Raport zarobków blogerów i afiliantów – Listopad 2015

Raporty zarobków listopad 15

Po krótkiej przerwie wracamy z raportami zarobków publikowanymi przez blogerów i afiliantów z całego świata.

SmartPassiveIncome.com – Pat Flynn – $108 461,90

Pat utrzymuje się na względnie stałym poziomie.

PinchOfYum.com – Lindsay and Bjork – $53 168,14 ($27 164,30)

Pokaźny wzrost przychodów, za którym idzie również rozbudowa zespołu pracującego przy blogu. Cały raport do przeczytania tutaj.

MakingSenseOfCents.com – Michelle – $29 069 (- $2 713)

W tym miesiącu Michelle odpoczęła nieco od pisania. Mimo wszystko był to najlepszy miesiąc pod względem przychodów z afiliacji. Dodatkowo podzieliła się w raporcie kilkoma wskazówkami.

AuthorityWebsiteIncome.com – Jon Haver – $28 857 (+ $13 878)

Jak dotąd najlepszy miesiąc dla Jona jeśli chodzi o wysokość zarobków. Między innymi za sprawą zarobków w programie partnerskim amazona.

MatthewWoodward.co.uk – Matthew Woodward – $27 552,76 (+ $2 527,91)

Matthew konsekwentnie pnie się do góry. W tym miesiącu uruchomił własny produkt i zarobił sporo na afiliacji dzięki czarnemu piątkowi oraz cyber poniedziałkowi.

JustAGirlAndHerBlog.com – Abby – $21 009 (+ $6 357)

Abby również uruchomiła swój nowy produkt – The 2016 Intentional Life Planner. Sprzedawała również swój ebook podczas czarnego piątku z dużą zniżką, co przyniosło oczekiwane efekty.

 

Untemplater.com – Sydney – $12 312 (+$5 371)

Pomimo „świąt zakupowych” Sydney była zawiedzona wysokością sprzedaży produktów afiliacyjnych. Mimo to dodatkowe zajęcia freelancerskie oraz wzrost ruchu na blogu sprawiły, że był to jej najlepszy miesiąc.

——————————-

Jak widać w większości zarobki afilinatów i blogerów podskoczyły do góry. Jest to z pewnością zasługa dwóch świąt sprzedażowych – Black Friday oraz Cyber Monday. Dodatkowo u dużej liczby z nich widać trend zmierzający w kierunku rozwijania i tworzenia własnych produktów, jako najbardziej zyskownego źródła przychodów. Nie pozostaje nam życzyć wszystkim jak najwyższych przychodów w nowym roku. A tym, którzy chcą zacząć zarabiać w ten sposób życzymy dużo wytrwałości oraz odsyłamy do artykułu na temat tworzenia własnego bloga.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*