Twitter wprowadzi nową funkcję?

Twitter pracuje nad nową funkcją

Szef Twittera, Jack Dorsey, przyznał, że serwis pracuje nad wprowadzeniem dodatkowej funkcji, która umożliwiłaby użytkownikom edytowanie tweetów po publikacji. Brak możliwości zmiany treści tweeta jest jedną z największych wad serwisu, na którą zwracają uwagę użytkownicy.

Jack Dorsey zamieścił ankietę dotyczącą oczekiwań użytkowników Twittera względem potencjalnych zmian w 2017. Możliwość edycji swoich wpisów była jedną z najczęściej wymienianych odpowiedzi. Użytkownicy zwrócili uwagę na fakt, ze nowa funkcja może się przyczynić do zmniejszenia się liczby nieprawdziwych informacji w internecie.

 

Podczas jednej z dyskusji online na serwisie, Dorsey przyznał, że możliwość edycji publikowanych treści jest jedną z najważniejszych potrzeb na Twitterze i opcja poprawiania wpisów nie powinna być dostępna wyłącznie dla wybranych użytkowników, ale dla całej społeczności Twittera.
Na razie nie jest jasne w jaki sposób miałaby działać nowa funkcja: czy opcja edytowania wpisu byłaby dostępna bez ograniczeń czasowych, czy jedynie przez określony czas po publikacji.  Szef Twittera nie podał także terminu, w którym można spodziewać się potencjalnych zmian.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*