Raport o sieciach afiliacyjnych w Polsce już 21 marca

sieci afiliacyjne 2016 raport interaktywnie

Interaktywnie.com już niedługo opublikuje swój nowy raport. Tym razem dotyczył on będzie sieci afiliacyjnych. Dowiemy się z niego jak w Polsce wygląda obecnie zarabianie w Sieci.

Najnowszy raport tworzony przez Interaktywnie.com ma dotyczyć sieci afiliacyjnych i programów partnerskich w Polsce. Poruszy więc tematykę związaną z zarabianiem w Internecie. Z niego dowiemy się m.in. o tym jak w naszym kraju wygląda rynek afiliacyjny oraz ile według szacunku ekspertów jest wart. Poznamy przedziały zarobków partnerów sieci i dowiemy się jakie błędy najczęściej popełniają. Dodatkowo w raporcie tym znaleźć ma się również zestawienie największych w Polsce sieci afiliacyjnych.

W raporcie nie zabraknie także i komentarzy ekspertów z branży. Wypowiedzą się oni na temat najnowszych trendów, które możemy obecnie zaobserwować. Data jego publikacji została wyznaczona na 21 marca.

Warto wspomnieć, że affmarketing.pl został partnerem tego wydawania raportu, dzięki czemu będziecie mogli znaleźć w nim wypowiedzi i komentarze naszej redakcji. Czekamy z niecierpliwością na jego publikacje.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*