Raporty zarobków blogerów i afiliantów – Czerwiec 2015

raporty zarobków - czerwiec 2015 - blogi i afiliacja

Najbardziej do pracy motywuje (lub demotywuje) sukces innych. W każdym razie wyszliśmy z tego pierwszego założenia, dlatego prezentujemy miesięczne zarobki 10 blogerów i specjalistów od zarabiania w internecie, które powinny dać Wam trochę do myślenia. Przy okazji udostępniamy link do każdego z raportów i informujemy o podstawowych źródłach przychodów danego blogera. Jednym słowem sporo ciekawych informacji, które z pewnością mogą Wam się przydać.

Trzeba zaznaczyć, że są to głównie osoby z zagranicy. Ciężko było odszukać regularne i sensowne raporty polskich blogerów. Jeśli ktoś chciałby znaleźć się w poniższym zestawieniu (również w kolejnych miesiącach) to zapraszamy do kontaktu.
Warto zwrócić uwagę nie tylko na to ile i na czym zarabiają, ale również na podawane przez nich bardzo dokładne statystyki odnośnie ruchu na swoich serwisach oraz inne ciekawe informacje.

Oto jedni z najlepiej zarabiających blogerów i afiliantów w czerwcu 2015 roku:

SmartPassiveIncome.com – Pat Flynn – $133 980,55

Pata Flynna możecie znać z naszego artykułu na temat nowego biura. Teraz już wiecie skąd stać go na budowę i wyposażenie takiego biura. Ponad 133 tys. dolarów w miesiąc to oszałamiający wynik.

Na czym Pat głównie zarabia?

Własne strony internetowe, które generują przychody z AdSense oraz ze sprzedaży własnych produktów. Łącznie w czerwcu było to ponad 9 tys. dolarów.

Afiliacja (hosting, narzędzia SEM, szablony itp.) – $105 168,57!

Tworzenie podcastów – około 28 tys. dolarów.

Pełny raport zarobków możecie znaleźć tutaj.

PinchOfYum.com – Lindsay and Bjork – $32 971,75

PinchOfYum to blog o jedzeniu, prowadzony przez młode małżeństwo. Na czym zarabia? Również głównym przychodem bloga są programy partnerskie oraz reklamy. Do tego warto zaznaczyć sponsorowane wpisy na blogu i przemowy, które przyniosły w czerwcu $13 700. Czerwcowy raport PinchOfYum tutaj.

MakingSenseOfCents.com – Michelle – $23 471

Blog o finansach osobistych, zarabianiu w internecie oraz o stylu życia. Około połowa zarobków Michelle pochodzi z afiliacji. Druga połowa to różne formy reklamy. Dodatkowo nieco zarobków pochodzi również z consultingu i działań wykonywanych dla klientów zewnętrznych. Pełny raport od Michelle tutaj.

AuthorityWebsiteIncome.com – Jon Haver – $14 993

Blog w całości poświęcony zarabianiu w internecie. John szkoli, uczy i sprzedaje swoje kursy. Do tego buduje sporo stron, zdobywa nisze, stawia sobie ambitne cele i pokazuje jak to wszystko robi w swoich raportach, np. w tym czerwcowym. Z pewnością warto się mu przyjrzeć bliżej.

MatthewWoodward.co.uk – Matthew Woodward – $14 985,93

Matthew swoje dochody czerpie przede wszystkim z programów afiliacyjnych. Promuje podobne programy co Pat Flynn, czyli hostingi i narzędzia do marketingu internetowego. Tutaj pełny raport udostępniony przez Matthew z bardzo dokładnymi statystykami co do ruchu i działań jakie wykonywał.

CubicleHoudini.com – Quinton Hamp – $10 560

Quinton również uczy jak zarabiać w internecie i jak odnieść finansowy sukces. Być może macie dość kolejnego bloga tego typu, jednak prawda jest taka, że głównie takie blogi publikują tego typu raporty. Co ważne, działania takich ludzi są szczególnie pomocne, gdyż postępują podobnie do „normalnych afiliantów”, chwytając się wielu nisz i sposobów zarabiania. Tutaj informacje na temat tego, jak Quinton zarobił ponad 10 tys. dolarów w czerwcu.

Untemplater.com – Sydney – $5 299

Blog o… wolności finansowej i zarabianiu w internecie. Jednak w tym wypadku autor połowę przychodów czerpie z freelance’ingu. Kolejna połowa to głównie afiliacja. Raport tutaj.

Na koniec jeszcze jeden raport z branży „zarabiania w internecie” – Raport NicheSiteAzon, który zarobił $5 045,28 odkrywając nowe nisze.

Do tego dwa raporty z poza branży. MyTanFeet.com – czyli raport bloga podróżniczego, który zarobił $5 231,64 oraz raport TrueValhalla, przygotowany przez Matta, który zarabia głównie na grach HTML5 ($4 437 w czerwcu).

 

Mam nadzieję, że to zestawienie przypadnie Wam do gustu. Jeśli macie inne ciekawe raporty, które warto przeczytać, piszcie śmiało na adres redakcji.


Podobało Ci się? Podziel się...

1 Opinia

  1. W Polsce też już można zarabiać duże kwoty. Niestety część blogerów podaje kwoty z sufitu, twierdząc, że tyle zarabiają. Szkoda, że jak już decydują się na ujawnienie zarobków, nie robią tego uczciwie…

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*