Raport „Sieci Afiliacyjne” od Interaktywnie.com

raport sieci afiliacyjnych interaktywnie.com

Portal Interaktywnie.com opublikował właśnie nowy raport, dotyczący tym razem sieci afiliacyjnych działających w naszym kraju. Raport obszerny, bo aż 58 stronicowy. Niestety połowa stron to reklamy, dlatego zostaje nam około 30 stron tekstu. Jednak jak się okazuje tekst, to nie zwykły tekst. Kolejne 50% z pozostałych stron można uznać za reklamę. Praktycznie wszystkie artykuły są pisane przez pracowników/prezesów sieci afiliacyjnych. Mimowolnie tego typu artykuły zamieniają się w prezentację funkcji i zalet danej sieci.

Brakuje mi też w nim danych. Przydałyby się jakieś badania lub chociażby dane udostępnione przez same sieci. Średnie zarobki afiliantów, liczba partnerów itp. Chętnie bym je zobaczył. No i zapomniałem dodać, że jest sporo narzekania na wydawców… dlatego przydał by się głos z drugiej strony barykady 🙂

Tak czy inaczej z raportem warto się zapoznać, chociażby dlatego, że to jedyny tego typu raport w naszym kraju. Tutaj link do pobrania raportu.

Zaznaczam, że to tylko moje odczucia, nie sugerujcie się nimi zbytnio. Jeśli chcecie podzielić się własnymi, zapraszam do komentowania.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*