Awin – nowa marka zanoxa i Affiliate Window

awin połączenie zanox i affiliate window

Jak informowaliśmy kilka dni temu, w dniu dzisiejszym doszło do oficjalnego połączenia wieloletnich partnerów – sieci zanox i Affiliate Window. Nowa marka nosi nazwę Awin. W wyniku rebrandingu Awin posiada obecnie 6000 reklamodawców i 100 000 aktywnych wydawców w 15 krajach na całym świecie.

Od roku 2010 zanox i Affiliate Window należą do Grupy zanox. Przez cztery lata firmy działały niezależnie, a od roku 2014 zarządzają nimi Mark Walters (CEO), Adam Ross (COO) i Peter Loveday (CTO), mający doświadczenie w dziesięcioletnim prowadzeniu Affiliate Window.

Wraz z powstaniem nowej marki uruchomiona została platforma Awin.com, dostępna w dziesięciu krajach, która pozwala na swobodny wybór programu afiliacyjnego. W Polsce platforma będzie dostępna jeszcze w tym roku.

Awin.com zapewnia dostęp do wielu funkcji. Opcja Cross-device tracking umożliwia klientom śledzenie procesu zakupowego z różnych urządzeń oraz raportowanie danych do reklamodawców i wydawców. Payment on Influence umożliwia wynagradzanie wydawców za wygenerowanie transakcji na dowolnym etapie ścieżki zakupu oraz raportowanie tych danych w czasie rzeczywistym. Convert-a-link to łatwa konwersja linku produktowego w link śledzący jednym kliknięciem, natomiast funkcja Swift Payment daje nam możliwość przedpłacania wydawców, przed realnym uzyskaniem środków od reklamodawców.

 


Podobało Ci się? Podziel się...

Opinie (3)

  1. System po nowemu mi się podoba – zobaczymy jak to się przełoży na jakość w dłuższym okresie. Z Zanoxa miałem kilka dobrych programów, które mi generowały fajną konwersję – dalej one są w systemie, więc spoko. Raczej nie kojarzę, żebym miał z nimi kiedykolwiek problem. Wypłaty ok. Faktycznie pilnują jakości – odrzucili mi sporo śmieciowych serwisów ;-)

  2. Bierze ktoś udział w Awin Challange 2017? Z tego co czytałem na ich stronie konkurs jest do 7 sierpnia.

  3. To akurat fakt – o wiele wygodniej pracuje się na nowym systemie – stary system Zanoxa miał swoje minusy. Panel działa teraz zdecydowanie bardziej domyślnie i ogólnie łatwo się tym zarządza. W każde miejsce łatwo się również dociera. Wcześniej jednak było z tym trochę problemów. No i plus za naprawdę dobre brandy.

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

*

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>