Raport zarobków blogerów i afiliantów – marzec 2016

raport zarobków blogerów marzec 2016

Oto najnowszy raport zarobków blogerów i afiliantów z całego świata. Poniższe dane przedstawiają wyniki uzyskane w miesiącu marcu.

SmartPassivelncome.com – Pat Flynn – $150 616,15 (– $20 394,45)

Pat uruchomił właśnie nową odsłonę swojej witryny, dzięki czemu zmienił się również zupełnie layout nowego raportu. Drobny spadek zarobków wynika głównie z mniejszych przychodów ze sprzedaży ksiązki.

MakingSenseOfCents.com – Michelle – $69 396,00 (+$24 489,00)

Michelle po raz kolejny poprawia swój wynik, co daje jej prowadzenie w marcowym zestawieniu. Jest to również jej czwarty miesiąc z rzędu, w którym odnotowała wzrost swoich zarobków. Z najnowszego raportu blogerki wynika, że chociaż o 10% spadła liczba odsłon jej strony, nie miało to jednak wpływu na zmniejszenie miesięcznego dochodu. Michelle w dalszym ciągu skupia się przede wszystkim na swoich długoterminowych celach, a największe zyski czerpie z afiliacji. W najbliższym czasie chce natomiast poświęcić więcej uwagi na promocję w sieci oraz na pomoc czytelnikom.

AuthorityWebsiteIncome.com – Jon Haver – $34 766,57 (+$5 866,91)

Raport za marzec pokazuje, że Jon w tym miesiącu uzyskał naprawdę spory wzrost w stosunku do lutego. Marzec był dla niego czasem intensywnej pracy i wielu sukcesów. Nic więc dziwnego, że w zestawieniu wędruje on z piątego miejsca na wysoką drugą pozycję. Obecnie Jon pracuje natomiast nad nową aplikacją, która już niedługo ma być gotowa. Ponadto wciąż chce rozwijać swoją działalność w internecie, dlatego planuje zdobywanie nowych umiejętności.

JustAGirlAndHerBlog.com – Abby – $34 400,00 (+$ 3 108,00)

Abby również w marcu odnotowała wzrost dochodów i jest to już jej trzeci raz z rzędu, w którym bije rekord swoich zarobków. Tak jak wcześniej zapowiadała, w ostatnim czasie razem z mężem skupili się na webinariach, co zamierzają w dalszym ciągu kontynuować.

MatthewWoodward.co.uk – Matthew Woodward – $22 208,26 (-$1 340,09)

Podobnie jak w lutym, w miesiącu marcu Matthew również zanotował spadek swoich zarobków. Był to dla niego jednak czas intensywnej pracy nad blogiem, w którym to poczynił wiele zmian i w dalszym ciągu chce je kontynuować. Wszystko to ma na natomiast na celu poprawę jakości strony pod kątem doświadczeń użytkowników.

HumanProofDesigns.com – Dom Wells – $14 852,00 (-$2 656,00)

Z najnowszego raportu wynika, że Dom po raz kolejny zmniejszył swoje dochody. Marzec był jednak dla niego przede wszystkim miesiącem, w którym najważniejszą rolę odgrywały sprawy prywatne. Dom bowiem wziął ślub i razem z żoną wybrał się w podróż poślubną.

Untemplater.com – Sydney – $13 597,00 (+$2 495,00)

Sydney w marcu poprawiła swoje wyniki i odnotowała wzrost zarobków w stosunku do wcześniejszego miesiąca. Był to dla niej czas, w którym udało jej się zachować równowagę między pracą, a odpoczynkiem. W dalszym ciągu chce natomiast realizować swoje tegoroczne długoterminowe założenia i inwestować przynajmniej 5 000 $  miesięcznie. Szczegółowy raport zarobków Sydney z marca znajduje się tutaj.

7FigureDad.com – Jesse – $10 094,58 (-$2 828,99)

Jesse pojawia się po raz pierwszy w tym zestawieniu. Jego zarobki w marcu wprawdzie zmniejszyły się, jednak mimo to ma z czego się cieszyć. W swoim najnowszym raporcie pisze m.in. o dobrych wynikach własnego programu coachingu czy uruchomieniu sprzedaży opasek swojej marki 7FigureDad.

TrueValhalla.com – Matthew – $7,188.00 (+$5,970,00)

Matthew z TrueValhalla.com w marcu odnotowuje wzrost swoich dochodów. W tym czasie uruchomił on swoją nową serię gier oraz ulepszył dotychczasowe. Ponadto w najbliższej przyszłości planuje stworzyć kolejne.

BrendanMace.com – Brendan – $6 573,79 (-$1 247,17)

Brendan, podobnie jak w lutym, także i w marcu osiągnął mniejsze przychody. Strata ta jest jednak już nieco mniejsza. Jak sam przyznaje, nie był to dla niego produktywny czas, a większość miesiąca spędził podróżując po Azji. Szczegółowy raport Brendana znajduje się tutaj.

Wyraźnie widać, że w zestawieniu zarobków za marzec zdecydowanie najlepiej wypadała Michelle z MakingSenseOfCents.com. Znalazła się ona nie tylko najwyżej, ale również i jej przewaga nad drugim z kolei Jonem Haver’em jest spora. Ponadto znacznie też poprawiła swój wynik z lutego. Dla przypomnienia, raport zarobków z poprzedniego miesiąca znaleźć można tutaj.


Podobało Ci się? Podziel się...

1 Opinia

  1. Niektórzy zarabiają niewyobrażalne pieniądze.

    Pat Flynn był osobą dzięki której zainteresowałem się zarabianiem w internecie 🙂

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*