Raporty zarobków blogerów i afiliantów – Lipiec 2015

raporty zarobków blogerów lipiec 2015

Prezentujemy kolejne zestawienie raportów przychodów blogerów i afiliantów z całego świata. Tym razem przedstawimy raport za lipiec 2015 roku. Porównamy je przy okazji z raportami z poprzedniego miesiąca sprawdzając o ile udało się podnieść blogerom swoje przychody. Zapraszamy!

SmartPassiveIncome.com – Pat Flynn – $100 266,61 (- $33 713,94)

Pat Flynn zanotował w lipcu dosyć duży spadek przychodów. Jak możemy przeczytać w jego raporcie spadek spowodowany był okresem letnim w niektórych niszach oraz testowaniem nowych produktów. Więcej na temat jego działań jak zawsze w raporcie przychodów.

PinchOfYum.com – Lindsay and Bjork – $43 736,59 (+ $10 764,84)

Rekord w zarobkach PinchOfYum. Ponad 10 tysięcy dolarów więcej niż w poprzednim miesiącu robi wrażenie. Dodatkowo blogerzy musieli postarać się o usunięcie kopii ich bloga zlokalizowanej na chińskim serwerze. DMCA zadziałało i udało się usunąć kopię po kontakcie z firmą hostingową. Więcej informacji tutaj.

MatthewWoodward.co.uk – Matthew Woodward – $35 209,35 (+ $20 223,42)

Matthew w końcu przebił barierę 60 tys. UU na miesiąc. Dodatkowo przeprowadził sporo testów na swoim blogu, które są szczegółowo opisane w jego raporcie. Duży wzrost osiągnął dzięki konsultacjom dla zewnętrznych firm oraz dzięki nowemu projektowi, o którym niestety nie chce pisać zbyt dużo.

MakingSenseOfCents.com – Michelle – $23 038 (- $433)

Lekki spadek w zarobkach, które jednak wciąż utrzymują się na dobrym poziomie. Michelle pisze w raporcie, że skupia się na swoim work-life balance pisząc mniej i pracując mniej. Trzeba przyznać, że niezły wynik jak na tak niewielką ilość pracy.

JustAGirlAndHerBlog.com – Abby – $15 927 (- $5 914)

Nowy raport w zestawieniu. Blog prowadzony przez Abby dotyczy głównie tematów kobiecych – dekoracji, DIY, przepisy itp. Napisała również kilka ebooków. Duża część jej zarobków pochodzi również z porad dotyczących blogowania.

AuthorityWebsiteIncome.com – Jon Haver – $12 019 (- $2 974)

Sezon wakacyjny w pełni, co widać po blogerach. Jon pomimo krótkich wakacji wprowadził kilka ciekawych zmian w swoim działaniu. Więcej informacji tutaj

CubicleHoudini.com – Quinton Hamp – $11 459 (+ $899)

Quinton Hamp stawia na płatne źródła ruchu mocno rozwijając się w tym kierunku. W raporcie pisze, że chce uniezależnić się od ruchu z Google, co wydaje się bardzo dobrym posunięciem.

Untemplater.com – Sydney – $4 130 (- $1 169)

Bloger swój spadek zarobków tłumaczy okresem wakacyjnym. Warto zauważyć, że w tym przypadku Sydney odejmuje od przychodów również wydatki osobiste, które wynoszą w lipcu ponad $3 500.

Na koniec kilka dodatkowych, ciekawych raportów:

NicheSiteAzon.com – zarabianie z Amazon;

Raport MyTeenFeet – czyli jak zarabia się na blogu podróżniczym;

TrueValhalla czyli raport o grach przeglądarkowych i nie tylko;

Jak widać wakacje dają się części blogerów we znaki, jednak mimo to możemy zauważyć kilka ciekawych wzrostów.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

*

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>