Webinar Global Traffic Conquerors już 15.12.2020

global traffic conquerors

Ten trudny rok dobiega końca. Czas zastanowić się nad wynikami i wyznaczyć cele na 2021 rok! Może zastanawiałeś się nad wejściem na rynki zagraniczne? Dobrze się składa! Już o 12.00 (GMT+1) 15 grudnia odbędzie się webinar online z Viljami Tiainen, Global Partnerships Manager dla Credit24, Creditea, Hapiloans, Sving, Provident.

Jednak wyniki roku nie będą jedynym tematem dyskusji. Podczas spotkania na żywo eksperci sieci Leadgid przedstawią ideologię międzynarodowych reklamodawców. 

W ramach tej analizy zostaną zidentyfikowane główne różnice i wspólne cechy podejść stosowanych przez wydawców z różnych krajów. Jako wisienka na torcie zespół Leadgin poda kilka wskazówek, jak radzić sobie w tym lub innym regionie świata.

Spotkanie będzie moderowane przez Anastasiya Shved, Head of Leadgid International.

Jeśli rynki zagraniczne kuszą Cię dobrymi zyskami lub już wysyłasz ruch globalnie, lub jeśli interesują Cię przemyślenia i ustalenia specjalistów od ofert finansowych, dołącz do darmowego streamu 15 grudnia o godzinie 12.00 (GMT+1). Stream będzie prowadzony w języku angielskim.

Transmisja odbędzie się na oficjalnym kanale YouTube tutaj.

Do zobaczenia!


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*