Sylwester nowym rekordem dla Facebook Live

Sylwester nowym rekordem dla Facebook Live

Facebook opublikował informację, że w Sylwestra (2016) odnotował rekordową liczbę korzystania z opcji transmisji na żywo (Facebook Live).

Na blogu Facebook Media znajdziemy taką informację:

Od kiedy wprowadziliśmy dostęp dla ogółu do transmisji na żywo, mieliśmy okazję zobaczyć doświadczenia, którymi dzielili się ludzie z całego świata, szczególnie w kluczowych momentach dla naszej kultury. Facebook Live stworzył unikatową możliwość natychmiastowego zaangażowania się w wydarzenia, a kulminacja tej sposobności nastąpiła w ubiegłym tygodniu.

31 grudnia miliony ludzi na całym świecie wykorzystało opcję transmisji na żywo by podzielić się ze znajomymi sposobem, w jaki świętują wejście w nowy rok. Wraz z zegarami wybijającymi północ w każdej strefie czasowej, Facebook Live pobijał rekordy swojej używalności i dzięki temu, Sylwester został największą nocą dla transmisji na żywo od momentu jej uruchomienia. Poniżej znajdują się piki, które notowaliśmy o godzinie 00:00, pochodzące z wielu krajów na całym świecie.

 

new-years-2017


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*