RACE – Russian Affiliate Congress & Expo 8 i 9 października w Moskwie

RACE – Russian Affiliate Congress & Expo 8 i 9 października w Moskwie

Już wkrótce odbędzie się czwarta edycja Russian Affiliate Congress & Expo. 8 i 9 października do Moskwy zjadą się przedstawiciele różnych platform reklamowych, właściciele programów partnerskich, a także wielu innych specjalistów zaangażowanych w marketing internetowy.

Tematy tegorocznej konferencji obejmą programy partnerskie Forex, Bitcoin a także te z branży hazardowej, podróżniczej i dla dorosłych. W ciągu dwóch dni wystąpi 60 osób, a wśród nich specjaliści SEO, reklamodawcy i blogerzy. Omówią oni nie tylko najlepsze praktyki i trendy, ale także podzielą się swoją wiedzą o opcjach binarnych, SEO i monetyzacji ruchu.

RACE to nie tylko miejsce, gdzie uczestnicy mogą dzielić się swoim doświadczeniem. W trakcie wydarzenia będzie można również sprawdzić nowe nisze na rynku, zaprezentować swoje projekty czy dowiedzieć się o nowych możliwościach i trendach. W czwartek odbędzie się przyznanie nagród RACE dla najlepszy programów partnerskich w poszczególnych kategoriach. Listę nominowanych można znaleźć na oficjalnej stronie Russian Affiliate Congress & Expo.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*