Raport zarobków blogerów i afiliantów – Styczeń 2017

zarobki afiliacja 2017 styczeń

Oto najnowszy raport zarobków blogerów i afiliantów z całego świata. Poniższe dane przedstawiają wyniki uzyskane w styczniu 2017.

SmartPassivelncome.com – Pat Flynn – $157,131.95 (+$5.994,07)

Pat podtrzymuje tendencję wzrostową jeśli chodzi miesięczne zarobki. Największe przychody zanotował z afiliacji (prawie 95 tys. dolarów), natomiast najwięcej pieniędzy wydał na profesjonalne usługi. Pat twierdzi, że wzrost efektywności wynika z jego nowego planu dnia; wstaje z łóżka już o 4:30 rano, a w weekendy nie pracuje, lecz poświęca czas rodzinie.

MakingSenseOfCents.com – Michelle – $139,233.11 (+$47,468.48)

Michelle bardzo dynamicznie rozwija swój internetowy biznes, osiągając o wiele wyższe zyski niż w poprzednim miesiącu. Blogerka informuje, że ma nadzieje na ciągły rozwój oraz zwiększanie zarobków, głownie poprzez programy afiliacyjne oraz bloga – w styczniu rozpoczęła niewielką zmianę designu.

MatthewWoodward.co.uk – Matthew Woodward – $24.587,94 (+$1.828.05)

Na najniższym stopniu podium uplasował się Matthew, który, jak sam przyznaje, uważa styczeń za świetny miesiąc dla jego działalności. Udało mu się dokończyć dwa duże projekty, nad którymi pracował dłuższy czas, co pozwoliło zająć mu się mniejszymi, lecz również ważnymi zadaniami. Matthew postanowił wrócić na pięć tygodni do Wielkiej Brytanii, aby móc spędzić trochę czasu z rodziną i przyjaciółmi.

 

AuthorityWebsiteIncome.com – $24.537,00 – (-$11.703,00)

John w porównaniu z poprzednim miesiącem osiągnął dość znaczną stratę. Na początku wspomina, że pod względem liczb styczeń na pewno nie był takim miesiącem, jakim chciałby rozpocząć nowy rok. Bloger jednak nie jest jednak bardzo zmartwiony tym faktem, gdyż wie, że wynika to z faktu skumulowanej ilości wydatków, która go spotkała na początku stycznia.

BrendanMace.com – $10,612.33 (+$3.335,24)

Po bardzo aktywnym miesiącu, Brendan może się pochwalić wyższymi zarobkami niż w grudniu. Mimo to nie jest do końca zadowolony, ponieważ liczył na więcej zwłaszcza jeśli chodzi o liczbę odwiedzin jego kanału na YouTube. Jednak na końcu wpisu, dokonując podsumowania, stwierdza że ten miesiąc może zdecydowanie zaliczyć do udanych.

Untemplater.com – Sydney – $4,981.00 (-$2,141.00)

Sydney zaraportowała w styczniu wyraźną obniżkę przychodów w stosunku do poprzedniego miesiąca. W swoim wpisie narzeka również na podatki, które każdego potrafią zniechęcić, jednak dostrzega też jasną stronę – co roku uczy się czegoś nowego.

ThePracticalSaver.com – $4,855.34 (-$579.87)

Allan zalicza niewielki spadek przychodów, jednak nie traci entuzjazmu. Jest zadowolony z faktu, że jego blog wciąż się rozwija, jak sam stwierdza, nie spodziewał się, że aż tyle osób śledzi jego wpisy. Jest tym bardzo pozytywnie zaskoczony i przez to zyskuje motywację do działania.

TrueValhalla.com – Matthew – $4,575.00 (-$590)

Na samym początku Matthew wspomina, że w tym roku nie zamierza pracować ciężej, ani zarabiać więcej, lecz chce skupić się na inwestowaniu w przyszłość i ustanowieniu swojego flagowego produktu, który będzie godnie reprezentował jego biznes. Ponadto, Matthew pisze, że przez cały styczeń przepracował produktywnie 97 godzin i miał 11 dni wolnego.

OneHourProfessor.com – $3,440.43 (+$501.15)

Ron jest szczęśliwy, że początek roku rozpoczął z większym przychodem niż w grudniu. Co więcej, jest to trzeci najlepszy miesiąc pod względem zarobków odkąd zaczął prowadzić bloga. Stało się to pomimo braku wprowadzenia większych zmian. Ponadto Ron w swoim wpisie wymienia kilka ważnych rzeczy, których się nauczył podczas tego miesiąca, oraz przedstawia plan na luty.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*