SUPERpartners

Program partnerski SUPERpartners

superpartners
Produkt
Prowizje
Płatności
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Specjalizacja na finansach, unikalne oferty i bonusy za wolumen.
9/10
Ogółem
Użytkownicy: 9.7
(Głosów: 2)

SUPERpartners to sieć afiliacyjna skupiająca się na branży finansowej, która działa na rynku od 2020 roku. Afilianci mają do dyspozycji ponad 100 kampanii reklamowych z takich kategorii jak kredyty bankowe, konta osobiste, pożyczki pozabankowe, kredyty hipoteczne, oferty telekomunikacyjne oraz kilka dodatkowych kampanii spoza branży finansowej. Warto zwrócić uwagę również na system śledzenia i raportowania TUNE (dawniej HasOffers), który jest wykorzystywany przez największych w branży.

Dane programu MyLead

Adres wwwsuperpartners.pl
ProduktyPożyczki, kredyty, konta bankowe, lokaty, produkty finansowe dla firm
Forma współpracyRachunek, faktura
Próg wypłaty / forma wypłatyPróg wypłaty to 1 PLN, pieniądze do 14 dni roboczych, przelew bankowy
Materiały reklamowelink afiliacyjny, Postback/API
Zasięg terytorialnyPolska
SupportMail, Skype, telefon, spotkania na żywo
Rok powstania2020

Programy partnerskie

SUPERpartners specjalizuje się w programach finansowych ze wskazaniem na tradycyjne usługi takie jak pożyczki, kredyty, konta bankowe czy lokaty. Znajdziemy tam jednak również inne program finansowe dla biznesu, a także oferty telekomunikacyjne. Oferta sieci cały czas się powiększa, dlatego można spodziewać się kolejnych kategorii oraz programów partnerskich.

Warto dodać, że w sieci tej znajdziemy oferty na wyłączność, które nie są dostępne w żadnej innej sieci afiliacyjnej. Dla niecierpliwych afiliantów dostępne są również kampanie w modelu live tracking (zliczanie konwersji w czasie rzeczywistym).

Zasięg

Sieć z racji na swoją specyfikę finansową skupia się na polskim rynku, oferując programy dostępne dla klientów biznesowych i indywidualnych tylko z Polski.

Narzędzia dla wydawców

Niestety różnorodność narzędzie oraz reklam to największy minus tej sieci. Znajdziemy tutaj przede wszystkim linki afiliacyjne. Jednak zaawansowani partnerzy docenią fakt, że sieć udostępnia Postback/API, co pozwoli na integrowanie portali internetowych z siecią.

Płatności i rozliczenia

Z pewnością dobrą wiadomością jest bardzo niski próg wypłaty, który wynosi zaledwie 1 zł. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie w ciągu 14 dni roboczych za pośrednictwem przelewu bankowego.

Bonusy i prowizje

SUPERpartners oferuje bonusy za wolumen, co oznacza że wydawcy z wysokim wolumenem mogą liczyć na jeszcze wyższe wynagrodzenie za swoje działania.

Poza tradycyjnym wynagrodzeniem CPA, sieć oferuje również model CPC (dla sprawdzonych wydawców) oraz model Flat Fee (stałe wynagrodzenie za odpowiednią ilość sprzedaży).

Support i wsparcie wydawcy

Na duży plus zasługuje naprawdę kontaktowy support, dostępny za pomocą maila, Skype, telefonu lub nawet podczas spotkań na żywo. Mając bezpośrednie telefon do swojego opiekuna możemy rozwiązać każdy problem błyskawicznie.

Wiarygodność / Opinie

SUPERpartners działa od 2020 roku więc to stosunkowo młoda sieć afiliacyjna. Również z racji na swoją wąską specjalizację finansową trudno znaleźć opinie na jej temat w sieci. Mimo tego osoby stojące za siecią są dobrze znane w branży afiliacyjnej i same działają w niej z własnymi projektami od wielu lat.

Jeśli współpracowałeś z tą siecią zostaw swoją opinię w komentarzu.

Podsumowanie

SUPERpartners to bardzo ciekawa sieć afiliacyjna, szczególnie dla afiliantów specjalizujących się w finansach. Wysokie stawki, live tracking czy oferty na wyłączność to coś, co z pewnością przekona doświadczonych partnerów.


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*