Raport zarobków blogerów i afiliantów – Styczeń 2016

raport zarobków styczeń 2016

Po nowym roku warto przyjrzeć się zarobkom blogerów i affiliantów z całego świata.

SmartPassiveIncome.com – Pat Flynn – $176 649,93 (+ $68 650,60)

Pat skupiał się na swojej książce, która ukazała się na Amazonie 1 lutego, w związku z tym jego raport ukazał się nieco później.

MakingSenseOfCents.com – Michelle – $41 582 (+ $4 190)

Michelle świętuje swój najlepszy miesiąc drugi raz z rzędu. Prawie udało jej się potroić swoje dochody w porównaniu ze styczniem ubiegłego roku. Pinterest jest jej najlepszym źródłem dochodu, chociaż rozważa korzystanie z reklam na Facebooku. Jej cele to większa promocja, tworzenie książki, udział w wywiadach, zwiększenie strumieni programów partnerskich, zwiększenie miesięcznych odsłon oraz podwojenie swoich dochodów.

JustAGirlAndHerBlog.com – Abby – $29 542 (+ $12 115)

Abby obchodzi swój najlepszy miesiąc na blogu. W styczniu wznowiono też wydawanie jej ebooka. Ponieważ większość jej dochodu płynie z blogów poświęconych sprzedaży postanowiła skupić się na blogu biznesowym.

AuthorityWebsiteIncome.com – Jon Haver – $28 627,85 (– $2 897,96)

W tym miesiącu Jon postanowił skupić się na spędzaniu czasu z rodziną. Jego osiągnięcia to udział w kilku wywiadach, wzrost konwersji po przebudowie swojej strony internetowej oraz unikalne możliwości związane z biznesem Amazon FBA.

MatthewWoodward.co.uk – Matthew Woodward – $24 298,27 (– $6 987,74)

Matthew prezentuje swoje plany na nadchodzący rok. Zwraca uwagę na postępy i pierwsze sukcesy swoich uczniów, które osiągają dzięki jego specjalistycznemu programowi treningowemu.

 

TrueValhalla.com – Matt – $20 834 (+ $17 848)

Matt świętuje swój najlepszy miesiąc. Wszystko dzięki popytowi na gry HTML5.

Untemplater.com – Sydney – $14 265 (+ $904,00)

Pomimo nieoczekiwanej operacji Sydney udało się trzeci miesiąc z rzędu uzyskać największe zarobki. Jej cele na rok 2016 to inwestowanie co najmniej 5000 $ miesięcznie, wzrost wartości netto o 75.000 $ oraz zwiększenie ruchu na Untemplater.

 

U większości affilinatów zarobki podskoczyły do góry. Większość z nich zainwestowała we własne produkty. Kilku napisało książki lub stworzyło własne kursy. Zauważalny jest wzrost inwestycji we własną markę. Być może jest to dobry sposób na podniesienie poziomu zarobków.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*