(Prawie) nadzy ludzie spotkani na SXSW

Prawie nadzy ludzie na SXSW

SXSW czyli The South by Southwest Conference & Festivals jest skierowany do ludzi chcących osiągnąć sukces. Założony w 1987 roku w Austin w Teksasie, SXSW jest najbardziej znany ze swojej konferencji i festiwali, które ukazują powiązania branży interaktywnej, filmowej i muzycznej. Impreza jest ważnym miejscem dla światowych specjalistów i oferuje sesje, wystawy, pokazy, wystawy, a także różnorodne możliwości sieciowe. 

Podczas SXSW odbywa się również wiele konferencji, wykładów i wystąpień osób powiązanych z marketingiem internetowym oraz afiliacją – pełną listę można zobaczyć tutaj. Doskonale widać jak wiele jest zaplanowanych wydarzeń i to tylko powiązanych z marketingiem. Daje to dobry pogląd na wielki rozmach organizowania SXSW.

Podczas dwóch pierwszych dni tegorocznego festiwalu w Austin doszło do niecodziennego wydarzenia. Uczestnicy zauważyli kobiety ubrane w stroje służebnic oraz prawie nagich mężczyzn i kobiety chodzących w deszczu.

 

 

Służebnice promowały zbliżający się show stacji Hulu – The Handmaid’s Tale, natomiast nagie osoby chciały wypromować nadchodzący program Stripped, mający pojawić się w telewizji kablowej Bravo.

 

 

Można rzec, że to marketing w najlepszej postaci.

Chociaż unikalne akcje promocyjne dotyczące wystaw i filmów są powszechne na SXSW, te przebrane (lub rozebrane) osoby zdecydowanie potrafiły przyciągnąć wzrok przechodniów.

 

 

 

 

 

10-odcinkowy serial Hulu, powstały na podstawie bestsellerowej książki, będzie ukazywał społeczeństwo totalitarne, głęboko zakorzenione w zakręconym religijnym fundamentaliźmie. Jest to miejsce, w którym kobiety są podporządkowane i są wykorzystywane wyłącznie do rozmnażania.

Elisabeth Moss (Mad Men) wciela się w jedną z z niewielu na świecie kobiet płodnych, Offred. Gwiazda Orange jest New Black – Samira Wiley odgrywa rolę Moiry, najlepszej przyjaciółki Offred za studiów i szkolenia służebnic, a Alexis Bledel odgrywa rolę Ofglen, sojusznikiczki Offred.

W serialu występują także Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Max Minghella, Madeline Brewer, Ann Dowd i O-T Fagbenle

Inne akcje promujące na SXSW należą m.in. do białych bizonów promujących American Gods, radiostacji Resistance Radio dla The Man in the High Castle, czy Double R Diner, czyli słynnej restauracji z Twin Peaks.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*