Raport zarobków blogerów i afiliantów – Luty 2016

raport zarobków afiliacja 2016 luty

Jak co miesiąc, prezentujemy najnowszy raport dotyczący zarobków blogerów i afiliantów z całego świata. Tym razem dane przedstawiają wyniki z lutego 2016.

SmartPassivelncome.com – Pat Flynn – $171 010,60 (– $5 639,33)

W lutym Pat odnotował nieznaczny spadek swoich zarobków. Jak wynika z jego najnowszego raportu, zarobił mniej o 3,19% w stosunku do ubiegłego miesiąca.

MakingSenseOfCents.com – Michelle – $44,907.00 (+$3,325.00)

Podobnie jak w ubiegłym miesiącu Michelle po raz kolejny bije swój rekord. Tym samym jest to już jej trzeci najlepszy miesiąc z rzędu. W dalszym ciągu głównym źródłem ruchu Michelle jest Pinterest, który wciąż planuje go konsekwentnie zwiększać.

PinchOfYum.com – Lindsay and Bjork – $35 620,44 (-$13 205,31)

W miesiącu lutym Lindsay i Bjork odnotowali spadek dochodów. Szczegółowy raport dotyczący ich zarobków dostępny jest tutaj.

JustAGirlAndHerBlog.com – Abby – $31 292,00 (+$ 1 750,00)

Luty był kolejnym dobrym miesiącem dla Abby. Także i w tym miesiącu bowiem jej zarobki poszły w górę – jest to jej najlepszy miesiąc drugi raz z rzędu. Niedługo planuje również uruchomić nowy blog dotyczący blogowania i biznesu. Zapowiada także rozpoczęcie w najbliższej przyszłości internetowych seminariów.

 

AuthorityWebsiteIncome.com – Jon Haver – $28 899,66 (+$271,81)

Jon w lutym odrabia nieco straty z wcześniejszego miesiąca. W najnowszym raporcie wykazuje więc nieznaczny wzrost zarobków. Już w najbliższym czasie zapowiada natomiast realizację swojego nowego pomysłu.

MatthewWoodward.co.uk – Matthew Woodward – $23 548,35 (-$749,92)

Zarobki Metthew również w lutym spadły. Był to bowiem miesiąc, w którym z powodu różnych spraw osobistych, mniej czasu poświęcał blogowi. Szczegółowy dane na temat zarobków Metthew znajdują się tutaj.

HumanProofDesigns.com – Dom Wells – $17 508,00 (-$2 665,00)

W lutym również Dom zarobił nieco mniej niż miesiąc wcześniej. Dokładny raport w tej sprawie jak zawsze publikuje na swojej stronie.

Untemplater.com – Sydney – $11 102,00 (-$3 163,00)

Sydney w lutym także zarobiła trochę mniej niż w styczniu. Jak informuje w swoim raporcie powodem tego były kwestie zdrowotne oraz wzrost kosztów, związanych m.in. z podróżami czy dotacjami na cele charytatywne.

BrendanMace.com – Brendan – $7 820,96 (-$2 239,83)

Brendan w lutym zarobił również mniej w porównaniu z wcześniejszym miesiącem. Nie jest jednak tym zaniepokojony i już zapowiada swoje nowe plany, które chce zrealizować w najbliższym czasie.

 

Jak wynika z raportów, dla większości afiliantów luty, pod względem zarobków, był miesiącem nieco gorszym w porównaniu z danymi ze stycznia. W większości przypadków wynikało to jednak po prostu z większej ilości czasu poświęconego na sprawy osobiste. Obecnie natomiast zgodnie zapowiadają powrót to pracy w pełnym trybie, a ponadto wielu z nich planuje ruszyć z nowymi projektami. Zobaczymy zatem jak wpłynie to na wysokość ich przyszłych zarobków.


Podobało Ci się? Podziel się...

3 komentarze

  1. Wszystko świetnie fajnie ale nikt z PL podwórka się już nie chwali zarobkami?

    • Niestety trudno nam znaleźć cyklicznie publikowane zarobki u rodzimych blogerów. Jak na razie mamy biznesoweinfo.pl, jednak raporty również nie są publikowane co miesiąc. Jeśli macie jakieś propozycję będziemy wdzięczni za podesłanie 🙂

      • Racja, ciekawe jakby wyglądał raport polskich blogerów ale myślę, że Ci najwięksi również mają spore dochody jak na polskim podwórku przystało. Zapewne kiedyś taki raport powstanie.

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*