Wielkie promocje na wydarzenia UnGagged

Wielkie promocje na wydarzenia UnGagged

Początek roku to najlepszy czas na planowanie naszego nowego, jeszcze pustego terminarza. By upewnić się, że ten rok będzie udany, informujemy o dwóch wielkich wydarzeniach organizowanych przez UnGagged, których nie możecie pominąć wśród waszych tegorocznych grafików.

Pierwsze wydarzenie ma miejsce w Londynie w dniach 15-16 czerwca. Dokonując zakupu już teraz, wszyscy członkowie BHW (BlackHatWorld) mogą liczyć na bardzo kuszące promocje – do 53%. Jeśli jednak jesteśmy na tyle przekonującymi konsumentami i uda nam się namówić do zakupu jeszcze 3 inne osoby, bilet na wydarzenie będzie dla nas tańszy o 62%!

 

Drugie wydarzenie organizowane przez UnGagged odbywać się będzie w drugiej połowie roku – w dniach 13-15 listopada Las Vegas, Nevada (Tropicana Las Vegas). Kupując bilety w tym momencie, klienci BHW mogą liczyć na zniżki 53%, a przy dokonaniu zakupów jeszcze z 3 innymi osobami – nawet do 73%!

Bilety już ruszyły do sprzedaży, członkowie BHW po wpisaniu kodu promocyjnego BHW dostają zniżkę 15%. W ramach ceny biletu przewidziane są gorące posiłki, poczęstunek kawowy, koszulki z logiem UnGagged czy fancy torby.

Promocja kończy się 1 marca. Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej okazji.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*