IndraHash.com ułatwi współpracę z użytkownikami Instagrama

IndraHash.com ułatwi współpracę z użytkownikami Instagrama

Platforma IndraHash.com umożliwi reklamodawcom współpracę z użytkownikami Instagrama. Dzięki zastosowaniu nowej zautomatyzowanej technologii będzie istniała możliwość podjęcia kooperacji z wieloma posiadaczami kont na tym serwisie – wszystko szybko i bez zbędnych formalności.

IndraHash.com to platforma, która może zrewolucjonizować współpracę reklamodawców z influencerami. Świadczyć o tym może chociażby fakt jak duże zainteresowanie obecnie budzi. Aplikacja mimo, iż  jeszcze oficjalnie nie wystartowała to zyskała już ponad 35 tysięcy użytkowników docierających do przeszło 65 milionowej liczby followersów na Instagramie. Dzięki nowemu rozwiązaniu jaką daje zastosowanie zautomatyzowanej technologii podjęcie współpracy ma być szybkie, efektowne i co ważne ma odbywać się bez dodatkowych formalności.

Korzystając z platformy IndraHash.com reklamodawca będzie miał możliwość w krótkim czasie nawiązać współpracę z wieloma użytkownikami Inastgrama. Ich liczba może wynieść nawet kilka tysięcy w kilka minut. Dodatkowo marka nabywa prawa na wykorzystanie w swoich digitalowych kampaniach zdjęć zamieszczonych przez Instagramerów. To z pewnością w sposób znaczący ułatwi współpracę z influencerami, która do tej pory ze względu na liczne umowy, negocjacje oraz inne trudności nie należała do najprostszych.

 

Korzystając z platformy IndraHash.com będzie można ustalić zarówno czas jak i budżet kampanii, którą reklamodawcy będą chcieli przeprowadzić. Ponadto umożliwi ona im również zdefiniowanie @tagów i #hashtagów, których będą chcieli w niej użyć. Odpowiedni użytkownicy Instagrama otrzymają natomiast informację o nowej kampanii i jeśli będzie im ona odpowiadała, będą mogli ją zaakceptować. Otrzymają za to wynagrodzenie, a reklamodawca zyska dostęp do pełnego raportu z przeprowadzonych działań.

Instagram to jeden z bardziej dynamicznie rozwijających się serwisów społecznościowych w tej chwili. Nie dziwi więc, że pojawienie się platformy IndraHash.com budzi tak duże zainteresowanie. Z pewnością ułatwi ona bowiem współpracę reklamodawców z influencerami, dając obu stronom korzyści z jej użytkowania.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*