Devil-Cash

devil cash - program partnerski
Produkt
Prowizje
Płatności
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Ciekawa nisza, obiecujący program.
7.2/10
Ogółem
Użytkownicy: 7.9
(Głosów: 7)

Devil-Cash to dosyć ciekawy program partnerski, w którym możemy promować dosyć nietypowy produkt, jakim są przejazdy sportowymi autami po torach wyścigowych. Jest to program partnerski witryny Devil-Cars, na której możemy zarezerwować przejazdy interesującymi nas autami. Jak to działa?
Do wyboru mamy kilkanaście ciekawych samochodów (np. Porsche 911 lub Dodge Viper) oraz kilkanaście torów wyścigowych zlokalizowanych w całej Polsce. Każdy z samochodów dostępny jest tylko na wybranych torach. Dlatego możemy znaleźć tor blisko siebie i wybrać konkretne auto na tym torze. Następnie decydujemy czy chcemy jechać jako kierowca czy jako pasażer oraz ile okrążeń chcemy przejechać. Od tego zależy cena takiej zabawy. Ceny wahają się od kilkudziesięciu złotych przy najtańszym samochodzie za jedno okrążenie do nawet kilku tysięcy przy najdroższym. Oczywiście na koniec wybieramy dogodny dla nas termin. Tak w skrócie wygląda idea produktu, który mamy za zadanie promować. Fajny produkt i ciekawa nisza. Co prawda można spotkać w sieci kilka tego typu usług, jednak Devil-Cars wygląda naprawdę przyzwoicie na tle konkurencji.

Ile możemy na tym zarobić? Od 10 do 15%, czyli od kilku do kilkuset złotych za jedną sprzedaż. Więcej informacji na temat programu poniżej.

Dane programu Devil-Cash

 

Adres www devil-cash.pl
Prowizja 10-15% (kilka-kilkaset zł) za sprzedaż
Produkty Przejazdy autami po torach wyścigowych – m.in. KTM X-BOW, Porsche 911 Carrera, Lamborghini Gallardo, Nissan GTR, Formuła 3 i inne
Forma współpracy Faktura (firmy), Inne źródła przychodów/PIT-8C (osoby fizyczne)
Próg wypłaty / czas oczekiwania / forma wypłaty 100 zł / 14 dni / przelew
Materiały reklamowe Linki tekstowe, zdjęcia, filmy na YouTube
Zasięg terytorialny Polska
Support Formularz, Telefon, E-Mail
Rok powstania 2014

Wiarygodność / Opinie

Program Devil-Cash prowadzony jest przez firmę Devil Cars z Białegostoku. Według informacji znajdujących się na witrynie usługa działa od 2009 roku, jednak według danych z rejestru sądowego firma Devil Cars została założona dopiero pod koniec 2014 roku. Może to jedynie świadczyć o zmianie formy działalności. Program jest dosyć młody, dlatego ciężko znaleźć obiektywne opinie na jego temat na forach internetowych. Z tego też powodu będziemy wdzięczni za jakiekolwiek opinie na jego temat dodane w komentarzach. Mimo wszystko strona Devil-Cars prezentuje się bardzo przyzwoicie, a w zakładce partnerów znajdziemy nawet Policję z Radomia, jako patrona jednego z projektów firmy.

Podsumowanie

Program zapowiada się dosyć ciekawie, głównie ze względu na dosyć ciekawy produkt. Mimo wszystko jest to dosyć drogi produkt, więc z pewnością ciężko będzie wywalczyć nadzwyczajną konwersję. Jest to szczególnie wdzięczny program dla osób posiadających witryny o tematyce prezentowej. Z pewnością warto zastanowić się również nad sezonowym wykorzystaniem programu – dzień chłopaka, dzień ojca itp.

Mimo wszystko prowizje wyglądają na dosyć przyzwoite, a warunki współpracy na uczciwe. Ponadto świetne samochody i duża ilość torów sprawiają, że program można promować w całej Polsce. Z pewnością warto spróbować w nim swoich sił. Nie zapomnijcie się podzielić wrażeniami.


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

1 Opinia

  1. Program partnerski bardzo uczciwy, jednak nie łatwo wystartować z działaniami. Najlepiej mieć dobrą bazę klientów.

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*