BitBay

Program partnerski giełdy BitBay

bitbay program partnerski
Produkt
Prowizje
Płatności
Materiały reklamowe
Support
Wiarygodność
Świetny program w obszarze kryptowalut
8.2/10
Ogółem
Użytkownicy: 9.9
(Głosów: 1)

BitBay to największa polska (i 3 w Europie) giełda kryptowalut, obsługująca prawie milion klientów z ponad 200 krajów na całym świecie. Chociaż obecnie znajduje się na emigracji, jej historia rozpoczęła się w Katowicach, skąd firma przenosiła się najpierw na Maltę, a później do Estonii. Powodem przeprowadzek było poszukiwanie jurysdykcji, która odpowiadałaby dynamicznie rozwijającemu się rynkowi kryptowalut. W Polsce prowadzenie biznesu w tym obszarze jest utrudnione z uwagi na brak jasnego prawodawstwa. 

Giełda oferuje swoim klientom kupno i wymianę kryptowalut na tradycyjne waluty (w tym złotówkę) oraz udostępnia szeroki wachlarz opcji wpłat i wypłat. Korzystając z BitBay’a można dokonywać ich na poczcie, w bankomacie oraz przy pomocy przelewów bankowych. Spółka założyła też firmę dostarczającą rozwiązania do płatności kryptowalutami w codziennym życiu. Z BitBay Pay przedsiębiorcy mogą w łatwy i intuicyjny sposób rozpocząć przyjmowanie cyfrowych środków w biznesie przy pomocy aplikacji zainstalowanej na telefonie lub tablecie.

BitBay wyróżnia się dobrym supportem i kontaktem z użytkownikami. Warto zaznaczyć też, że giełda nie padła jak dotąd ofiarom żadnego incydentu ani ataku hakerskiego, co nie należy do rzadkości na młodym rynku kryptowalut, gdzie zdarzało się to nawet największym firmom. Dowodzi to, że spółka jest solidną marką. Można więc z czystym sumieniem polecać ją poprzez program partnerski, który jest atrakcyjną ofertą dla wszystkich zainteresowanych marketingiem afiliacyjnym. 

Dane programu BitBay

Adres www bitbay.net/pl/program-partnerski
Produkty Giełda kryptowalut
Forma współpracy Samodzielne rozliczenie
Próg wypłaty / forma wypłaty Brak progu, wynagrodzenie w kryptowalutach
Materiały reklamowe Banery, linki partnerskie
Zasięg terytorialny Globalny
Support E-mail
Rok powstania 2014

Produkty/Usługi

Giełda kryptowalut BitBay udostępnia swoim klientom możliwość handlu ponad 30 kryptowalutami, wśród nich można wymienić najpopularniejsze cyfrowe waluty takie jak: bitcoin (BTC), bitcoin cash (BCC), Ethereum (ETH), litecoin (LTC), a także mniej znane, do których należą m.in: AMLT, EXY czy też BAT. Do tradycyjnych walut obsługiwanych przez spółkę należą złotówka (PLN), dolar (USD), euro (EUR) oraz funt szterling (GBP). Wśród usług świadczonych przez giełdę można wymienić także zaawansowane narzędzia dla doświadczonych graczy (tryb PRO) oraz profesjonalną obsługę ICO czyli innowacyjnej metody crowdfundingu.

Prowizje

Prowizje dla uczestników programu partnerskiego to 20% z przychodów netto dożywotnio, które trafią do giełdy od zaproszonych klientów. Aby otrzymywać udział w zyskach wystarczy, że nowy użytkownik zarejestruje się przez nasz link polecający.

Problemem mogą być jedynie aspekty rozliczeniowe z BitBay’em. Otóż program nie pozwala na wystawianie faktur przedsiębiorcom. Z kolei osoby prywatne muszą same rozliczać swój przychód w postaci kryptowalut. Taki stan rzeczy wynika z faktu, że według regulaminu BitBay, drugą stroną w programie partnerskim nie jest giełda, a jej użytkownicy, którzy oddają prowizję giełdzie.

