Bauer przejął grupę eBroker [eBroker Partner]

Bauer przejmuje rankomat i ebroker

Grupa Bauer Media dokonała zakupu 100% udziałów firmy Mediasoft Polska, czyli właściciela grupy eBroker. Każdy powinien znać grupę eBroker głównie ze względu na ich finansowy program partnerski eBroker Partner, którego recenzją można przeczytać w naszym serwisie.

Mediasoft Polska to nie tylko program partnerski, firma posiada również kilka serwisów o tematyce finansowej i biznesowej, takich jak ebroker.pl, biznes-firma.pl czy opinie24.pl. Główną specjalizacją firmy jest generowanie leadów w branży finansowej, zarówno w swoich serwisach jak i w serwisach partnerskich.

Warto wspomnieć, że grupa Bauer Media w zeszłym tygodniu kupiła również serwis Rankomat.pl. Świadczy to z pewnością o mocnym ukierunkowaniu firmy w stronę afiliacji, gdyż Rankomat.pl również swoje przychody również czerpie głównie z generowania leadów.

Grupa eBroker ma bardzo mocną i ugruntowaną pozycję w swojej kategorii, dlatego jej przyłączenie do Grupy Interia.pl idealnie uzupełnia nasze kompetencje i tworzy z nas potężnego gracza na rynku produktów ubezpieczeniowych i finansowych. Naszym celem jest, aby eBroker.pl, wspólnie z Rankomat.pl, tworzyły najlepszą w kraju ofertę zarówno dla użytkowników naszych serwisów jak i dla naszych partnerów biznesowych – mówi Artur Potocki, prezes Grupy Interia.pl.

Połączenie tych w sumie trzech firm może okazać się korzystne dla wszystkich afiliantów działających w ramach eBroker Partner. W jaki sposób? Po części odpowiada na to pytanie prezes Mediasoft Polska:

Przejęcie eBrokera przez Grupę Bauer Media oraz możliwość współpracy z Interią i Rankomat.pl otwiera przed nami zupełnie nowe perspektywy i daje nam szansę na dalszy dynamiczny wzrost i rozwój oferty produktowej.

Jak to będzie wyglądać w praktyce? Okaże się prawdopodobnie w najbliższym czasie. Czekamy z niecierpliwością na zmiany w programie eBroker Partner.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*