LiveChat uruchamia program partnerski

program partnerski livecaht

LiveChat planuje rozwinąć własny program partnerski. Poinformował o tym prezes Mariusz Ciepły, który zaznaczył też, że ma to na celu podwojenie liczby klientów. Na początku lutego liczba ta wynosiła około 13,7 tys.
Na poparcie swojej tezy dodał, że w LiveChat pojawił się nowy manager, którego obszarem zainteresowań są kanały partnerskie.

LiveChat Software to spółka, która zadebiutowała w Polsce w 2014 roku. W naszym kraju generuje ona kilka procent sprzedaży, nastawiona jest przede wszystkim na rynek USA. Jest to firma globalna, jej rozwiązania wykorzystują takie firmy jak Orange, Adobe, Samsung, Pizza Hut, Macy’s, PBS, NetApp. Z jej usług korzystają też urzędy- amerykański Departament Stanu, uczelnie- Stanford University, a także kluby sportowe- Vancouver Canucks. Wszystko dzięki modelowi SaaS (Software as a Service – oprogramowanie jako usługa), który wykorzystuje firma .
W czasie spotkania z prasą prezes opowiadał o programie partnerskim, który ma podwoić liczbę klientów. Dotychczas firmie udało się zdobywać za pośrednictwem PP 300 klientów w ciągu miesiąca. Na chwilę obecną za pośrednictwem tego kanału firma zdobyła około 800 klientów. Prezes wyraża nadzieję, że liczba ta będzie stopniowo rosła i dzięki temu firma zwiększy udział rynkowy.

 

„Rozwijamy systematycznie aplikacje mobilne. Wsłuchujemy się w to jak klient pracuje i staramy się dostosować do cyklu jego pracy. Strategia rozwoju sprowadza się do rozwijania jednego narzędzia. Niewielkim nakładem pracy, jak choćby pozycjonowanie naszej strony w Internecie, dochodzimy do poziomu 0,5 mln miesięcznie potencjalnych klientów, których chcemy zainteresować naszym produktem” – powiedział Ciepły.

W programie partnerskim LiveChat można zarejestrować się tutaj.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*