Edycja live streamingu – tylko dla celebrytów

Edycja live streamingu - tylko dla celebrytów

Facebook wychodzi naprzeciw oczekiwaniom celebrytów, pozwalając im dokonać edycji live video po zakończeniu jego transmisji.

Niestety, jak to często się zdarza, przeciętny Kowalski zawsze wypada co najmniej blado w porównaniu z celebrytą. Tym razem również nie mamy wyjątku od reguły. Dostępna opcja edycji nie jest przewidziana dla „zwykłych” użytkowników Facebooka. Nie tylko na razie, Facebook w ogóle nie ma jeszcze w swoich planach wprowadzenia tej możliwości dla nas – zwykłych zjadaczy chleba.

Facebook oferuje możliwość korzystania z aplikacji Mentions, która będzie dostępna jedynie dla użytkowników po szczegółowej weryfikacji konta. Do grupy szczęściarzy mogących korzystać z aplikacji Mentions zaliczać będą się celebryci, znane twarze, działacze publiczni etc. Opcja edycji oferowana przez Facebook będzie sprowadzać się do dostępnej sposobności cięcia początku, bądź końca prowadzonej przez nich transmisji live (po jej zakończeniu, ale jeszcze zanim będzie ona dostępna na żądanie dla tych użytkowników, którzy nie śledzili prowadzonej transmisji).

Facebook na razie nie wykonał żadnej deklaracji o planach wdrożenia takiej opcji dla „zwykłych” użytkowników tego medium społecznościowego, bądź prowadzących swoje strony na Facebooku.

Udogodnienie oferowane celebrytom przez Facebooka ma „być możliwością stworzenia bardziej wizualno – przyciągającego video dla tych użytkowników, którzy nie śledzili jego transmisji na żywo”. To oczywiście świetne udogodnienie i dzięki za to Facebookowi. Niestety, większość użytkowników Facebooka nigdy nie będzie mogła osobiście skorzystać z tej możliwości, która przecież tym bardziej zachęciłaby ich do korzystania z opcji live streamingu.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*