Raport zarobków blogerów i afiliantów – Sierpień 2015

Raporty zarobków - blogi i afiliacja - sierpień

Prezentujemy kolejny zbiór raportów zarobków znanych (i mniej znanych) blogerów i afiliantów. Mamy nadzieję, że to źródło inspiracji okaże się dla Was przydatne. Raporty za sierpień owocowały w kilka spektakularnych wzrostów i spadków zarobków blogerów, o których mówiliśmy do tej pory. Zaczynamy!

SmartPassiveIncome.com – Pat Flynn – $116 891,83

Stałe przychody i praca nad książką. Stabilny miesiąc w wykonaniu Pata z niewielkim spadkiem przychodów.

PinchOfYum.com – Lindsay and Bjork – $29 053,44 (- $14 683,15)

Po ostatnim dużym wzroście przychodów nastąpiło spore odbicie. Lindsay i Bjork zajęli się wprowadzaniem kilku zmian na swoich stronach. Dodatkowo Lindsay zajęła się pierwszą sesją fotograficzną żywności. Więcej szczegółów w raporcie.

AuthorityWebsiteIncome.com – Jon Haver – $27 917 (+ $15 898)

Ogromny skok w przychodach Jon’a osiągnięty dzięki nowemu kanałowi sprzedaży robi wrażenie. Więcej szczegółów tutaj.

MatthewWoodward.co.uk – Matthew Woodward – $23 470,16 (- $11 739,19)

Spadek w przychodach wynika u Matthew z faktu, że w sierpniu nie podejmował on żadnych działań consultingowych. To właśnie te dodatkowe zlecenia „napompowały” jego przychody w lipcu.

MakingSenseOfCents.com – Michelle – $22 092 (- $946)

Michelle nadal utrzymuje dobrą passę i notuje najlepszy przychód z afiliacji. Jak widać udział w programach partnerskich może popłacać. Dodatkowo w sierpniu skupiła swoje działania głównie wokół pinterest’a.

JustAGirlAndHerBlog.com – Abby – $14 948 (- $979)

Kolejny miesiąc ze stałymi dochodami u Abby. W raporcie blogerka informuje o zmianie usług emailowych, zatrudnieniu siostry oraz występie w podcast’cie.

NicheSiteAzon.com – Mike – $7 313,20 (- $96,51)

Mike obawiał się, że nie uda mu się utrzymać przychodu z lipca ze względu na aktualizacje algorytmu Google. Mimo wszystko przychody z jego stron opartych o nisze na Amazonie wyniosły w sierpniu ponad 4 tys. dolarów. Pozostałą kwotę wygenerował jego blog. Warto rzucić okiem na raport Mike’a.

————————

Część z blogerów zamieszczanych na liście nie opublikowała jeszcze swoich raportów. Mimo to przypominamy o następujących raportach wartych Twojej uwagi:

  • Untemplater.com – czyli zarabianie na freelance’ingu;
  • MyTeenFeet – raport bloga podróżniczego myteenfeet.com;
  • TrueValhalla – czyli zarabianie na grach, reklamach i książkach;
  • BiznesoweInfo – pierwszy Polski blog w zestawieniu. Niestety autorka nie publikuje cyklicznych raportów. Prezentujemy za to rozważania na temat zarabiania na AdSense (jedno z głównych źródeł dochodu Agnieszki).

Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*