Spotify wprowada rozszerzenie Nakładki

Spotify wprowada rozszerzenie Nakładki

Spotify wprowadza aktualizację „Nakładki”- reklamy typu „witaj ponownie”. Będzie ona wyświetlana, kiedy użytkownik ponownie skorzysta z aplikacji w trakcie angażujących sesji muzycznych.

Rozszerzenie to ma pozwolić na połączenie reklamy z narzędziami do targetowania Spotify. Ma to zagwarantować reklamodawcom 100% widoczność. Będą mogli kierowac sowje oferty i trafiać z nimi do jak najbardziej dopasowanej grupy odbiorców.

nakładka Spotify, rozszerzenie

Ze Spotify korzystają użytkownicy z całego świata, z czego 65% z nich, używa aplikacji na urządzeniach mobilnych, dlatego serwis dostępny będzie także na tych urządzeniach. Do tej pory format przeznaczony był wyłacznie do użytku na komputerach.

Reklamy Spotify na smartfonach

Spotify to serwis, z którego korzysta coraz większa liczba osób. Jest kolejnym kanałem używanym przez reklamodawców do promowania swojej marki. 80% użytkowników serwisu korzysta z niego kilka razy w tygodniu.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*