Wydawnictwo Poligraf

Program Partnerski Poligraf / Ocean Książek

program partnerski - poligraf - afiliacja
Produkty
Prowizje
Płatności
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Ciekawy produkt wart przetestowania.
8.2/10
Ogółem
Użytkownicy: 8.5
(Głosów: 2)

Wydawnictwo Poligraf to firma działająca na rodzimym rynku od 1992 roku i jak sama nazwa wskazuje specjalizująca się w wydawaniu książek. Jest również właścicielem księgarni internetowej Ocean Książek. Od pewnego czasu promuje swoje produkty i usługi za pomocą programu partnerskiego, który możemy podzielić właśnie na dwie główne oferty. Pierwszą z nich jest oczywiście oferta całej księgarni internetowej, którą możemy promować jako partnerzy. O ile w tym wypadku sam produkt jest dosyć popularny na rynku, o tyle drugi „produkt” jest już bardziej ciekawy. Mianowicie w ramach Wydawnictwa Poligraf, został uruchomiony program akceleracji dla nowych autorów, którzy mogą wydać swoją książkę przy pomocy Wydawnictwa. Właśnie tę ofertę możemy dodatkowo promować w ramach programu. Chcecie więcej szczegółów? Zapraszamy do lektury!

Dane programu Poligraf

Adres www blogi.wydawnictwopoligraf.pl
Prowizja CPA – 5 zł / Prowizja – 30%
Produkty Wydawanie własnych książek (eBook), książki
Forma współpracy Faktura (firmy), umowa zlecenie (osoby fizyczne)
Próg wypłaty / forma wypłaty PayPal, przelew bankowy
Materiały reklamowe Linki afiliacyjne, zniżki i kupony, parkowanie domen, shortlinki, plugin WordPress
Zasięg terytorialny Globalny
Support Skype, email, Formularz kontaktowy, Telefon
Rok powstania 2018

Omówienie programu

Wydawnictwo Poligraf to rodzinna firma, która powstała w 1992 roku. Od tamtego czasu zajmuje się wydawaniem książek o różnych tematykach, jednak głównie skupionych w okół medycyny naturalnej i ezoteryki. Od 2010 roku Poligraf zajmuje się również wydawaniem książek na zlecenie autorów. Do tej pory wydał ponad 900 tytułów. Właśnie tę usługę promuje poprzez swój program partnerski, gdzie oferuje do pobrania darmowy eBook „Raport specjalny – Jak wydać swoją książkę”. Głównym zadaniem partnerów jest właśnie nakłonienie internautów, do pobrania owego ebooka. Sam program partnerski powstał dopiero w sierpniu tego roku.

Dodatkowo firma prowadzi również własną księgarnie internetową pod adresem oceanksiazek.pl, gdzie znajdziemy duży zasób książek zaczynając od biografii, przez fantastykę, aż po podręczniki do matematyki.

Prowizje

W przypadku wydawnictwa Poligraf otrzymuje 5 zł, za każdą osobę, która pobierze ebooka.

Program księgarni Ocean Książek oferuje 30% prowizji od sprzedaży, co jest bardzo dobrą ofertą porównując ją z innymi księgarniami.

Narzędzia reklamowe

Niestety jeśli chodzi o narzędzia reklamowe to otrzymujemy w tym wypadku do dyspozycji jedynie banery graficzne oraz linki tekstowe.

Jeśli chodzi o banery to wyglądają one dosyć prosto, szczególnie w przypadku promocji raportu specjalnego. Z drugiej jednak strony bardzo dobrym narzędziem promocji jest sam raport specjalny przygotowany przez Poligraf. Jest to bardzo ciekawa pozycja dla każdego, kto jest zainteresowany wydaniem własnej książki, dlatego przy odpowiednim targetowaniu możemy liczyć na bardzo wysoki współczynnik konwersji.

Dodatkowo, do raportu Poligraf dodaje gratisy w formie m.in. darmowej promocji nowo wydanej książki o wartości 4200 zł.

Wiarygodność / Opinie

Mimo, że sam program partnerski jest bardzo młody i posiada kilka niedociągnięć, to samo wydawnictwo powstało w 1992 roku i od tamtego czasu nieprzerwanie pozostaje przedsiębiorstwem rodzinnym. Sam kontakt z supportem jest bardzo dobry, a osoby po drugiej stronie jak najbardziej starają się nam pomóc.

Podsumowanie

Program partnerski wydawnictwa Poligraf to coś, czym warto się zainteresować, szczególnie jeśli posiadamy ruch związany z książkami i tematami pobocznymi. W tym momencie największym brakiem jest mała ilość materiałów reklamowych oraz ich jakość. Dużym plusem natomiast raport PDF, który mocno ułatwi promocję partnerom. Również prowizje nie należą do najniższych. Z pewnością warto przetestować i sprawdzić jak w praktyce będzie wyglądać konwersja, gdyż może nas miło zaskoczyć.


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*