Raport zarobków blogerów i afiliantów – Maj 2016

raport zarobków blogerów maj 2016

Oto najnowszy raport zarobków blogerów i afiliantów z całego świata. Poniższe dane przedstawiają wyniki uzyskane w miesiącu marcu.

SmartPassivelncome.com – Pat Flynn – $127,787.37 (-38,336.62)

Największy spadek Pat zanotował w przychodach z afiliacji (łącznie ponad 34 tys. dolarów). Prawdopodobnie jest to wynikiem Majowego rozluźnienia wakacyjnego. Dodatkowo w raporcie Pat dzieli się planami odnośnie swoich stron niszowych oraz opisuje odwiedziny w siedzibie Bluehost – jego największego partnera afiliacyjnego.

MakingSenseOfCents.com – Michelle – $67,685.00 (-$2,876.30)

Michelle pomimo niewielkiego spadku nadal bardzo dynamicznie rozwija swój internetowy biznes. W maju uruchomiła nowy kurs internetowy. Planuje lekki odpoczynek w okresie wakacyjnym, jednak pomimo tego wciąż ma ambitne plany. Więcej promocji, dalszy rozwój i zdobywanie wiedzy, więcej wywiadów, podwojenie przychodów oraz zróżnicowanie źródeł przychodów, zwiększenie odwiedzin na blogu oraz stworzenie własnego produktu. Ot krótka lista planów na najbliższe miesiące.

JustAGirlAndHerBlog.com – Abby – $32,790 (-$10,501)

Abbie wypuściła miesiąc wcześniej własny Ebook i w dalszym ciągu zajmowała się jego promocją. W przedsprzedaży udało się sprzedać aż 400 kopii kursu. Plany na najbliższy czas? Jeszcze mocniejsza promocja ebooka.

AuthorityWebsiteIncome.com – Jon Haver – $26,910.00 (-$8,787.67)

Jon sprzedał większość swoich stron zarabiających na afiliacji (głównie za pośrednictwem Amazona). Stąd również spory spadek w jego przychodach. Co ciekawe zrezygnował ze swojej pracy na etacie, przeniósł się do nowego biura i zaczął skupiać się wyłącznie na swoich biznesach internetowych.

MatthewWoodward.co.uk – Matthew Woodward – $20,661.90 (-$194.00)

Matthew po pracowitym kwietniu postanowił nieco odpuścić i poćwiczyć nurkowanie. Więcej informacji na temat jego majowych przygód tutaj.

 

HumanProofDesigns.com – Dom Wells – $20,426.00 (+$10,862.00)

Po wprowadzeniu poważnych zmian w swojej firmie Dom w końcu zanotował spory wzrost przychodów. Jak widać zmiany się opłaciły.

BrendanMace.com – Brendan – $7,205.80 (-$1,676.26)

Po dobrym początku roku Brendan postanowił poeksperymentować z nowymi źródłami przychodów. Zainwestował w nieruchomość, która pozwoli mu na dywersyfikację przychodów i wyjście poza internet.

Untemplater.com – Sydney – $5,863.00 (-$13,298.00)

Duży spadek przychodów wynika z przerwy w pracy, którą zafundowała sobie Sydney. Mimo tego planuje w dalszym ciągu inwestować przynajmniej 5 tys. dolarów miesięcznie w dalszy rozwój.

TrueValhalla.com – Matthew – $2,030.00 (-$7,100.00)

Kolejny spadek w przychodach, która jak pisze Matthew wynika z problemów technicznych związanych z jego grami. Mimo wszystko zapewnia, że w przyszłym raporcie wszystko wróci do normy.

BiznesoweInfo.pl – Agnieszka – 8892,72 zł (6 miesięcy)

Agnieszka opublikowała raport za ostatnie półrocze. Średni zarobek w przeliczeniu na miesiąc wynosi około 1482 zł. Większość przychodów Agnieszka czerpie z AdSense oraz WhitePress. Jak sama pisze nie są to ogromne zarobki, jednak jak na zajęcie dodatkowe, jakim jest dla niej blogowanie, są to dosyć przyzwoite zarobki. W każdym razie trzymamy kciuki i dziękujemy za publikację raportu 🙂

Jak widać zbliżające się wakacje w wielu przypadkach spowodowały spore spadki przychodów. Mimo to czekamy na kolejne raporty, które według zapowiedzi z powyższych raportów, mają być dużo lepsze!


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*