Video konwersacja grupowa już na Messengerze!

affmarketing.pl – Programy partnerskie | Video konwersacja grupowa już na Messengerze! affmarketing.pl – Programy partnerskie Główna Wiadomości Wiedza Programy partnerskie Wiadomości - Video konwersacja grupowa już na Messengerze!

Facebook wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników i wdraża w aplikacji Messenger na Androidach, iOS oraz na Messenger.com możliwość prowadzenia video konwersacji grupowych!  Wczoraj (20.12) David Marcus – wiceprezes wiadomości na FB zapowiedział, że użytkownicy począwszy od poniedziałku będą mogli uczynić swoje konwersacje grupowe jeszcze bardziej rzeczywistymi.

Podczas prowadzenia konwersacji, wystarczy teraz tylko wybrać ikonę kamery w oknie czatu grupowego i dzięki temu wysłać powiadomienia (ring) do innych uczestników, którzy będą mogli przyłączyć się do naszego czatu grupowego. Każdy uczestnik może dołączyć do video czatu w dowolnym, wybranym przez siebie momencie. Mamy również możliwość powiadomienia tylko wybranych, specyficznych osób by mieć pewność, że skontaktują się z nami w momencie, gdy naprawdę będziemy ich potrzebować. Do video chatu może jednocześnie przyłączyć się maksymalnie 6 osób, ale nawet do 50 może się przysłuchiwać prowadzonej rozmowie i połączyć z resztą np. za pomocą wiadomości głosowej. David Marcus zapewnia, że nowa opcja w Messengerze jest równie dobra jak rozmowa z bliskimi w salonie.

Wszystko co musimy zrobić by móc rozpocząć korzystanie z najnowszej możliwości to instalacja ostatniej wersji Messengera. Ciekawostką jest to, że użytkownicy iOS mają możliwość dodania maski 3-D w trakcie video konwersacji grupowej, by uczynić ją jeszcze bardziej zabawną. Androidy już niedługo powinny doczekać się również tej żartobliwej możliwości.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*