Zarabianie w 2020 – co gwarantuje zysk?

mylead 2020

Szacuje się, że w tym roku rynek afiliacyjny będzie wart 6,8 biliona dolarów w samych Stanach Zjednoczonych. Warto więc odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie zmiany czekają nas w roku 2020 i czym warto się zainteresować. W poniższym artykule zapoznasz się z tegorocznymi nowościami w sieci afiliacyjnej MyLead.

Zarabianie przez internet z MyLead w 2020 roku

Sieć afiliacyjna MyLead istnieje na rynku od 2014 roku. Od samego początku swojej działalności zespół MyLead dba, aby swoim wydawcom oferować rozwiązania najwyższej klasy. Dodają oni nowe narzędzia umożliwiające zwiększenie zysku, a także aktualizują te już obecne, na swoim blogu omawiają aktualne trendy w afiliacji, a liczba dostępnych programów partnerskich i zarejestrowanych wydawców wzrasta w takim tempie, że ciężko jest podać aktualne dane. Stosunkowo niedawno zaktualizowaliśmy opis sieci afiliacyjnej MyLead na naszej stronie, jednak dowiedziałem się, że na rok 2020 szykują kolejne, ciekawe udoskonalenia, więc spieszę z informacją.

Pracuj w internecie z MyLead

W tym momencie sieć afiliacyjna MyLead oferuje ponad 1600 programów afiliacyjnych w kilkunastu różnorodnych kategoriach. Znajdziesz wśród nich programy inwestycyjne, konkursy, możliwość promocji produktów i usług o tematyce motoryzacji, wyposażenia domu i wiele więcej. Wszystkie gwarantują naprawdę wysokie stawki. Ponadto MyLead umożliwia skorzystanie z bonusów i kodów, pozwalających na zwiększenie zysku nawet do 10% od wszystkich pozyskanych leadów. Dzięki temu praca w Internecie z nimi jest niesamowicie opłacalna.

Różnorodne rodzaje programów afiliacyjnych w 2020 roku

W 2020 roku zespół MyLead planuje kontynuować dzielenie swoich programów afiliacyjnych na różnorodne modele rozliczeniowe. Znajdziesz wśród nich trzy najpopularniejsze: CPA, CPS, CPL, ale także te praktycznie niespotykane u innych sieci, czyli COD, PPI oraz możliwość promocji usługi SMS Chat i IVR.

CPA

Na ten moment MyLead posiada prawie 500 programów afiliacyjnych rozliczanych w modelu CPA, w tym ponad 100 kampanii oferujących prowizję przewyższającą 1000 zł za każdego klienta.

oferty cpa mylead

CPL

W modelu CPL na MyLead rozliczanych jest blisko 400 programów afiliacyjnych. Proponowane stawki wynoszą od kilkudziesięciu groszy do ponad 1500 złotych za każdego pozyskanego klienta.

cpl mylead

CPS

W modelu rozliczeniowym CPS znajdziesz prawie 300 programów afiliacyjnych. Prowizja wynosi nawet 72% wartości koszyka pozyskanych przez Ciebie klientów.

cps mylead

COD

Model rozliczeniowy COD (ang. Cost on Delivery) przypomina model CPS, jednak w tym przypadku klienci opłacają przesyłkę dopiero za pobraniem, a nie za pośrednictwem internetowych systemów płatności. Na MyLead znajdziesz prawie 400 programów afiliacyjnych rozliczanych w tym modelu.

cod mylead

PPI

W modelu PPI (ang. Pay per Install) rozliczanych jest kilkadziesiąt programów afiliacyjnych na MyLead. Prowizja wahająca się od kilku do kilkudziesięciu złotych wypłacana jest za przekonanie swoich odbiorców do pobrania aplikacji na komputer lub urządzenie mobilne.

ppi mylead

IVR

Promocja usługi IVR (ang. Interactive Voice Response) polega na zachęcaniu swoich odbiorców do połączenia się z konsultantkami zewnętrznego call center w celu przeprowadzenia rozmowy na temat ezoteryczny lub erotyczny. Otrzymujesz prowizję za każdą rozpoczętą minutę połączenia klientów z Twojego polecenia, choć samodzielnie nie prowadzisz rozmowy. Jest więc to świetny sposób na bierny zarobek. Stawka na MyLead wynosi 30% kosztów poniesionych przez Twoich odbiorców.

SMS Chat

Usługa SMS Chat jest podobna do IVR, jednak odbywa się za pośrednictwem SMS-ów. Ponownie Twoim zadaniem jest zachęcenie swoich odbiorców jedynie do rozpoczęcia rozmowy, a następnie możesz zarabiać biernie. Twoja prowizja wyniesie 0,60 złotych za każdego SMS-a wysłanego przez klienta z Twojego polecenia.

Content Locker od MyLead

Oprócz zrzeszania coraz to większej liczby wydawców i ciągłego oferowania nowych programów afiliacyjnych, zespół MyLead dba o rozwój dostępnych na swojej stronie funkcjonalności. Wśród jednych z najważniejszych nowości zaproponowanych w roku 2020 jest odnowiony Content Locker. Content Locker to narzędzie umożliwiające zysk, poprzez blokowanie na Twojej stronie pewnej jej części, którą chcesz udostępnić jedynie po wykonaniu przez Twoich odbiorców co najmniej jednego zadania z listy ofert. Na MyLead znajdziesz aż cztery różnorodne modele tego udogodnienia: CPA Content Locker, Mobile Rewards, Captcha Locker i File Locker. Szczegóły znajdziesz w zakładce Content Locker na MyLead.

Co jeszcze przyniesie rok 2020?

W roku 2020 pojawi się także udogodnienie dla właścicieli towarów i usług w postaci panelu użytkownika dla reklamodawców. Przyspieszy to proces ich dołączania do sieci afiliacyjnej MyLead, jak również dodawania nowych kampanii. Możemy się więc spodziewać, że liczba programów partnerskich na MyLead będzie wzrastać jeszcze szybciej niż aktualnie.

Udoskonalone zostaną także aplikacje mobilne, które dostępne są na Androida i iOS. Będą posiadały one wszystkie funkcjonalności dostępne w panelu użytkownika.

Czy czeka nas coś jeszcze w roku 2020 ze strony MyLead? Z pewnością tak! Jeśli chcesz na bieżąco dowiadywać się o kolejnych planach zespołu MyLead, najlepiej jest zaczerpnąć wiedzy u źródła – zapisz się na ich newslettera i przede wszystkim załóż darmowe konto. Tylko z nim możesz korzystać z pełni możliwości jakie gwarantuje Ci sieć afiliacyjna MyLead.Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*