

  • Tabletki Penilarge, Tabletki Orgasm Control, Tabletki Perfect Bust

25% prowizji bezpośredniej + 5% wiecznej – Feromony/Perfumy

  • Love&Desire damskie i męskie (100ml, 50ml, 13ml), Pheromone Essence damskie i męskie, Sexual Attraction damskie i męskie, Chakra

20% prowizji bezpośredniej + 5% wiecznej – Suplementy, afrodyzjaki

  • 3x Penilarge tabletki, 7x Penilarge, 2x Penilarge tabletki + krem, Penilarge krem, Penilarge Gel, 3x Orgasm Control tabletki, 2x Orgasm Control Tabletki + Spray, Orgasm Control Spray, 3x Orgasm Control Gel, 7x Perfect Bust tabletki, 3x Perfec Bust, 2x Perfect Bust + Gel, 3x Perfect Bust Gel, Perfect Bust Gel, 3x BeLover Aqua Power, Be Lover Gel, Viamea tabletki, 3x Viamea, Viageon tabletki, 3x Viageon Tabletki, Bathmate pompka wodna, Sex Elixir – Afrodyzjak

10% prowizji bezpośredniej + 5% wiecznej – Pozostałe produkty

  • Wszystkie pozostałe produkty dostępne w sklepie intymnosc.pl

Tutaj link do aktualnej tabeli prowizji na stronie intymnosc.pl.

Dodatkowo program posiada II poziom prowizji, na którym można zyskać 10% od zarobków poleconych partnerów.

Strony produktowe / Landing Page

Główną stroną docelową jest oczywiście sklep intymnosc.pl. Sam sklep prezentuje się bardzo dobrze i profesjonalnie. Z pewnością wzbudza zaufanie wśród potencjalnych klientów. Kategorie produktów są dosyć przejrzyste i łatwo można odszukać interesujący nas produkt. Dodatkowo sklep zachęca do zakupów cyklicznymi promocjami na niektóre produkty.
Niezdecydowany klient może skorzystać z czatu dostępnego na stronie w godzinach od 8:00 do 22:00.
Ponadto warto wspomnieć o „dyskretnej paczce”, która wydaje się bardzo dobrym pomysłem ze względu na specyfikę sprzedawanych towarów.

intymnosc.pl - strona

Sklep Intymnosc.pl

Ponadto do dyspozycji partnerów pozostaje 11 serwisów produktowych, za pośrednictwem których również można dokonać zakupów. Same serwisy wyglądają przystępnie, jednak niektóre z nich mogły by być nieco bardziej profesjonalne. Poniżej kilka przykładowych zrzutów ze stron partnerskich.

Afrodyzjaki24 - strona produtkowa

Afrodyzjaki24.sklep.pl

feromarket strona produktowa

Feromarket.pl

libido24 - strona produktowa

Libido24.pl

orgasm-control - strona produtkowa

orgasmcontrol.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Płatności i rozliczenia

W programie mogą brać udział zarówno osoby prowadzące działalność gospodarczą jak i osoby fizyczne. Osoby fizyczne podpisują z operatorem programu umowę o dzieło, na podstawie której wystawiane są rachunki do każdej dokonanej wypłaty zgromadzonych środków. Rachunki przychodzą na nasz adres, a naszym zadaniem jest ich podpisanie i odesłanie do siedziby firmy. Na koniec roku rozliczeniowego otrzymujemy PIT, na podstawie którego rozliczamy się z fiskusem.

Oczywiście osoby prowadzące działalność gospodarczą do każdej wypłaty środków wystawiają fakturę i wysyłają ją do programu partnerskiego. Właśnie wysłanie faktury do programu jest warunkiem otrzymania płatności.

Minimalny próg wypłat wynosi 100 zł, natomiast wypłata prowizji jest dokonywana dopiero w momencie zgłoszenia takiej potrzeby w panelu partnera.

Wypłaty są dokonywany tradycyjnie za pomocą przelewu na konto.

Materiały reklamowe

Podstawowym narzędziem reklamowym są oczywiście linki afiliacyjne, dostępne dla wszystkich produktów. W panelu partnerskim znajdziemy wygodne narzędzie do tworzenia linków oznaczonych naszym identyfikatorem. Dzięki temu możemy odsyłać internautów bezpośrednio do karty określonego produktu w sklepie.

