Wygraj bilety na PMI Europe 2016 – konkurs

konkurs bilety pmi 2016

Co powiecie na darmowy udział w największym wydarzeniu z branży afiliacyjnej w Europie? Tak, zgadza się! Mamy do rozdania dwie wejściówki na Performance Marketing Insights 2016 w Amsterdamie.

Wydarzenie odbędzie się już 4 i 5 lipca w stolicy Holandii. Więcej na temat PMI przeczytacie w tym artykule, a tutaj znajdziecie informacje na temat agendy. Zapraszamy również na oficjalną stronę wydarzenia.

Z kolei my mamy do rozdania dwie, dwudniowe wejściówki na całe wydarzenie. Koszt jednego biletu wynosi obecnie 795 euro, więc warto o nie powalczyć. Z drugiej jednak strony, będziemy wdzięczni gdy udział w losowaniu wezmą osoby, które rzeczywiście mogą pojechać na to wydarzenie, szkoda, aby takie bilety przeleżały w szufladzie.

 

Na czym polega konkurs? Otóż wystarczy napisać w komentarzu pod tym artykułem lub na naszym facebooku, że chcesz otrzymać takie wejściówki. Fajnie, jeśli uda Ci się to jakoś uzasadnić. Jeśli chciałbyś dwa bilety, napisz kto się z Tobą wybierze.

W piątek (24.06) po godzinie 12:00 dokonamy losowania i spośród komentarzy wybierzemy zwycięzcę (lub zwycięzców).

Dziękujemy za udział! Szkoda, że dostaliśmy wejściówki tak późno, wówczas prawdopodobnie więcej osób miałoby szansę wyjazdu na PMI. 

Przeprowadziliśmy małe losowanie, wszystkich dwóch losów i oświadczamy, że bilety wędrują do Piotra i Tomasza, którzy zostawili swoje komentarze na Facebooku. 


Podobało Ci się? Podziel się...

3 komentarze

  1. Cześć,
    z dużym zadowoleniem natknąłem się na organizowany przez Wasz konkurs. Nie spodziewałem się możliwości wyjazdu „last minute” na tak świetną imprezę, a tu proszę 🙂 Gdyby się udało wygrać dwie wejściówki, zabrałbym ze sobą swoją szefową 😉

  2. Chętnie wybiorę się z moją dziewczyną Martą by zgłębiać tajniki marketingu 😀

    • Maćku, niestety spóźniłeś się nieco ze zgłoszeniem 🙂 Być może niedługo pojawi się kolejna okazja na jakiś wyjazd.

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*