Domowe biuro by Pat Flynn – czyli jak powinno się pracować w domu

domowe biuro praca w domu

Pat Flynn to znana postać w świecie marketingu afiliacyjnego. Od 2008 roku zarabia w Internecie i wychodzi na tym całkiem dobrze. Jego ostatnie miesięczne raporty zarobków opiewają na kwoty rzędu 70-80 tys. dolarów, dlatego też warto zobaczyć w jakich warunkach pracuje Pat. Właśnie stworzył swoje nowe domowe biuro i opublikował nagranie z jego wnętrza. Zapraszamy na spacer.

Pat niedawno przeprowadził się do nowego domu i dlatego postanowił stworzyć sobie nowe biuro. Jak widać wyszło całkiem nieźle. Głównym celem było oddzielenie biura od pozostałej części domu, również pod względem designu. Duży nacisk został również położony na ergonomię pracy i uczynienie przestrzeni maksymalnie efektywną. Warto wspomnieć, że w przeszłości Flynn pracował jako projektant wnętrz.

Biuro było sporą inwestycją. Jak możemy przeczytać na jego blogu, koszt stworzenia tej przestrzeni dorównał kosztowi zakupu nowego samochodu. Jednak jak podkreśla Pat była to opłacalna inwestycja.

Jeśli chcecie zobaczyć jak powstawało biuro oraz jak wyglądają szkice poszczególnych ścian odsyłam do postu na blogu Pat’a – http://www.smartpassiveincome.com/my-custom-home-office-tour/


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*