Prisma – nowa aplikacja podbija serca użytkowników Apple

Prisma  to nowa, darmowa aplikacja dodająca filtry do fotografii, która już w ciągu kilku dni zawładnęła Facebookiem, Twiterrem, czy Instagramem.

Choć program jest dostępny tylko dla użytkowników systemu iOS, to w ciągu kilku najbliższych tygodni ma być dostępna również wersja na Androida.

Aplikację stworzyła firma Prisma Labs. Jest to zbiór filtrów do przetworzenia zdjęć, które wyglądają jak obrazy malarskie, a nie fotografie cyfrowe. Zmodyfikowane zdjęcia z łatwością da się od razu opublikować na serwisach społecznościowych – Facebooku, Instagramie, czy Twitterze.

Aplikacja zadebiutowała na początku czerwca i w ciągu tygodnia ściągnęło ją 650 tysięcy użytkowników na całym świecie. 5 lipca w AppStore pojawiła się nowa, ulepszona wersja, która obecnie zajmuje pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji firmy Apple.

prisma

Źródło: thenextweb.com

 

Źródło: appleapple.top

Źródło: appleapple.top

Fundacja DKMS

Źródło: https://www.facebook.com/fundacja.dkms.polska/


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*