Awin – nowa marka zanoxa i Affiliate Window

awin połączenie zanox i affiliate window

Jak informowaliśmy kilka dni temu, w dniu dzisiejszym doszło do oficjalnego połączenia wieloletnich partnerów – sieci zanox i Affiliate Window. Nowa marka nosi nazwę Awin. W wyniku rebrandingu Awin posiada obecnie 6000 reklamodawców i 100 000 aktywnych wydawców w 15 krajach na całym świecie.

Od roku 2010 zanox i Affiliate Window należą do Grupy zanox. Przez cztery lata firmy działały niezależnie, a od roku 2014 zarządzają nimi Mark Walters (CEO), Adam Ross (COO) i Peter Loveday (CTO), mający doświadczenie w dziesięcioletnim prowadzeniu Affiliate Window.

Wraz z powstaniem nowej marki uruchomiona została platforma Awin.com, dostępna w dziesięciu krajach, która pozwala na swobodny wybór programu afiliacyjnego. W Polsce platforma będzie dostępna jeszcze w tym roku.

Awin.com zapewnia dostęp do wielu funkcji. Opcja Cross-device tracking umożliwia klientom śledzenie procesu zakupowego z różnych urządzeń oraz raportowanie danych do reklamodawców i wydawców. Payment on Influence umożliwia wynagradzanie wydawców za wygenerowanie transakcji na dowolnym etapie ścieżki zakupu oraz raportowanie tych danych w czasie rzeczywistym. Convert-a-link to łatwa konwersja linku produktowego w link śledzący jednym kliknięciem, natomiast funkcja Swift Payment daje nam możliwość przedpłacania wydawców, przed realnym uzyskaniem środków od reklamodawców.

 


Podobało Ci się? Podziel się...

3 komentarze

  1. System po nowemu mi się podoba – zobaczymy jak to się przełoży na jakość w dłuższym okresie. Z Zanoxa miałem kilka dobrych programów, które mi generowały fajną konwersję – dalej one są w systemie, więc spoko. Raczej nie kojarzę, żebym miał z nimi kiedykolwiek problem. Wypłaty ok. Faktycznie pilnują jakości – odrzucili mi sporo śmieciowych serwisów 😉

  2. Bierze ktoś udział w Awin Challange 2017? Z tego co czytałem na ich stronie konkurs jest do 7 sierpnia.

  3. To akurat fakt – o wiele wygodniej pracuje się na nowym systemie – stary system Zanoxa miał swoje minusy. Panel działa teraz zdecydowanie bardziej domyślnie i ogólnie łatwo się tym zarządza. W każde miejsce łatwo się również dociera. Wcześniej jednak było z tym trochę problemów. No i plus za naprawdę dobre brandy.

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*