Raporty zarobków blogerów i afiliantów – Lipiec 2015

raporty zarobków blogerów lipiec 2015

Prezentujemy kolejne zestawienie raportów przychodów blogerów i afiliantów z całego świata. Tym razem przedstawimy raport za lipiec 2015 roku. Porównamy je przy okazji z raportami z poprzedniego miesiąca sprawdzając o ile udało się podnieść blogerom swoje przychody. Zapraszamy!

SmartPassiveIncome.com – Pat Flynn – $100 266,61 (– $33 713,94)

Pat Flynn zanotował w lipcu dosyć duży spadek przychodów. Jak możemy przeczytać w jego raporcie spadek spowodowany był okresem letnim w niektórych niszach oraz testowaniem nowych produktów. Więcej na temat jego działań jak zawsze w raporcie przychodów.

PinchOfYum.com – Lindsay and Bjork – $43 736,59 (+ $10 764,84)

Rekord w zarobkach PinchOfYum. Ponad 10 tysięcy dolarów więcej niż w poprzednim miesiącu robi wrażenie. Dodatkowo blogerzy musieli postarać się o usunięcie kopii ich bloga zlokalizowanej na chińskim serwerze. DMCA zadziałało i udało się usunąć kopię po kontakcie z firmą hostingową. Więcej informacji tutaj.

MatthewWoodward.co.uk – Matthew Woodward – $35 209,35 (+ $20 223,42)

Matthew w końcu przebił barierę 60 tys. UU na miesiąc. Dodatkowo przeprowadził sporo testów na swoim blogu, które są szczegółowo opisane w jego raporcie. Duży wzrost osiągnął dzięki konsultacjom dla zewnętrznych firm oraz dzięki nowemu projektowi, o którym niestety nie chce pisać zbyt dużo.

MakingSenseOfCents.com – Michelle – $23 038 (– $433)

Lekki spadek w zarobkach, które jednak wciąż utrzymują się na dobrym poziomie. Michelle pisze w raporcie, że skupia się na swoim work-life balance pisząc mniej i pracując mniej. Trzeba przyznać, że niezły wynik jak na tak niewielką ilość pracy.

JustAGirlAndHerBlog.com – Abby – $15 927 (– $5 914)

Nowy raport w zestawieniu. Blog prowadzony przez Abby dotyczy głównie tematów kobiecych – dekoracji, DIY, przepisy itp. Napisała również kilka ebooków. Duża część jej zarobków pochodzi również z porad dotyczących blogowania.

AuthorityWebsiteIncome.com – Jon Haver – $12 019 (– $2 974)

Sezon wakacyjny w pełni, co widać po blogerach. Jon pomimo krótkich wakacji wprowadził kilka ciekawych zmian w swoim działaniu. Więcej informacji tutaj

CubicleHoudini.com – Quinton Hamp – $11 459 (+ $899)

Quinton Hamp stawia na płatne źródła ruchu mocno rozwijając się w tym kierunku. W raporcie pisze, że chce uniezależnić się od ruchu z Google, co wydaje się bardzo dobrym posunięciem.

Untemplater.com – Sydney – $4 130 (– $1 169)

Bloger swój spadek zarobków tłumaczy okresem wakacyjnym. Warto zauważyć, że w tym przypadku Sydney odejmuje od przychodów również wydatki osobiste, które wynoszą w lipcu ponad $3 500.

Na koniec kilka dodatkowych, ciekawych raportów:

NicheSiteAzon.com – zarabianie z Amazon;

Raport MyTeenFeet – czyli jak zarabia się na blogu podróżniczym;

TrueValhalla czyli raport o grach przeglądarkowych i nie tylko;

Jak widać wakacje dają się części blogerów we znaki, jednak mimo to możemy zauważyć kilka ciekawych wzrostów.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*