Affiliate Days od Ceneo.pl już 22 września 2018

Warsztaty od Ceneo.pl już we wrześniu

Popularny serwis Ceneo.pl ogłosił, że już niedługo zorganizuje kolejną edycję warsztatów dla blogerów i właścicieli stron internetowych. Będzie to 4 edycja Affiliate Days with Ceneo.pl. Jest to niezwykła okazja, aby dołączyć do jednego z najstarszych programów afiliacyjnych i zdobyć wiedzę na temat optymalizacji swoich stron internetowych. Event odbędzie się w siedzibie firmy we Wrocławiu 22 września, a zapisy ruszają już teraz.

Czego dowiesz się na warsztatach?

Organizatorzy wydarzenia obiecują prawdziwy zastrzyk wiedzy z zakresu marketingu afiliacyjnego. Eksperci oddelegowani przez Ceneo.pl podzielą się swoją wiedzą pozwalającą na skuteczne pozycjonowania stron w sieci. Na warsztatach pojawią się również znani blogerzy i vlogerzy. Udział weźmie m.in. Aleksandra Radomska, która wyjaśni uczestnikom jak budować swoją wiarygodność i gdzie przebiega granica między online a offline i co zyskujemy, a co tracimy, kiedy ją zacieramy. Pojawi się również Jakub Jankowski, współtwórca MaturaToBzdura, który opowie jak budować stabilną i milionową publikę w sieci. Z kolei na temat fotografii swoją wiedzą podzieli się blogerka Żaneta Hajnowska, która pokaże jak w domowych warunkach zaaranżować plan zdjęciowy i wystylizować np. potrawy i odpowiednio uchwycić walory zawarte na talerzu.

Jak mówi Barbara Kowalczyk, specjalista od e-marketingu w Ceneo.pl:

Wydarzenie jak i program partnerski skierowany jest do blogerów i właścicieli stron internetowych, którzy chcą rozwijać swoją pasję i czerpać z tego korzyści. Cieszymy się, że znów będziemy mogli podzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami. Radość jest tym większa, że w tym roku spotykamy się w sercu Ceneo.pl, czyli naszej siedzibie we Wrocławiu.

 

Czym dokładnie jest Ceneo?

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce, skupiający ponad 18 000 sklepów internetowych. Ułatwia swoim użytkowników znalezienie produktów i atrakcyjnych ofert sklepowych. Serwis umożliwia również robienie zakupów w różnych sklepach za pomocą jednego zamówienia. Z kolei właścicielom sklepom oferuje możliwość zwiększenia sprzedaży oraz promocję swojej marki. Sam Program Partnerski Ceneo.pl powstał w 2006 roku. Obecnie skupia ponad 18 000 blogerów, vlogerów i właścicieli stron internetowych. Wśród nich znajduje się m.in. JasonHunt czy Arhn.eu.

Więcej informacji tutaj


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*