Strony sprzedażowe / Landing Page

Nowych klientów, możemy kierować bezpośrednio na stronę bitbay.net do okienka rejestracji. Gdy nowy klient przejdzie przez nią oraz przez procedurę weryfikacyjną wymaganą z uwagi na przestrzeganie przepisów AML, będzie miał dostęp do handlu na giełdzie, a 20% z zapłaconych przez niego prowizji trafi na nasz adres.

Pierwszy etap rejestracji jest prosty i intuicyjny. Weryfikacja wymaga przesłania stronie zdjęcia lub skanu dokumentu potwierdzającego tożsamość, fotografię na której trzymamy przedstawiony dokument, a także potwierdzenie adresu zamieszkania (wystarczy elektroniczne potwierdzenie przelewu, na którym się znajduje). Giełda przeprowadza przez kolejne etapy w czytelny sposób dając wszystkie potrzebne wskazówki, pozwalające ukończyć je szybko i sprawnie.

Strona główna giełdy BitBay jest dostępna w 8 językach, wśród których obok polskiego znajdziemy także angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, chiński i portugalski wraz z jego brazylijską odmianą. Klienci z naszego kraju znajdują się w jednej z głównych grup docelowych, a duża część pracowników giełdy to Polacy, toteż witryna jest w pełni przystosowana do obsługi polskojęzycznych użytkowników oraz zapewnia im support.

Kontakt z obsługą giełdy przebiega bez problemów. Support BitBay’a działa sprawnie i zbiera pozytywne opinie użytkowników. Strona giełdy jest estetyczna wizualnie oraz przejrzysta, a także odpowiednio zoptymalizowana.

Materiały reklamowe

BitBay udostępnia nam do promocji banery oraz linki, z których następuje przekierowanie do rejestracji na stronie giełdy.

Support

Obsługa klientów oraz partnerów giełdy przebiega bez zakłóceń. Pracownicy BitBay’a odpowiadają szybko. Pomimo braku dodatkowych kanałów do komunikacji z uczestnikami programu partnerskiego, support giełdy jest utrzymywany na bardzo wysokim poziomie dla wszystkich.

Zasięg

BitBay od wielu lat utrzymuje status największej giełdy kryptowalut w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, zajmując jednocześnie 3 miejsce wśród konkurencji na całym kontynencie. Posiada ponad 800 000 klientów z całego świata, a jego strona ma 8 wersji językowych.

Wiarygodność

BitBay ma ugruntowaną pozycję, na którą zapracował sobie przez 6 lat, od debiutu w 2014 roku. Giełda cieszy się zaufaniem społeczności kryptowalut, uczestniczy w licznych konferencjach branżowych oraz zdobyła szereg międzynarodowych nagród potwierdzających jakość świadczonych usług. Opinie na jej temat możecie sprawdzić np. tutaj. BitBay zabiegał o regulacje na polskim rynku kryptowalut i prowadzi działania edukacyjne w zakresie cyfrowych aktywów i technologii blockchain. Przez 6 lat swojego istnienia nie padł ofiarą ataku hakerskiego, co świadczy o dobrym poziomie bezpieczeństwa zapewnianego środkom klientów. Te wszystkie fakty przemawiają za tym, że BitBay może być określany jako wiarygodna marka.

Podsumowanie

Za BitBay’em przemawia wysoka jakość świadczonych usług, solidna platforma i oferta oraz wysoka wiarygodność. Giełda dba o swój wizerunek oraz cechuje ją bardzo dobry kontakt z klientem. Oferowany przez nią program partnerski działa na jasnych, przejrzystych zasadach. Zyskują w nim wszyscy: my 20% z tytułu prowizji od pozyskanych klientów, giełda nowych użytkowników, a oni dobry produkt. Zarobione przez nas środki trafiają bezpośrednio na nasz rachunek, na BitBay’u.


Podobało Ci się? Podziel się...
Zarejestruj się w tym PP

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*