Dla wszystkich produktów dostępne są również banery graficzne oraz opisy produktów. Niestety banery to zwykłe zdjęcia produktów, używane w sklepie internetowym.

Dodatkowo możemy korzystać z plików csv oraz xml, zawierających wszystkie informacje na temat produktów. Intymnosc.pl przewidział również plik xml przeznaczony specjalnie dla porównywarki ceneo.

Support

Z obsługą programu możemy kontaktować się za pomocą maila. Dostajemy osobny mail do obsługi technicznej oraz do ogólnej. Niestety nie dostajemy do dyspozycji żadnego numeru telefonu lub komunikatora, który mógłby przydać się w nagłych wypadkach. Jednak taki numer (nawet 24h/dobę) jest dostępny na stronie sklepu. Stąd jeśli mielibyśmy rzeczywiście ważną sprawę do obsługi programu, z pewnością udałoby nam się uzyskać odpowiedź na infolinii sklepu.

Wiarygodność / Opinie

Za sklepem jak i programem partnerskim stoi firma PUH KA-JA zlokalizowana w Piasecznie. Firma może pochwalić się również dwoma salonami firmowymi zlokalizowanymi w Warszawie. Sam sklep internetowy rozwijał się na solidnych fundamentach, ewoluując z niewielkiego sklepu internetowego do jednego z największych sklepów erotycznych w naszym kraju. Produkty przeznaczone głównie do sprzedaży w programie partnerskim (te z największą prowizją) wchodziły do oferty stopniowo w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie partnerów i klientów. Program partnerski istnieje od 7 lat.

Sama firma prowadzi również hurtownię z artykułami erotycznymi, co również przemawia na korzyść firmy i jej wiarygodności finansowej.

Wszystkie wypłaty są realizowane w terminie oraz zgodnie z danymi dostępnymi w panelu partnera. Piszę to zarówno na podstawie własnego doświadczenia jak i na podstawie opinii znalezionych na forach internetowych.

Zasięg

Sklep kieruje swój asortyment przede wszystkim do klientów z Polski, dlatego też partnerzy powinni wziąć to pod uwagę obmyślając strategię promocji danego programu partnerskiego.

Oczywiście istnieje możliwość wysyłki produktów do całej Europy, jednak wysyłka jest dosyć droga oraz trwa odpowiednio dłużej.

Ponadto, co bardzo ważne, sklep jest dostępny tylko w języku polskim.

Podsumowanie

Intymnosc.pl to bardzo ciekawy program partnerski, oferujący ogromną bazę produktów. Warto wziąć pod uwagę, że są to produkty z branży erotycznej, których promowanie jest często utrudnione. Jeśli jednak ktoś wie jak zrobić to z głową, może zarobić na ich promocji dosyć duże pieniądze.

Na pochwałę zasługują również wysokie stawki prowizji, szczególnie w przypadku grupy wybranych produktów. Również prowizja wieczna, pozwalająca zarabiać na kolejnych zakupach poleconych klientów, jest bardzo ciekawym rozwiązaniem.

Również rozliczenia z programem partnerskim można uznać za plus, szczególnie dla osób fizycznych, które traktują afiliację, jako sposób na dorobienie „kilku stówek”.

Jeśli mamy się do czegoś przyczepić to chyba tylko do tego, że możemy promować produkty głównie na rynku polskim, a sklep nie ma tłumaczenia chociażby na język angielski. Być może różnica w cenach produktów zrekompensowałaby koszt wysyłki do Wielkiej Brytanii czy Niemiec.

Również kontakt z supportem programu partnerskiego mógłby być bardziej ułatwiony.

Mimo wszystko intymnosc.pl należy do czołówki tego typu programów w naszym kraju, dlatego jeśli chcemy zacząć działać na rynku erotycznym jest to bardzo dobry wybór.


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

5 komentarzy

  1. Akurat ja ten system ocenił bym lepiej 🙂 Najbardziej podoba mi się to, że nie muszę zakładać firmy. Po wypłacie pieniędzy dostaję umowy do podpisu i gotowe. Na koniec roku przychodzi na dodatek pit do rozliczenia. Jeśli chodzi o produkty to przyznam, że baza jest przeogromna.

  2. Świetny system, godny polecenia, ktoś bardzo bobrze wymyślił.

  3. Czy ktoś obecnie korzysta z tego programu? W dalszym ciągu wszystko z nim ok?

    • Tak, program nadal działa.

  4. Dziękuję 🙂

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*