Sieci afiliacyjne i programy partnerskie 2016 – Raport Interaktywnie.com

sieci afiliacyjne raport 2016

Interaktywnie.com po raz kolejny opublikowało raport dotyczący sieci afiliacyjnych oraz programów partnerskich. Jest to jedyny tego typu raport w Polsce, dlatego warto sprawdzić jakie informacje oraz dane możemy w nim znaleźć.

Przede wszystkim warto wspomnieć o zestawieniu sieci afiliacyjnych działających w naszym kraju, które pojawiło się w tym wydaniu. Redakcji Interaktywnie udało się zebrać kilkadziesiąt sieci w jednym miejscu. Ponadto znajdziemy tam szacunki na temat tego ile zarabiają sieci afiliacyjne, a ile partnerzy.

Redaktorzy Interaktywnie zdobyli również nieco informacji na temat błędów najczęściej popełnianych przez obie strony. Na koniec znajdziemy komentarze i szacunki ekspertów, na temat samej branży jak i jej wartości pieniężnej w trwającym obecnie roku.

Miło nam również, że mogliśmy stać się partnerem merytorycznym tego wydania. Zapraszamy do lektury!

Tutaj możesz pobrać raport.


Podobało Ci się? Podziel się...

3 komentarze

 1. Hej!

  Bardzo sobie cenię taką praktyczną wiedzę, raport już pobrany, zaraz zabieram się za czytanie. Dzięki!
  Aktualnie korzystam z convertiser oraz zanox, ale szukam programu afiliacyjnego, który dałby mi możliwość zarabiania na polecaniu konkretnych modeli aparatów itp (piszę sporo o fotografii). Niestety programów jest tak dużo, że to trochę jak szukanie igły… wiadomo gdzie. Powiedz mi proszę Albert, czy orientujesz się, jaki program skupia się na tego typu produktach?

  Np. na zanox jest sporo marek modowych, urodowych, ale elektroniki niewiele. Będę bardzooo wdzięczna za podpowiedź.

  Pozdrawiam!

 2. Cześć Natalio,
  Jeśli zależy Ci na konkretnych aparatach to z pewnością mogę polecić Convertiser lub Ceneo. W przypadku Convertisera masz cały asortyment np. komputronika czy media markt, więc aparatów jest dosyć dużo. Dodatkowo masz fajną wyszukiwarkę produktów, gdzie możesz znaleźć konkretne modele aparatów. Wynagrodzenie za sprzedaż.
  W przypadku Ceneo znajdziesz masę aparatów, możesz również wygenerować link do konkretnego modelu. Przewaga taka, że odsyłasz czytelników od razu do porównywarki. Możesz zarabiać za przekliki do sklepów lub również procentowo za zakup dokonany bezpośrednio przez Ceneo.
  Najlepszym rozwiązaniem będzie przetestowanie obu programów i sprawdzenie, który z nich lepiej konwertuje 🙂
  Pozdrawiam

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*