Raport zarobków blogerów i afiliantów – Listopad 2016

raport zarobków listopad 2016

Oto najnowszy raport zarobków blogerów i afiliantów z całego świata. Poniższe dane przedstawiają wyniki uzyskane w miesiącu listopad.

MakingSenseOfCents.com – Michelle – $96,464.00 (+$9,106.00)

W tym miesiącu Michelle uzyskała pierwsze miejsce w rankingu, jednocześnie listopad był dla niej miesiącem zysku (ponad 9 tys. dolarów amerykańskich). Michelle planuje w najbliższej przyszłości sporządzić raport z całego roku, zestawić ze sobą wszystkie wpływy i straty na jej koncie. Listopad był dla bloggerki miesiącem nauki w jaki sposób zwiększyć liczbę wyświetleń swojej witryny. Ucieszyła ją również wiadomość weryfikacji jej profilu na Twitterze.
Plany na nadchodzący rok? Michelle zapatruje się w przyszłość z nadzieją na stworzenie dla swoich odwiedzających prywatnej grupy wsparcia finansowego na Facebooku.

PinchOfYum.com – $66,692.07 (+$26,890.72)

Lindsay & Bjork zgarnęły ogromny wzrost w swoich dochodach, czyniąc tym samym listopad jak do tej pory ich drugim najlepszym miesiącem przychodów. Był to szczególnie tłoczny miesiąc pod względem ruchu dla treści o tematyce żywności.
Lindsay zaplanowała zmiany na 2017 roku. Wśród nich ma znaleźć się: mniej sponsorowanych postów, mniejsza ilość postów tygodniowo oraz start z zupełnie nowym typem treści. Życzymy powodzenia!

AuthorityWebsiteIncome.com – $52,928.83 (+$16,161.83)

John ponownie świętuje swój najlepszy miesiąc pod względem przychodów już drugi raz z rzędu. Blogger informuje, że chociaż niektóre części jego biznesu nie poszły zgodnie z pierwotnymi oczekiwaniami, zanotował dobre wyniki sprzedaży i jest z nich bardzo zadowolony.

 

JustAGirlAndHerBlog.com – $34,139.00 (-$9,681.00)

Listopad był niestety miesiącem spadku przychodów dla Abbie & Donnie, co zmusiło Abbie do wniesienia pewnych poprawek do jej planu na kolejny rok. Dziewczyna przyznaje, że zazwyczaj pisze o tym, co dzieje się na świecie w danym momencie, zamiast trzymać się jakiejś luźnej listy pomysłów. I ten nawyk Abbie planuje zmienić wraz z rozpoczęciem nowego roku.

MatthewWoodward.co.uk – $29,095.31 (+$8,168.13)

Listopad to miesiąc Black Friday, co skutkowało zwiększeniem liczby przychodów Matthew. Matthew wystartował również w tym miesiącu z kilkoma nowymi rozwiązaniami. Jednym z nich była redukcja współczynnika odrzuceń poprzez optymalizację treści widoczność na ekranie. Matthew wyznaje, że dzięki blogowi udało mu się zarobić do tej pory już ponad milion dolarów. Planuje też nowości w 2017 roku – skupienie się strategii marketingowej za pomocą e-mail.

BrendanMace.com – $12,794.22 (-$13,265.00)

Brendan w stosunku do poprzedniego miesiąca znacząco utracił wartość przychodu, wynika to jednak z racji tego, że w poprzednim miesiącu miał ogromny zysk spowodowany wprowadzeniem nowego produktu na rynek. W rzeczywistości to drugi najlepszy miesiąc przychodów Brendana w odniesieniu do całość dochodów jakie uzyskał do tej pory w swej blogerskiej działalności. Od chwili prowadzenia kanału na YouTube wartość ruchu Brendana zwiększyła się o 60%, on sam zaś w listopadzie stworzył 4 nowe video, w tym jeden sponsorowany.

Untemplater.com – $8,577.00 (+$4,889.00)

Sydney zaraportowała w listopadzie ogromny wzrost przychodów, co tylko uświadomiło ją w utrzymaniu planów na nadchodzący 2017 i realizacji marzenia o zostaniu multimilionerem. Sydney w tym miesiącu udzielała się na polu freelancera. Jednak jej kontrakt z pracodawcą dobiegł końca i w grudniu Sydney powinna opublikować aktualizację swoich przychodów netto. Bloggerka oczekuje wspaniałych rezultatów. Trzymamy kciuki!

ThePracticalSaver.com – $5,858.90 (+$93.79)

Allan ma dobrą passę i już ósmy raz z rzędu świętuje swój najlepszy miesiąc, pomimo nieco zmniejszonego ruchu (o 7%). W czasie kiedy Allan nie pracuje na blogu, jego strategia ruchu głównie opiera się przede wszystkim na Pinterest i jak sam wyznaje – był naprawdę zaskoczony jak drogi jest zakup coachingu na Pinterest. Allan spodziewa się, że w grudniu ilość jego dochodu z bieżącego miesiąca powinna się podwoić.

OneHourProfessor.com – $2,879.74 (+$632.78)

Ron nie zaobserwował szczególnego wzrostu dochodu, co zmusiło go do analizy swojej strategii i znalezienia w niej błędu, który skutkował podniesieniem kosztów. Przyznaje, że jego błąd polegał na braku poświęcania dostatecznej ilości czasu na małe szczegóły. Dlatego na grudzień Ron zaplanował ostrożniejsze podejście do wydatków.

IncomeBully.com – $2,222.62 (-$1,069.88)

Nathan spędził jedynie trzy godziny na swoim blogu w ostatnim miesiącu, nic więc dziwnego, że ucierpiał na tym jego dochód. Nathan planuje zwiększyć ilość treści na blogu bazując na potrzebach swoich czytelników. Ponadto w przyszłości chciałby wprowadzić kolejne recenzje produktów i oprogramowań.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*