Rozdajemy bilety na PMI London 2016

pmi londyn 2016

Kolejny raz mamy przyjemność rozdać 2 darmowe wejściówki na wydarzenie PMI London 2016, które odbędzie się już 25 i 26 października. Jest to jedna z największych konferencji w Europie dotyczących zagadnień z zakresu afiliacji, generowania leadów oraz reklamy RTB.

Jeśli chcecie poznać dokładną agendę wydarzenia oraz sprawdzić jacy prelegenci wystąpią, zajrzyjcie na oficjalną stronę wydarzenia – www.performancemarketinginsights.com. Poza tradycyjnymi wykładami, panelami i warsztatami pojawi się również mnóstwo okazji do networkingu, między innymi na oficjalnym afterparty kończącym dwudniową konferencję.

Przejdźmy zatem do sedna. Mamy do rozdania dwa bilety na całe wydarzenie. W obecnej chwili ich wartość wynosi 645 funtów.

Na czym polega konkurs? Otóż wystarczy napisać w komentarzu pod tym artykułem lub na naszym facebooku, że chcesz otrzymać takie wejściówki. Fajnie, jeśli uda Ci się to jakoś uzasadnić. Jeśli chciałbyś dwa bilety, napisz kto się z Tobą wybierze.

W środę (19.10) po godzinie 12:00 dokonamy losowania i spośród komentarzy wybierzemy zwycięzcę (lub zwycięzców).


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*